Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Havasyurdsunun Acizleri

Zamanında demişti nurkul hocam hepinize emir vermişti, havasyurdunda giren olursa ömür boyu eziyete alırım diye. Dinlemeyen bazı ahmaklar oldu, haydarı kerrar gibi, esedullah gibi.
Geçen zaman gösterdiki nurkul hocamın vaadı insan hayatında gerçek oluyor, kendini tarikat vekili gösteren zavallı haydarı kerrarın gerçekte ne kadar ahmak ve zavallı bir hiç olduğu açığa çıktı. kurtuluşun ise şeytanların tecavüzüne uğramış, kafayı yemiş bir deli olduğu. Esedullahın ise ne kadar karaktersiz ve şerefsiz bir kapı köpeği olduğu. Yalancıya küfredildiğini bile bile küfür yiyebilmek için devamlı yalan söylediğini.
Bu kendini tarikat ve takva ehli gösteren şeytanların gerçekte dinle bir alakalarının olmadığını sadece tacizcilerin kapılarınde bekleyen p..z.... olduğu açığa çıktı.
Bayan üyelerine taciz edenlerden özür dilediler, sapık diye kendi arkadaşları tarafından içlerinden kovulanları kendilerine hoca yaptıkları açığa çıktı.
Hatta bunların zavallı şeyhleri, haydarı kerrarın vekili olduğu zavallı şeyhin müridinin gece kaç defa sağa kaç defa sola döndüğünü bildiğini iddia ederken, artık müridi münafık olsa bile göremediğini ve kör olduğunu açığa çıkardı.
Şerefsizlikler, yalancılıkları, sahtekarlıkları, şarlatanlıkları açığa çııkp yerin dibine geçen bu insanlar hala utanmdan iddiaya binaen güncel konusu açıyorlar. Birde utanmazlıkları açığa çıktı. Adamın dediği hani ben ölmedim helak olmadım gibi şeyler. Nurkul hocam öldüreceğim demediki, hayatınızı eziyet ve işkenceye alırım dedi nurkul hocam ve aldıda. Sizi şeref ve asalet elbisesinden sıyırıp hayvanat bahçesindeki hayvanlar gibi çırıl çıplak bıraktı nurkul hocam. Utanmadan demiş veledi zina adam gibi adam vaadini yerine getirendir diye, gerizekalının adam gibi adamı her halde inönü, zamanında çok darağacına insan yolladı.
Adam gibi adamlarının inönü olması bile bunların zaten ne mal olduğunu anlatmaya yeter XD:

zümrüt

Uzman Onbaşı
Ey Rab 'bim ilmim olup şeytan gibi olacağıma, ibadetim olup azıp yoldan çıkacağıma beni Üveys gibi cahil et.Amin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt