Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Kadim Nedir, Hadim Nedir

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Arkadaşlar

Belkide çoğunuzun yeni duyacağı bir kavram Kadim

Öncelikle Kadim Nedir Ona bakalım

Kadim Ayetin Ters Okunmasıyla devreye giren görevlilerdir, Hadimlere yakın güç ve yeteneklerde ama çoğu zaman zayıftırlar. Bazı kadimler ise bazı hadimlerden güçlü ve yeteneklidir.

Onun için Hadim bulunan kimsede Kadim olmaz, Kadim bulunan kimsede Hadim bulunmaz

Bir insan size hem sizin hakkınızda onda Ayetel Kürsinin hadimi var diyor, hemde Ayetel Kürsiyi tersten okuyor diyorsa sadece cahil ve yalancıdır

Sadece sizi karalamak için sıkıyordur

Bilginin kitapsal kökünü isterseniz veremem, yasaktır bana. Ama mı..... ilimleri araştırırsanız doğru olduğunu görürsünüz.

polathoca

Uzman Onbaşı
Arkadaşlar

Belkide çoğunuzun yeni duyacağı bir kavram Kadim

Öncelikle Kadim Nedir Ona bakalım

Kadim Ayetin Ters Okunmasıyla devreye giren görevlilerdir, Hadimlere yakın güç ve yeteneklerde ama çoğu zaman zayıftırlar. Bazı kadimler ise bazı hadimlerden güçlü ve yeteneklidir.

Onun için Hadim bulunan kimsede Kadim olmaz, Kadim bulunan kimsede Hadim bulunmaz

Bir insan size hem sizin hakkınızda onda Ayetel Kürsinin hadimi var diyor, hemde Ayetel Kürsiyi tersten okuyor diyorsa sadece cahil ve yalancıdır

Sadece sizi karalamak için sıkıyordur

Bilginin kitapsal kökünü isterseniz veremem, yasaktır bana. Ama mı..... ilimleri araştırırsanız doğru olduğunu görürsünüz.

Rahman razı olsun hocam.

Üst Alt