Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3300 GÜN 9 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Günün Duası

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥GÜNÜN DUASI♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Allahım... Rabbim.. Ey Rabb-i Rahimim!!
Ahir zamanın dehşetli fitneleri karşısında Senin rızanı görüp gözeten ama harama karşı duruşunda sabit kalırken de ayağının kaymasından korkan kullarının Rabbi Allahım!!!
Allahım Sen ne güzel bilirsin hallerimizi..
SEN görürsün ızdırablarımızı, yalnızlıklarımızı; ve bütün bunlara rağmen SANA olan bağlılığımızdan dolayı, zehirli bal hükmündeki haramdan uzak duruşumuzu..
Ama yine bilirsin ki, bu ahir zamanın fitneleri karşısında dimdik; YUSUF misal sapasağlam durabilmek de çok zordur..
SEN bizi haram kadın ve erkek fitnesinden muhafaza eyle..
Dinimizi kemale erdirecek, Senin rızana mazhar olunacak, Efendimizin (sas) muhabbet soluklarıyla nurlanacak, sevgi pırıltılarıyla güzelleşecek, yüreklere ferahlık olacak sağlam ve sadakatli yuvalar ihsan eyle..
Helalini nasip edene kadar en güzel bir sabırla bizi şereflendir ve kalblerimizi, gözlerimizi haramdan uzak tut.. Çünkü SEN, dua dua SANA yalvararak hayırlı ve helal bir yuva isteyenleri gören bilen; onlara merhamet eden ve dualarına cevap verensin..
Durumlarımıza, maddi manevi ihtiyaçlarımıza en uygun olanı SEN'den gayrı kim bilebilir ve bunları SEN'den gayrı kim verebilir ki bize?
SEN istedikten sonra da, kim engel olabilir ki sanki hükmüne?
Biz bilemeyiz, göremeyiz ama SANA tevekkül ederek hükmünü, keremini, ihsanını bekliyoruz bütün Ümmet-i Muhammed (sas) olarak!!
Hz İbrahim gibi diyoruz: Hasbinallah ve ni'mel vekil!!"
Bizi tezlerden tez zamanda hayra, huzura, iki cihan saadeti vesilesi güzelliklere kavuştur ve şeytanın maskarası olmaktan koru!
AMİN.....
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