Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3300 GÜN 9 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

İnternet Ortamında Alimlerin İşi Olmaz Diyenlere Ulvi Hocadan Cevap

sitelerde alimlerin işi ne ne gezer alimler internet ortamında sitede diye soran bir insana

Ulvi Hocanın Cevabı : Deniz kirlenmez, elmas kir tutmaz.Bu sitelerde alimde gezer, cahilde. Bataklığa düşmüş olupta çırpınana el uzatmak alim yada insan işidir. Ona burda alim , insan zaten gezmez alimin burda işi olmaz demek kimin işidir. Sen madem boğuluyosun, kurtulmak istiyosan ben sana el uzatmam demek yanıma gel anca , beni bul anca demek kimin işidir.

Rapperyus yazdı:
Kardes internete Giren Bir Mubarek Gordunmu Hic Hayatinda
:)
))
Ben Sahsen Gormedim Onlar Burda Harcicagi Vakti Nefsini Islahla Yada ALLAH'La Harcarlar Acikliyici Oldumu ???
Ulvi Hocanın Cevabı: Görmek ayrıdır görebilmek ayrıdır ama sonuç şudur körler asla göremezler

O zaman irşad makamında olduğunu iddia edip insanların nefsiyle uğraşan şeyhlerin hepsi sahtekar çünkü nefislerinin islahını bırakıp insanlarla uğraşıyorlar

Çünkü hepsinin kendi adına açılmış internette siteleri var oraya giriyorlar

Çünkü televizyon ve radyolara çıkıyorlar

Çünkü senin kafanda oluşturmuş olduğun zavallı Allah Dostluğu mantığına tersler

Çünkü Allah Dostları gerizekalı ve salak olmalı sana göre arabaya binmemeli yayn gitmeli hiç Allah Dostu arabaya biner mi

Uçağa binmemeli kervanla çıkmalı yola hiç Allah Dostu uçağa biner mi

İnsanlara gitmemeli insanların gelmesini beklemeli hiç dağ gibi nefsi varken ayağa gider mi

İnternete girmemeli sokaklarda bağırarak gezmeli ve derdini insanlara öyle anlatmalı teknolojiye girer mi

Kardeş sen hangi yüzyıldan kalmasın sorması ayıp

Senin gibilerin bu düşünceleri yüzünden bizler İbrahim Müteferrikalar'a muhtaç kalmışız zamanında

Son düzenleme:
güncel