İddaya Binaen Güncelleyen Eşşeğe Cevaptır | İlim Yuvası - Ulvi Hocaları Sevenler Platformu
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1400 GÜN OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK - ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1400 GÜN OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK - ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1400 GÜN OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK

İddaya Binaen Güncelleyen Eşşeğe Cevaptır

'Ulvi Hocaları Karalayanların Maksatları, Kimler Olduğu ve Gerçekler' forumunda nurkul tarafından 24 Eyl 2013 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

1. nurkul

nurkul Administrator Site Yetkilisi Yönetici Ulvi Hocalar
    Özel mesaj gönder

Alınan Beğeniler:
    8
    Yazmış ki forumun birinde k..vatın biri iddiaya binaen güncel. Hani nerde diye. Ulan eşşek hatta yetmez katmerli eşşek yalan söyleyene küfredildi. Sana bir tokat attım aklın şaştı yalan söylemeye namusunu pazarlamaya başladın. Yalancının anasını avradını cümle alem .... sana bir soru daha Hatem Hocanın Hatem Hadimini öldürebildimi o zavallı şeyh bozuntusu ahmak haydarı kerrar öldüremedimi.
    Hadi ya doğruyu zavallılığınızı ve acizliğinizi ifşa et yada ananını avradını cümle alemin altına yatır yalan söyle. Kav..t ve düm..klüğünün ispatını et.
    Haydarı kerrara bir tokat attım peşinden gidenler yalana muhtaç zavallı kav..t sürüsü eşşekler oldu. Lan bu yalanlamı, bu namus pazarlamaylamı szi evliya olup nefis islah edeceksiniz, öyleyse gidin manokyanın elini öpün sizin piriniz o XD:
    Lan katmerli eşşek senin haydarı kerrar ahmağının şeyhine bir tokat attım müridinin gece yatarken kaç defa sağa kaç defa sola döndüğünü görürken müridinin namus pazarlayan bir kav..ta dönüştüğünü ve kendini bile batırdığını göremez oldu kör oldu. Ahmak oldu. Ben size demiştim ömür boyu sürecek rezillik ve işkenceye alırım sizi diye. Ömür boyu bu haliniz devam edecek. Ulan katmerli eşşek git şuna buna sorun demişsin, ulan şerefsiz hıyar sen bizi git pirlere sor, yetmedi Allahu Tealaya sor. Lan inançsız putperestliği İslam zanneden ahmak siz istiharede çıkan sonuçlarlada dalga geçmiştiniz işinişze gelmezse Allah'ıda red edersiniz. Soysuzluğunuz sizin gibi köpeklere vekillik vermekle şeyhinizin soysuzluğu ve şerefsizliğinin ispatı burda. Adam olsa sizin gibi ne idiğü bellisiz çakallara vekillik veripte beni temsil et demezdi. Ama o da cinlerin eşşeği. Ulan şerefsiz eşşek bana bir şey olmadı demişsin, hırsıza hırsızlık yaptırırsan zevk duyar, içinde hırsızlık olupta hiç hırsızlık yapmamış olana hırsızlık yaptırırsan zevk duyar ama içi temiz bir insana hırsızlık yaptırırsan kahrolur. Ulan katmerli eşşek şeyh vekiliniz ahmak haydarı kerrar 20 sene takva sahişbi olacağım diye uğraştı tek tokadımda 20 senesi heba oldu, talebelerine yalan söyletti. Ulan katmerli eşşek iman ve namus sahi biyim diye ortaya çıktın tek tokatla kör oldun küfrü hak ettin bundan zevk duydun defalarca annene namusuna küfrettirdin.
    Takva sahibi olmak günahtan kaçmak için tarikata girdiniz ne idiğü bellisiz cinlerin eşşeği şeytanların oyuncağı yalancı ve münafıklar oldunuz. Peşinizden gidenlerde aynı akıbete uğradı, şeyhlerinizde.
    Sorun bakalım o aptal şeyhinize hatem hadim ölmüşmü ölmemişmi XD:
    Ulan sizin eşşek şeyhleriniz bizim talebemiz bile sayılmayan misafir talebelerden bir hatem hocanın hatem hadimi bile öldüremedi. Yalana saklandı herhalde tarih boyunca yalana muhtaç kalan ilk gavs sizin şeyhinizdir, rezilliğiniz diz boyu XD:
    Gavsların ve kutupların yüzkaraları sizi.
    Ulan katmerli eşşek sen şeyhinide geçtin şeyhine gavs diyordun sen gav..vat oldun XD:XD:
    Aferin lan sana , böyle sen rezil olmaya devam, senin bu halini, şeyhlerinin zavallığını syretmek zevkli oluyor XD:

2. HasanSEN

HasanSEN Er
    Özel mesaj gönder

Alınan Beğeniler:
    0
    hocam bayağı dolusunuz anlaşılan :)

3. zümrüt

zümrüt Uzman Onbaşı
    Özel mesaj gönder

Alınan Beğeniler:
    0
    işlerine gelmeyince asenaya rakip oluyorlar :47:

4. nurkul

nurkul Administrator Site Yetkilisi Yönetici Ulvi Hocalar
    Özel mesaj gönder

Alınan Beğeniler:
    8
    Yalancıya küfredilirken yine yalan söyledin esedullah boy..lusu. Nurkulun gerçeğide benim sahteside benim. Değil sen senin şeytanın altına yatıp avratlık yapan haydarı kerrarın nede onun münafık şeyhi, topunuz bir araya gelseniz benim kılım ı kıpırdatamazsınız. Ama ben sizi istediğim gibi ezerim kah dinden bahseden Müslüman olursunuz, kah kendiş benliği uğruna ana avrat pazarlayarak yalan söyleyen düm..k.
    Dörtten birini ben gönderdim diğerleride gidecek, merak etmesin kimse XD:
    Ne o münafık esadullah soruma cevap0 verememişsin XD:
    Aciz zavallılar sizi.

5. hanne

hanne Uzman Çavuş
    Özel mesaj gönder

Alınan Beğeniler:
    6
    güncelll

6. dost-semihbaba4125

dost-semihbaba4125 Asteğmen
    Özel mesaj gönder