Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

İncirlik Üssü Yabancı Devletlere Kapatılsın

Ne zaman incirlik açıldı Türkiye de terör arttı pKAKA ayaklanmaya kalktı pyd devlet kurmaya kalktı.bu kabul edilir bir şey mi kendi Askeri üssümüzü abd ye almanya ya tahsis ediyoruz, onlarda o üssü bize karşı silah çeken terör örgütü pKAKA üs olarak kullanıyor oradan kalkan uçaklar pyd ye silah ve mühimmat veriyor oradaki amerikan askerleri pKAKA ya istihbarat veriyor gözlemcilik yapıyor biz ne diyoruz abd dostumuz stratejik ortağımız vs diye konuşmaya devam ediyoruz.Asla abd türkiyenin dostu ve müttefiki değildir İslam düşmanı abd Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Milletinin düşmanıdır asla dostu değildir KİMSE BİZİM AKLIMIZLA DALGA GEÇMESİN! İNCİRLİK ÜSSÜ BİR DAHA YABANCI GÜÇLERE AÇILMASIN!!

FETÖ'CÜ DARBECİLER İNCİRLİK'İ KULLANMIŞLAR

Bu darbenin arkasında ABD var diyebiliriz. Bu söylemimizin arkasında somut gelişmeler var. Darbeci FETÖ'cüler havada uçaklarla sürekli MİT'i, emniyeti, cumhurbaşkanlığını, meclisi, halkı bombalarken, inişi zor olur diye, İncirlik'ten kalkan uçaklar, adı Türk olan generalde zaten tutuklandı.

Darbe sırasında FETÖ'cüler 12 görüşme yapmışlar İncirlik'te. Onlar da tescillendi.İncirlik'ten kalkan tanker uçaklarla, FETÖ'cülere havada yakıt ikmali yaptığı tescillendi. Hükümette darbenin ertesi günü İncirlik'i kapattığını açıkladı. Artık bir daha açılmaması gerekir.

DARBEDE BU 3 KESİM KULLANILDI

Gözaltına alınan, tutuklanan, ihraç edilen, temizlenen herkesin FETÖ'cü olduğunu düşünmemek lazım. O yüzden başından beri bu girişime FETÖ - NATO darbe girişimi diyoruz.

Kendi askeri üssümüzü biz ABD'ye Almanya'ya tahsis ediyoruz. Onlar da o üssü, bize karşı silah çeken terör örgütü PKK'ya üs olarak kullandırtıyor. Oradan kalkan uçaklar PYD'ye silah ve mühimmat veriyor.

Oradaki ABD askerleri gözlemcilik yapıyor PKK'ya. Bu kabul edilemez. Ayrıca cumhurbaşkanının uçağını saniye saniye kayıtlarını yayınlıyor Stratfor. Bir örgüt değil Startfor havacılık işi de yapmıyor. CIA'nın yarı resmi kuruluşu. Cumhurbaşkanının uçağı Muğla'dan kalktığında kendi twitter hesabından yayınlayarak Türkiye'deki darbecilere destek atıyorlar.

İncirlik Üssü'ne operasyon: 8 asker gözaltına alındı

Adana Cumhuriyet Başsavcılığınca İncirlik 10. Tanker Üs Komutanlığı'nda yapılan arama ve inceleme çalışmasında 8 asker gözaltına alındı.