Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Kitap'tan Bir İlme Sahip Olmak İçin

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Kitap'tan Bir İlme Sahip Olmak istiyorsanız M..... S...... olmanız ve M..... V......... yi öğrenmeniz gerekmektedir. Başka yollarıda varmıdır Allah Bilir.

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Neml Süre-i Şerifersi 40.Ayeti Şerife

Yanında kitaptan bir ilim bulunan zat ise: "Ben onu sana gözünü kırpmadan önce getiririm." dedi. Derken onu yanında duruyor görünce: "Bu, Rabbimin bir lutfudur; beni imtihan için ki, şükredecek miyim, yoksa nankörlük mü edeceğim. Kim şükrederse ancak kendisi için şükreder, her kim de nankörlük ederse, şüphe yok ki, Rabbim herşeyden müstağnidir, büyük ihsan sahibidir" dedi.

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
nurkul hocam " M..... S...... olmanız ve M..... V......... yi " ne demek ki
Allah Razı Olsun kardeşim bunları açıklamam doğru olmaz, çünki keramet, istidraç, havas, tasarruf ve bilmediğiniz nice şeylerin tamamının gerçeği bunların içinde saklıdır. Doğru bildiğiniz pekçok şeyin yanlış çıktığını görür ve üzülürsünüz.
Bakın bu hataya ve üzüntüye düşenler var, hala açıklama yapamıyorlar ne kadar putperest inadına devam etselerde :)))))

güncel

Üst Alt