Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1700 GÜN 4 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

hatim okumak selavat okumak

polathoca

Uzman Onbaşı
sevgili kardeşlerim hatim okumak veya selavat getirmek allah ve resulunu sevenlerin işidir .herkes yapamaz ve bu site bir manevi şirkettir .şöyle izah edeyim şimdi hisse senedine girdiğin zaman ne kadar kar gelmişse eşit miktarda üye olanların hepsine dağıtılır.inşallah bizim bu sitede manevi bir şirkettir. burda olan kuran hatimleri selavat hatimleri kardeşlerimize allah taraıfından eşit kar dediğimiz yani sevap dağıtılıyor bundan kimsenin şüphesi olmasın .başkaları başka sitede cehet yapıyorda bişey olmuyor bazıları yok bu gösterişmiş demişler ulan cahiller allah icin olmazsa millet yapar mı?kimse ne şan nede şöhret peşinde yalnızca buradakilerin amacı rızayı ilahi kelimetullahtır.allahın rızasına varmaktır.başka velevki gösteriş icin bile olsa o allahın rızasına dönecektir cünkü art niyet yok.iyilikte yarışınız hadisi şerif gereğince bu bir hayır yarışıdır.katılanlardan hazırlayanlardan allah razı ve memnun olsun....

Moderatör tarafında düzenlendi:

polathoca

Uzman Onbaşı
sevgili kardeşlerim hatim okumak veya selavat getirmek allah ve resulunu sevenlerin işidir .herkes yapamaz ve bu site bir manevi şirkettir .şöyle izah edeyim şimdi hisse senedine girdiğin zaman ne kadar kar gelmişse eşit miktarda üye olanların hepsine dağıtılır.inşallah bizim bu sitede manevi bir şirkettir. burda olan kuran hatimleri selavat hatimleri kardeşlerimize allah taraıfından eşit kar dediğimiz yani sevap dağıtılıyor bundan kimsenin şüphesi olmasın .başkaları başka sitede cehet yapıyorda bişey olmuyor bazıları yok bu gösterişmiş demişler ulan cahiller allah icin olmazsa millet yapar mı?kimse ne şan nede şöhret peşinde yalnızca buradakilerin amacı rızayı ilahi kelimetullahtır.allahın rızasına varmaktır.başka velevki gösteriş icin bile olsa o allahın rızasına dönecektir cünkü art niyet yok.iyilikte yarışınız hadisi şerif gereğince bu bir hayır yarışıdır.katılanlardan hazırlayanlardan allah razı ve memnun olsun....
........................

polathoca

Uzman Onbaşı
.............

polathoca

Uzman Onbaşı
konuyu actıgın ıcın Allah razı olsun abım. Kur'an-ı Kerim hatmi ve salavatı şerif okumalarını su ana kadar duzenlı olarak yapabılen hıcbır yer yok. Hamd olsun kardeslerımız ellerınden geldıgınce hatım ve salavat okumalarına katılıyorlar. Rabbımde kabul etsın ınsaAllah. sunu demek ısterımkı bunlar gosterıs ıcın dıyen her kımse bızım gosterısımız budur, fırınımızın mahsulu ekmegımız budur, yemek ısteyen buyursun gelsın, yemege nıyetı olmayan, ınsanları dınden sogutmak ıcın ugrasmasın. yapabılıyorsan sen daha guzelını yap sana MasaAllah dıyelım.
......................