Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Haydarı Kerrar Hakkında

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Geç bile kalınmış bu açıklamayı yapmakta aslında geç bile kaldım.
Aralar bozulmadan önce haydarı kerrara karşı hareket tarzımızı oluşturan kıssalar üç dört taneydi.
Birincisi Mümin iki kanatlı kuş gibidir olgusudur. Birisi Maneviyata birisi ise bu dünyaya açılır. haydarı kerrarın zahir dini ilimlerdeki bilgisinin insanların faydasına sunulması için bu arkadaşa özen gösterilmiştir. Ama maneviyata açılan kanat ise bizdik. Nasıl şeytan zahir ilimleri ile meleklerin hocalığına kadar yükselipte benliği ve maneviyat eksiği yüzünden düşmüşse, zahir ilimlerinin oluşturamadığı maneviyat eksiği haydarı kerrardada görülmüş ve haddini aşarak Maneviyata açıldığını iddia etmesiyle tepetakla olarak düşmüştür. Bunun en büyük örneği şeytanı melek zannetmesi ve salih hoca kardeşin yanındaki kıçıkırık cinlere alay konusu olmasıdır. Cinlerin haydarı kerrarla kahkaha atarak dalga geçmesidir. Herkes haddini bilecek efendi efendi durması gereken yerde duracak durmazsa böyle yalanla dolanla battıkça batar :))))
İkincisi ise Müslüman hüsnü niyetli olmalıdır desturu, bizim ona iyi niyetle yaklaşmamızdı. Zamanında niyetinin İslam ve Allah Rızası için olduğunu söylemesi, ve bizimde sui zan yapmayarak hüsnü niyet ile dediğini doğru kabul etmemizdi.
Üçüncüsü ise Mevlana Hazretlerinin kıssasıydı. Mevlana Hazretleri bir gün yolda giderken bir rahiple karşılaşır. rahip hafifi eğilerek Mevlana Efendimize selam verir. Bunu gören Mevlana daha çok eğilerek rahipe selam verir. Yanındakiler bu duruma açıklama getiremez ve sorarlar. hazret derki bir hırıstiyanın tevazuda bir Müslümanı geçmesine gönlüm Razı Olmadı.
Ve bunun gibi bir iki nuans daha, eğer bir insanın zahiri dini ilimleri ve batını dini ilimleri o insanı yalana mecbur bırakıyorsa ( haydarı kerrarda olduğu gibi ) o insan alim değil cinin şeytanınj bindiği bir eşektir.
Hızır Aleyhisselamın Emri gereği aslıhu neslihu, herkes ait olduğu yere gidecek ve orda anırma misali bol bol debelenecektir.
Haydarı kerrarı ve etrafını uyardığımız halde sözümüzü dinlemediler diye forumdan sebepler oluşturarak gönderen bizdik.
Dev gibi bir yapılanmaya çürük insanlarla girilmez, Yavuz Sultan Selim Efendimiz Misali önce ardındaki haini temizleyeceksin, sonra düşmana karşı cenge harbe gideceksin.
Bu arada zaten kimin sahtekar, kimin kahraman olduğu ise za5ten açığa çıkmış durumdadır. :)))
 

zümrüt

Uzman Onbaşı
Haydarı kerrarı ve etrafını uyardığımız halde sözümüzü dinlemediler diye forumdan sebepler oluşturarak gönderen bizdik.
Dev gibi bir yapılanmaya çürük insanlarla girilmez, Yavuz Sultan Selim Efendimiz Misali önce ardındaki haini temizleyeceksin, sonra düşmana karşı cenge harbe gideceksin.
Bu arada zaten kimin sahtekar, kimin kahraman olduğu ise za5ten açığa çıkmış durumdadır. :))) __________________:9:
 

