Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Havasyurdu Ahmaklarına Hakkımız Helal Değildir

Münafıklığı adet edinmiş bazıları şimdide helalleşmek hakkında konu açmışlar. Boşuna çırpınmayın herkes hesabını mahkemeyi kübrede verecek. Siz ki kendi bencilliğiniz ve benliğiniz nefsiniz uğruna imanınızı sattınız şeytanda bunu yapmıştı Hz Ademe karşı. Siz ki kendi bencilliğiniz ve nefsiniz uğruna ibadetinizi hiç ettiniz, şeytanda bunu yapmıştı Hz. Ademe karşı.
Sonunda yeri şeytanlaşarak ebedi cehennemlik olmak oldu.
Kabilde bunu yapmıştı Habile karşı ilk günahkar ilk asi oldu ve soyundan günahkarlar türedi. Hz. Muaviye'de yapmıştı bunu Hz. Aliye karşı, soyundan yezitler türedi.
Siz ibadetinizi, tarikatınızı insanların gözünü boyamak için kullandınız, ibadet ve tarikatınızı öne sürerek insanları kandırmaya çalıştınız. Allahı hiçe saydınız kula köpek oldunuz boyun eğdiniz.
Noldu nazının geçtiğini iddia ettiğini Allah diye taptığınız ilahınız karşımızda hiç oldu. Rezil oldunuz akıllanmadınız, yerin dibine geçtiniz akıllanmadınız, iki tane sahtekarın oyuncağı oldunuz akıllanmadınız, Allahınıza, peygamberinize, şeyhinize, karınıza, ananıza, bacınıza küfreden insanlardan özür dilediniz, açığa çıktı şerefsizliğiniz aşikar oldu akıllanmadınız.
Kurtuluş münafığının fitne çıkardığına da,ir star karşısında esas duruşta durarak verdiği tekmile şahit oldunuz, o kadar ahmaksınızki fitneye uydunuz.
Sizler için geçerli tek şey var Bakara suresinde geçemn ayet
Onlar, sağırdırlar, dilsizdirler, kördürler. Artık (hakka) dönmezler.
Siz hayvanlardan aşağıya şekilenlersiniz, alime kafa tutmanın bedeli budur. Siz nurkul hocamıza yaptığınız terbiyesizlğin bedelini kıyamete kadar ödeyeceksiniz. Dikkat ettiyseniz sizle beraber zavallı şeyhlerinizde rezil oldu. Sizin taptığınızda iş yokı, siz bırakın onu Alemlerin efendisinin tebliğine boyun bükün. Yaşadığınız şeye islam demekle islam olmaz, kurufasülyeye pilav demekle pilav olmayacağı gibi.

hz.Muaviye içtihadında hata etmiş bizm bu konuda yorumda bulunmaya hakkımız olmadığını düşünüyorum. Ancak bu konuyla lgili fazla bir bilgim olmadığı için yorumda yapmama gerek yok :)

T

Teknik Admin

Guest
Sayın hasan şen dikkat ettiyseniz hz. muaviye hitap ederken hz. ön takısı kullanılmıştır. Hz. muaviye bir sahabidir ve gökteki yıldızlar gibi olanlardan biridir. Hz. muaviyeye kem söz etmek elbetteki hepimizin haddini aşar. Ama bir gerçek daha vardırki yezit Hz. Muaviyenin oğludur ve paygamberimizin torununu şehit etmiştir. Kabilde ilk peygamber ve ilk yaratılan olan hz. Ademin oğluydu.
Bu olaylar Fatma annemize kızım baban peygamber diye babana bile güvenme sözlerinin bir anlamını açığa çıkamaktadır.

Üst Alt