Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

İslamiyet Ruhumuz, Türklük Bedenimizdir, Ruh Olmazsa Beden Cesettir (Ulvi Hocadan Alıntı)

İslamiyet Ruhumuz, Türklük Bedenimizdir, Ruh Olmazsa Beden Cesettir.

Bizlerin yani Türkiye ve dünyada yaşayan hem Türk Asıllı hemde diğer kavim ve ırk asıllı Müslüman kardeşlerimizin, yüzyıllardır bu Ruhu taşıyan bedene tekrar saygı duyarak sahiplenmeleri vede bu bedeni canlandırarak ayağa kaldırmaları gerekmektedir

Aynı Osmanlı İmparatorluğunda Olduğu gibi

Asıl olan kimlik değil, İşi Ehline Vererek, Bu Ruhu Taşıyabilecek En İyi Bedene Sahip Çıkmak yani Müslüman Türkün Dostu olarak, Müslüman Türkün Etrafında Toplanmaktır

Türk düşmanı olmak demek sadece İslam Ruhunu bedensiz bırakarak yere düşürmek demektir

Onun İçindirki Elhamdulillah Müslümanım ve ne mutlu ki Türküm veya Türk Dostuyum. Ama her Türkün değil. Müslüman Türkün. Atalarından aldığı Asil Kanı İle Doğuştan İslamiyete Köle Doğan ve Ömrünün Sonuna kadar her daim hizmetçiliğini ve muhafızlığını yapan Asil Türkün

Ben İnanıyorum ki Şu An Bir Hazreti Ebubekir, Bir hazreti Ali Efendilerimiz Yaşıyor Olsalardı, Şimdiki Türklerin Hepsi Onların Etrafında pervane Olarak Muhafız ve Köleleri Olur Uğurlarına Savaşırlardı canları Pahasına

Aynı Şey dediğim ırkçılık değil, İslamiyet'i Kim İyi Temsil Edip Savunuyorsa , Onların Etrafında Toplanıp Pervane Olmak ve Onlarla Beraber İslamiyeti Yüceltmek ve yükseltmek

Unutmayın tarih Boyunca İslamiyetin Askerliğini Türkler Yapmışlarıdr

Müslüman'ım deyipte İslam Askerlerine yani Müslüman Türklere düşmanlık etmek sadece hainlik ve islam düşmanlarına uşaklıktır, ruhsuzluk ve haysiyetsizliktir

İnşaallah Yoluna Öleyim
Bin canım olsa hepsini vereyim
Ayağının Altına ben yol olayım
Tepele beni şerefe ulaşayım
Kabul Et ben zavallıyı Ya ResulaAllah

Utanırım Sen 'den isteyemem birşey
Korkum utancımdan çok, yok Sen'den Başka Gidecek bir yer
Tüm acizliğimle gelmişim Sana
Zavallıyım ben Nolur beni Yalnız Bırakma

Ya ResulAllah

Ulvi Hoca / 21. 11. 2010

Son düzenleme: