Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1700 GÜN 4 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

ifritler bıçakla yada başka şekilde kesilebilirmi

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
hayır kesilemez, hoş bu yüzyılda bol miktarda cin kasabı çıktıysada :)

inanmayın ve aldırmayın, beyninizi okuyan ve sizden çok daha hızlı hareket eden bir ifridi asla bıçakla kesemezsiniz

zaten bıçak o ifride işlemez, aslında bunun yolu varsada yazmak bizlere düşmez

Tabi Bunalr benim bilgilerim doğruda olabilir yanlışta, ille doğrudur demiyorum

En Doğrusunu Allah Bilir

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
...14311' Alıntı:
Rabbim razı olsun kardeşim verdiğin bilgilerden dolayı lakin bir hususa değinmek isterim şöyleki ifrit tayfalarının özellikle hayvan olanları kesilerek öldürülür. zaten her gurubun unsurun ölüm şekli farklıdır cinlerin yakılarak öldürülenleri olduğu gibi kesilerek öldürülenleri de vardır hatta alemi ervahtan bazı varlıklar vardır ki cin unsurlarından olmayan onları ise sadece göz yaşı öldürebilir. ikincisi hiç bir cin şeytan ve ifrit asla onların boyutuna geçebilen o alemi inceden inceye görebilen bir insandan hızlı hareket edemez bu insan kalbi zikrullahın feyziyle natık bölgesinden nazar edebilen ve tabiri caizse enerji yayan bir insandır ki böyle bir durum aynen bir tavşanı akşam vakti avlamak için fener yakıldığında ışığın etkisinden kaçamayan tavşan gibi böyle bir insanda onların boyutlarında onlardan birine baktığı an o enerji etkisi ile o cinler asla kaçamaz. onların hızı bizim boyutumuza nazar kendi boyutları biraz hızlı olduğu için yoksa onların hiç biri insan ruhunun hızına yetişmeleri mümkün değildir onların en hızlısı misalen ankaradan ardahana 5 dakika gidebilirse bir velayeti yakalamış bu alemleri tefekküre başlamış olan zat allah dostu olmasına gerek yok ardahana ondan daha hızlı gider ruhen hemde o gelene kadar o kişi ruhen beş defa gider gelir. bu dediğiniz onların hızlı olması keşfen değil tahayyül perdeleri açık olan şahısların gördüğü bir şey oysa daha ötesi keşfen bu alemi inceden inceye görülse anlaşılacaktır ki hiç bir cin insan ruhundan hızlı değildir. zeka meselesine gelince evet cinler insanlardan çok zekidirler ama akılları eksiktir insanın avantajı akıllıdır sonraki hamleleri hesap edebilir cin ise sadece bulunduğu an için durumu kurtarmak için zekasını işletir sonrakini düşünemez bu yüzden akıl kuvveti farkından akıllı ve alim bir insanın bir sonraki safhada kucağına düşer başka şansı yoktur.vesselam
Allah Razı Olsun kardeşim, dediklerin yüzde yüz doğru. Ama ilminde ustalaşmış ilerlemesinde kemale yaklaşmış mümtaz insanlar için

Verdiğin bilgiler o kadar güzelki, evet bir insan onların alemine girmeyi başarırsa hızları kesilir yani kendi alemlerinde yavaştırlar

ama bu seviye bilgiler ve bu yakms , kesme işini yapabilecek insanlar nadide ve azdır

Şimdiki zaman medyumlarının Eski Alimlerin Bilgilerini öne sürerek, onlar yazmış biz yapıyor ve uyguluyoruz yaklaşımlarına karşılık hayır cinler kesilemez

Senin dediklerin cinleri kesmenin yada yakmanın yolu varsada bunu açıklamaz bize düşmez şeklinde saklanmıştır ve doğrudur

Önce zamane medyum ve sahtekarlığı ele almış kendini hoca diye lanse etmeye çalışan şarlatanları Eski Alimlerin yada senin dediğin seviyenin insanı olacaklar, nefs islahını yapıcaklar, Ehli Takvaya kayıt olacaklarki dediklerini yapabilsinler kesebilsinler

Adamlar yalan ve hileden para kazanarak kul hakkının içinde geziyorlar cin kesmekten bahsediyorlar

Kısaca senin ve benim dediğimi ortak noktada birleştirisek cin kesmenin ve yakmanın yolu belli bir seviyeye geldikten sonradır

O seviyeye gelememiş insanlar asla ve asla cin kesemez ve yakamazlar

Yani bu iş medyumları çok çok aşar yada zamanında internette , orda burda sahtekarlığı destur edinmiş yalanı kanun edinmiş kendini hoca diye lanse ederek hocaların adını kirleten sahtekarları aşar kardeşim

Allah Razı Olsun kardeşim senden ve hepimizden