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Önce bir Ayeti Şerife ile başlamak istiyorum.
(Sen, onların dinine uymadıkça, Hıristiyanlarla Yahudiler senden asla razı olmazlar. De ki: Doğru yol, ancak Allah’ın [bildirdiği İslamiyet] yoludur. Sana gelen ilimden sonra eğer onların arzularına uyarsan, andolsun ki, Allah’tan sana ne bir dost, ne de bir yardımcı vardır.) [Bekara 120]
Bazı aklı kıt cahiller kendi siteleirnde bize cevap yetiştirmeye çalışmışlar acizliklerini sergileyecek şekilde zavallıca.
Önce hizmetlerinden başlayalım, senelerdir yapılan havas paylaşımlarından yapmışlar, yaptıkları her paylaşım eski havas kitaplarında var, açtıkları konularının bazıları belkide çoğu kendileri internet alemine girmeden açılmış buna hizmet demişler. Haklılar hizmet ama neye hizmet. İçinde bulundukları havas sitesine hizmet. Paylaştıkları fotoğraflara bakarsanız 2009 tarihli şimdiki adıyla estanbul, eski adıyla lahuti isimli site. İddia vardır lahuti sitesinin sahibi ateisttir diye ve gnoxis isminde ateist bir gizli ilim sitesi açmış, lahutiden gnoxise 15.000 kadar üye kaydırmışdır. Ateist insanların sitesine gizli ilim paylaşımları yaparak hizmet etmiler bunun adına dine hizmet koymuşlar. Zaten dinleri burda belli olmakta Ayet'in Emri açığa çıkmaktadır.
(Sen, onların dinine uymadıkça, Hıristiyanlarla Yahudiler senden asla razı olmazlar. De ki: Doğru yol, ancak Allah’ın [bildirdiği İslamiyet] yoludur. Sana gelen ilimden sonra eğer onların arzularına uyarsan, andolsun ki, Allah’tan sana ne bir dost, ne de bir yardımcı vardır.) [Bekara 120]
Bunlar yakında lahutiyide İslam sitesi ilan ederler bunların nefsaniyeti gözlerini kör etmiş ve bunlar şaşırmışlar. Eğriyi doğru, doğruyu eğri görmeye başlamışlar.
Cinlerin yakma konusuna gelince cinleri yakmayı ilim zannetmişler. Cinler
yakılamaz dediğimizdeki ilmi görememişler. Bunu cahillik zannetmiş zavallılar. Cinler yakıyorlarmış mış mış mış. Yakabiliyorsanız şu sizi madara eden salih hocadaki cinleri bir yakında görelim.
Allah kimseyi gerizekalı Etmesin. Buyur bir cin yakta görelim. Zaten cinlerde sıraya girmişti bizi yaksınlar diye Dua ediyorlardı, elleri ayakları armut topluyordu :))))
Tabi siz bu cini yakarken bu cinin anne babası yok, kardeşleri yok, devletleri soyu sülalesi yopk değilmi.
Zeka seviyeleri ve ilimdeki gerilikleri burda açığa çıkmakta. Yok eşiğe su döktün, yok ayağına bastın sana musallat oldu derler ama bir taraftanda cinleri yakarlar, cinler tebelleş olmazlar. Herhalde cinler yakılmayı seviyor ayaklarına basılınca gıcıklanıyorlar :)))
Sen bir cini yakana kadar o cin senin aileni, sülaleni katleder. Hani cinler ışıktan hızlıydı, noldu birden kaplumbağadan yavaşmı oldu.
O cin senin beyninden geçenleri okuyor, yakmaya niyet ettiğin an, sen ağzını açamdan senide susturur, sülalenide susturur.
Abuk subuk konular açmışlar ulvi meleklerle cinleri şeytanları nasıl ayırt ederiz siye. Yok meleklerin kanatlarında alın bölgelerinde yazı varmış, şeytanlara yasakmış ordan ayırdı ederlermiş. Noldu hatem hadimi öldürmeye çalışırken rukyail melek diye iddia ettiğiniz meleğinizin ( aslı şeytan tabiki bunlarla dalga geçti sadece ) kanadındaki yazıyımı okuyamadınız yoksa şeytanlarda kanatlarına yazı yazabiliyorlarmıymış :))))
Birde Mevlana kıssası var :)))
Hoş görüyü eleştiren bu ahmaklar demiş ya Mümin aynadır bakan kendini görürü misali ahmaklığını teyyit etmiş. Bizim bulunduğumuz heryerde en azılı düşmanlarımıza bile söz hakkı veren bölüm açan bizdik ama kendileri zaten ne mal olduklarını bildikleri için kendi görüşlerine ters insanları hemen yasaklıyorlar. Kimse kör değil görüyorlar bunun adıda hoş görü oluyor. Ha yasaklamadıkları birileri var, tacizciler, fitneciler, tecavizcüler, Peygamber Efendimiz'e küfreden şerefsizler. Bunlara ise aşırı hoşgörü gösteriyorlar.
Hadisi Şerif'in Emri Ortadadır. Kim bir kavme benzemek isterse oda onlardandır.
ALLAH Rasulu (S.A.V.) "Bizden gayrisinin sünnetiyle amel eden bizden değildir" (Sahihu'l-Cami: 5439) buyurmaktadir. Yine söyle buyuruyor: "Bizden başkasına benzeyen bizden degildir. Yahudilere ve Hiristiyanlara benzemeyin. Yahudilerin selamı parmaklarla, Hiristiyanlarin selamı avuç içiyledir." (Sahihu'l-Cami: 5434)
Haşa galiba Peygamber Efendimiz 'de bunlara göre hoşgörü sahibi değildi :)))
Bakalım dinler arası diyalok için Hadisler ne Emrediyor
(Bir kavmin işini seven, o amelleri işlemese de, kıyamette onlarla haşr olur.) [Hatib]

