Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Hatem Hoca Net Üye Saygınlığı- Bir Aile Forumu

T

Teknik Admin

Guest
Bizler Hatem Hoca forum sitesinde üyelerimiz arasında saygınlığı ve saygıyı, edep ve ahlağı, ağır ve vakur haller oluşturmayı prensip edindik. Bu sebeple Hatem Hoca forum sitesinde en ufak bir küfre, hakarete, edepsiz ve ahlaksız hal ve harekete, söz ve deyimlere, lakayıt davranış ve konuşmalara izin verilmeyecektir.
Hatem Hoca forum sitesinde kişi sırlarının gizliliği ön planda tutularak, bayan üyelerimize sayın medyum ipek hoca, erkek üyelerimize ise ben hatem hoca ilgilenecektir.
www.hatemhoca. net sitesinde bayan üyelerimizle erkek üyelerimizin karıştırılmasına engel olunacaktır. Sitemizde profil mesajlaşma sistemi ve özel mesajlaşma sistemi engellenmiştir. Üye listesi gizlenerek üye olan ve olmayan hiç kimse tarafından görülemektedir. İp adreslerinin görülmesi engellenmiştir.
Hatem Hoca forum sitesinde nik ve isim kullanma olayıda kaldırlarak, yerine değişik bir sistem getirilmiştir.
Dünyanın en gerçekçi, en büyük ve hakiki gizli ilim sitesi Hatem Hoca forum sitesine hoşgeldiniz.