Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Hak Din Olan İslamiyet ve Ehli Sünnet Dostları Yemin Bölümü (Ulvi Hocadan Alıntı)

Allahu Teala 'ya, Kur'an-ı Kerim 'e,

Hz. Muhammed (S.A.V.) 'e,

Meleklere İslamiyet 'e

ve

Müslüman 'lara

Ehli Sünnet 'e,

Ehli Sünnet Alimlerine

Ehli Sünnet'e Tabi Müslüman 'lara

Ehli Sünnet 'e Tabi Müslüman Türklere

İnancım, Dinim , mezhebim, ırkım, soyum, görüşüm ve siyasi görüşüm ne olursa olsun içimde sevgisizlik, kin, nefret ve öfke olsa dahi Asla düşman olmayıp, düşmanlık ve kin gütmeyeceğime, düşmanlık yapmayacağıma elimle, dilimle vede başka türlü zarar verici hiçbirşey yapmayacağıma ve hiçbir harekette bulunmayacağıma, küfür, hakaret içeren hiçbir söz ve eylemde bulunmayacağıma ve hareket yapmıyacağıma haklarında art niyetli olmayıp, içlerinde ve arkalarından fitne çıkarmayacağıma ve çıkarılmış bir fitneye ortak olmayacağıma, katılmayıp destek vermeyeceğime, içlerinde ve arkalarından iş çevirmeyip yalan dolanla münafıklık yapmayacağıma Daima saygılı olup, içimden geldiği kadar yada gücüm yettiğince kollayıp savunacağıma ve ömrümün sonuna kadar dost kalarak faydalı olmaya çalışacağıma ve bu yemini asla bozmayıp ömrümün sonuna kadar tutacağıma Ve bu yeminin ömrümün sonuna kadar namusum ve şerefim olacağına

Alemlerin Yegane Rabbi olan Allah'a vede kendi Dinimin İlahına andolsun. Şerefim namusum ve tüm sevdiklerim üzerine söz olsun

Ulvi Hoca / 2011