(Bir kavmin ameline razı olan onların ameline ortak olur.) [Deylemi]


Bunların zekası geri olduğu için herşeyi tersine alıyorlar, çünki akılları terslerinde :)))))
Ayeti Şerife son Sözü Söyleyendir.
"Ey iman edenler! Yahudileri ve Hıristiyanları dostlar edinmeyin. Onların bazısı, bazısının dostlarıdırlar. İçinizden kim onları dost edinirse şüphe yok ki, o da onlardandır. Muhakkak ki Allah o zalimleri hidayete, doğru yola iletmez." (Mâide Sûresi, 5:51)
Bana bu Ayeti Şerife'nin tevilini kim yapabilir :))))))
Ardından Hadisi Şerif '' Kim bir kavme benzemek isterse oda onlardandır. ''
Bakın Ayeti Şerife'lerin ve Hadisi Şerif'lerin nasıl doğru çıktığını görüyormusunuz.
Yahudi ve hırıstiyanlar Peygamber'imize küfrederler, Peygamber'imize küfreden ve küfrettirenlerle birlik oldular, hepsi delilli ispatlıdır :))9
Yahudi ve hırıstiyanlar nasıl yalan söylerse, ağızlarından yalandan başka bir şey eksik olmuyor.
Yahudi, ve hırıstiyanlar nasıl iftira atıyorlarsa, ağızlarından iftira eksik olmuyor.
Yahudi ve hısrıstiyanlar nasıl işlerine gelirse dansöz gibi kıvırarak hareket ediyorlarsa kendileride öyle, işlerine gelene göre dansöz gibi kıvırıyorlar.
Yahudi ve hırıstiyanlarda nasıl namus denilen kavram yoksa, yalancıya küfredildiği halde yalan söylüyorlar, namus kavramları sıfır.
Yahudi ve hırıstiyanlar nasıl Müslüman'a düşman ve gelişmesini istemiyorsa, bunlarda Müslüman'ın gücünü pasifize edip hayır ve şerri amerika ve hırıstiyanlardan bilmeye çalışıyorlare, ( depremlerin sebebi amerikaymış :))) )
Daha dikkat edin daha çok ortak noktalarını göreceksiniz. Şimdi tutturmuşlar birde ticaretiğniz diye, havas hoca haydarı kerrarın talebesidir, senelerce ticaret yaptı sesleri çıkmadı, yapsın adam ekmeğini kazanıyor, hoşgörü gösterip destek çıkan bizdik. Emir sultan yine haydarı kerrarın talebesidir bu işim ticaretini yapıyor, yap diyede biz söylemiştik hepsi razıydı. hatta buna rağmen haydarı kerrar birde vekillik verdi ona. Kitap sattılar, ticaret yaptılar. Basit havasçılarla birlik oldular onların ticaretine ortak oldular. havas malzemesi satan starla birlik oldular onun ticaretine ortak oldular :)))
Şimdi bize diyorlarki ticaret, bizim üzerimizden ticaret yapan bir tek sizdiniz. Biz bu ticareti Ehli Sünnet Müslümanlarına yaymak isteyince açgözlülüğünğzden ve nerdeyse tapınma derecesine gelmişl para hırsınız yüzünden isyan ettiniz, gittiniz stara eşek oldunuz. İyide oldu sizin gibi eşeğe semer lazımdı, starda bizim yerimize o semeri size taktı sağolsun :))))
Sitelerini kurduran davutun tarikat ve cemaatleri eleştiren yazılşarı var, cemaat ve tarikatler Allah Rızası için olmalıymış, ticaret ve para işin içine girince bozulurmuş, adamların mantığı belli adamlar Müslüman para kazanmasın bu dünyada sadece karın tokluğuna atei,ste dinsize hizmet eden işçi olarak köle olarak kalsın isterler. Çünki onlar için Müslüman hizmetçidir Peygamberimizin Hiç ölmeyecekmiş gibi bu dünya için çalışın ve rızkın onda dokuzu ticarettedir Hadisi Şerif'inden habersizler.
Bunlarda münafık oldukları için bizim Müslümanlara açmaya çalışmış olduğumuz ticaret kapısı ağırlarına gitti, Müslüman kazanmasın dediler. Ve babaları ve efendileri ile birlik oldular :)))))
Aslında bu hep bana Rabbena mantığı bunlarda hep var ışık konusunda helalleşmeniz lazım demişler ya gerizekalılar siz kimle helalleştiniz. Parayı kendilerinden olanlar kazanırken iyiydi başka Müslümanlar kazanmaya başlayınca kötü oldu. Buda yahudi mantığıdır, yahudilere göre tek insan kendileridir, diğer insanlar yahudilere hizmet etmekle mükellef hayvanlardır. Bunlarda yalan söylerler kendilerine dinleri, birşey demez, ama başkası yalan söylerse Ayet ve Hadisi Şerif'lerle yalanın günahından bahsederler. Kendileri iftira atarlar dinleri birşey demez ama başkası yaparsa Ayet ve Hadisi Şerif'lerle iftiranın günahından bahsederler.
Aslında bunlar Müslümanları ahmak yerine koymaya çalışan insanlar. Siz yalan söylemeyin bizi kandırmayın ama biz söyleyelim sizi kandıralım ahmak yerine koyalım gibi
Bakın haydarı kerrar türündeki bu insanlar için Ayeti Şerife ne emreder
“(Bu münafıklar) müminlerle karşılaştıkları vakit "(Biz de) iman ettik" derler. (Kendilerini saptıran) şeytanları ile başbaşa kaldıklarında ise: Biz sizinle beraberiz, biz onlarla (müminlerle) sadece alay ediyoruz, derler.” (Bakara 14)
Zamanında lahutideki kavgada bu yüzden başlamıştı bazı ateistlerin haydarı kerrar gibi İslama havas hizmeti vererek :))) hizmet etmesi ve bu işin tişcaretini yaparak arkalarından Mü-slümanlar ne salak ahmak demeleri yüzünden.
Şimdi lahutideki bu kavgada ateiste hizmet edens tara haydarı kerrar hizmet etmeye başlamış, layığını bulmuş, ahmaklığını ortaya koymuş :)))
Ama farkına varmaları gereken şu, Kim bir kavme benzemek isterse oda onlardandır, aslında star ahmak yerine kendinden olan kendi gibi olan birilerini koymuş, yani kendi ahmaklığınıda tescil etmiş.
Birde bu zavallı arkadaşlar haydarı kerrarın veda yazısını koymuşlar, bre birader sen benim haydarı kerrara özel mesajdan gönderdiğim etrafındakilere güvenme yazısını koysana, o veda yazısından yalar önce :)))
Koyamaz çünkü yahudi gibi iftiracı, hırıstiyan gibi yalancılar, diyalok halindeler ya üzüm üzüme baka baka kararır nede olsa :)))
Bunlarda hırıstiyana baka baka hırıstiyanlaşıyorlar galiba :))))
Demişki zavallının biri daha benle baş edemediler, nurkul seni öldürmekten beter etti, kendi namusunu pazarlamaya başladın, senin gibi ibreti alem bir domuzcuk aklı olanlara nasihat olsun diye elbette bekletilecektir :)))))
Domuz olup annem namusum önemsiz diyenler küfre layık hareket edenlerdir.
Bize demişler küfürbaz, galiba birlik oldukları Peygamberimize küfreden insanlar küfürbaz değiller :)))
Ayeti Şerife 'nin emri bellidir OInlar kördürler
göremezler

Galiba Peygamberimize zina isnat eden şeyhnur küfürbaz değil bunlara göre.
Bunlar alışmışlar rakibin hırıstiyan olursa anana tecavüz etse baba bil, evladını öldürse mektebe git, ilim öğren :))) Bunlar iman ehli Müslümanız deyip imanımızı kurtaracaklar de :)))))
Yav yahudi ve hırıstiyana gerek yok, putperestte, budistte anana tecavüz ettiğinde babamsın dersen sana iyi davranır Müslüman ne iyi insanmış daha bacın yokmu der :)))
Al sana diyalok :)))
Ama bu şerefsizler Müslüman kendilerine bir laf söylediğinde bir taraflarına kazık girmiş eşek gibi anırır, kuyruğuna basılmış köpek gibi ürerler. Sonra utanmadan birde Müslüman'ız derler, siz Müslüman'sanız Osmanlı Askerini araplara karnını deştirterek öldüttüren yahudi asıllı arabistanlı lavrencede Müslüman. İnanın hareket tarzı sizin hareket tarzınız ile birebir uyuşuyor. Biğrde nurkuluma taklit demişler, ulan melekleri gördüğünü iddia edip daha gözünün önünü gçremeyen kör eşekler sürüsü o yazıyı yazan nurkulumdu :)))))
Sizin İslama en iyi hizmetiniz İslama hizmet etmekten vazgeçmenizdir :))))
Bu arada müridinin gece kaç defa sağa kaç defa sola döndüğünü bildiğini iddia eden şeyhinizin gözünü kör eden bendim, görebiliyorsa görsün hadi tekrar :)))))
Bakın o kadar kör olduki sizin gibi münafıkların söylediği yalanları bile görüpte yalan haramdır söylemeyin diyemiyor size :)))
 
güncel
 
Üst Alt