Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Haydarı Kerrar Rabbin Nerde Kaldı

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Haydarı kerrar hani sohbet alanında diyordun ya Rab 'bimle muhatabım, beni küçük görmeyin, nurkul çekicek gibi kelamlar. Bak esedullah şımarmaya başlamış hala nurkulum Rabbini bekler senin. Muhatap olduğun rabbin bir nurkulumun karşısında bu kadar acınacak ve zavallıysa tapma ona gitsin. Hadi şu nurkulumu bir mahvette muhatap olduğun rabbin bir haltlar yapsında görelim.
Haydarı kerrar duan kabul olsaydı inan aç kalmazdın gökten sana çanak çanak kemik inerdi.
haydarı kerrar şeyhine söyle sıkıntısı geçmez, ben veriyorum ona sıkıntıyı kurtulabilirse kurtulsunda görelim :))))
haydarı kerrar biz ulvilerin dediğinin yalan olmayacağını ve hepsinin gerçek olacağını biliyorsun dikkat koruyamayacağın zavallıları ayağımızın altına sürme, staraın çakalı olabilmek için etrafını riske etme, onlar bir darbe alırsa sen on darbe alırsın şeyhin yüz.
Bu arada şeyhin çok zavallı haberin olsun, bu mallık ve aptallıklamı gavs oluyor, kutup oluyor senin hıyar şeyhin :)))))
Yoksa sen onun müridi değilsinde numarayamı yatıyorsun oda aptal aptal kanıyormu sana :)))))

güncel XD:

zümrüt

Uzman Onbaşı
ALLAH c.c cebrail bile muhatap değilken nasıl siz muhatap olursunuz anlayamadım doğrusu

Güncel şerefsizler güncel.... verecek cevabınız yok, kahpe kadınlar gibi kendi rezilliğinizi gizleyip utanmdan güncel yazıyorsunuz. Bakın nurkul hocam almış sizin hayatınızı rezilliğe, Esadullah şerefsizi karını staramı tedavi ettiriyorsun yoksa XD:
Sakın starıda bir ifrit transta ele geçirip nisraya olduğu gibi hanımına saldıttırmasın, taciz ve ötesi ettirmesin XD:
Tabiki atalar ne demiş deveye diken insana ise sen anladın onu yararmış XD:
Nurkul hoca karını kızını transata ifrit yaptı gibi bahanelerle taciz ve ötesi etmediği içinmi ikuyruk acın XD:

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Evet hala bekliyoruz haydarı kerrar, sen beni rezil edecekken dost seni yerin dibine geçirmiş, sen en iyisi git kendi yaşıtlarınla oyna haydarı kerrar. Ben sana binlerce gömlek büyük gelirim XD:

GüncelXD:

Üst Alt