Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Herkes Ulvı abının en sevdıgı ozellıgını yazabılır mı lütfen

ilk ben yazıyım ' dunyanın en mutevazı en temiz kalpli en iyi en sabırlı en dürüst en edebli en hayalı en sevimli en yakışıklı en güzel en mükemmel insanı en çok Peygamber Efendimiz (S.A.V.) ve Hz. Hasan 'a Ahlakı hareketleri edebi benziyen.bir ampül gibi her tarafından aynı ışık çıkan.2 yüzlü olmayan dost doğru olan en güzel en doğru ilmine sahip bir Melek- ALLAH basımızdan eksık etmesın AMİN İNŞALLAH

hanne

Uzman Çavuş
aslında ulvi hocamı ben tümüyle çok seviyorum onda bulunan her özellik çok güzel fakat ilk zamanlar çok sabırlı ve hoşgörülü oluşu çok dikkatimi çekmişti,bu zamanda böyle insanları bulmak çok zor Rabbime hergün şükrediyorum ulvi hocam gibi bir insanla yolumuzu keşiştirdigi için iyki varsın sevgili hocam iyki seni tanıdık.seni tanıyan herkesin dedigi gibi hayat bizim için Ulviden önce ve Ulviden sonra diye ikiye ayrıldı.Rabbim razı olsun sizlerden iki cihan hocam....

sahra

Uzman Onbaşı
asrı saadete ve iki cihan güneşine duyduğu sevgi ve hiç bir yerde asla bulamıyacağınız sadece sitemize özel asrı saadet sevgisini anlatan dualar ve duyurular bir insan ancak bu kadar asrı saadet düşkünü olabilir maşaALLAH ALLAH c.c onu yetiştiren hocalardan razı olsun maşaALLAH:9:

Evet ablacım Onun için hissettiklerimi yazmışsın Obizim babamız abimiz hocamız iylik meleğimiz onu Allah için çok seviyoruz Rabbim ayırmasın inşaAllah.:3:

Hatib'in
Ebu Hüreyye (ra)'den rivayete göre Allah Resülü (sav) şöyle
buyurmuştur: Bismillahirrahmanirrahim ''Ey Fatma ! Şu öğüdümü muhakkak tutmalısın. Her akşam ve
her sabah şu duayı muhakkak 3 kere okumalısın:
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM Ya hayyu ya kayyumü bi rahmetike esteğıysü aslıh li şani küllehu vela tekilni ila nefsi tarfete aynin ve la ila ehadin minen nas

Manası: Bismillahirrahmanirrahim Ey
varlığı ebedi ve sonsuz olan ALLAH' ım! Senin rahmetine güvenerek senden
istiyoruz. Bizim her türlü işlerimizi düzeltip yoluna sen koy. Göz açıp
yumacak kadar kısa bir zamanda bile bizi nefsimize bırakma. Herhangi
bir insanada bizi muhtaç etme

siyang

Uzman Çavuş
Ulvi hocamı anlatmaya kelimeler yetmez bence ben halen onun gibi bir insan olduğuna inanamıyorum Rabbim başımızdan eksik etmesin.

dünyanın en iyi en dürüst en namuslu en hayalı en temiz insanı olması

:9:

ipek

Uzman Onbaşı
çok sabırlı olmaıs çok hoşgörülü olmaıs beni hayrete düşürüyo maşaAllah her birbirimize çok saygılı eli öpülcek hürmet edilcek bir mübarek ...bazne çok canım sıkılırdı eskiden hep efendimiz s.a.v zamanında olup onla dertleşmeyi isterdim şimdi bu devirde konuşucağım bana öyle hissettiren biri oldu ulvi hocam belkide Efendimizin ahlakıyla ahlaklandığı için ...maşaAllah

Üst Alt