Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Hacamat

Hacamatla ilgili bir kac satir yazmak isterim,ufak capdada olsa bu konu hakkinda bir seyler yazmak cok faydali olacagini düsünüyorum.Kisaca Efendimizin sünetlerinden sav in 70 derde deva oldugu depresyona kireclemeye iltahaplamaya kilcal damarlarin uc kirilmadaki yenilenmesi icin cok faydalari oldugu fiziksel ve manevi cok faydalari oldugunu bizat kendimden yola cikarak sadece tavsiye ederim bunu her kesin saglik dorumuna göre ehlinden yapilmasi fayda fayda fayda verdigi söylerim bu konu hakkinda simdilik cok kisaca anlatim ilerde insaallah nasipse daha detayli yazmak gerekir
Hangi günler.

Ayin hangi günü

Kimlere uygulanir vesaire.............

Basin arka +st tarafindan ve kulak arkalarindan alinmasinda basagrisi depresyon ve bir cok rahatsizliklara cok faydasi var bunun kac kere yapilmasi gerektigi ile ilgili olarakta tabiki kanin ve hastanin degerlendirmesiyle seansin kac defa olacagina karar verilir.

s.a bende bir önceki sitede bir chatte sohbet anında sağ olsun cüneyt ayan hocamdan duydum ve yine sağolsun eşi bana hacamat yaptı, ben saçımın kazınmasını istemediğim için başımdan yaptırmadım ama sırtımdan iki yerden yaptı.
biri vesvese tarzı durumlar için, diğeride yapılan bölgeye hacamat yaptırılıyosa altı ay o kişiye büyü tarzı işlemler tutmazmış.
not:ben bilgisayardan bakayım dedim, hoş kareler yok sakın oraya bakıpta yaptırmamazlık etmeyin,
öncelikle sünnet, kötü birşey olsa efendimiz yaptırmazdı ve hacamat için hadisi şerifler var.
ben kısacası sağolsun cüneyt hocam ve eşi sayesinde tanıştım ve uyguladım bundan sonrada hayatımda olacak. inş. burada bilen biri olarak cüneyt hocam bilgi verir sizlere , umarım bende yanlış bir bilgi vermemişimdir, hakkınızı helal edin verdiysem...