Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1900 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Genetik Mühendisliğini Doğru Kullanın ( Bilim Adamlarına Fikirler )

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Genetik mühendisliği şimdiye kadar genelde verimi ve üretimi arttırmak için kullanıldı. Güzel olmasına rağmen eksik ve ynlıştır

İncelemeniz gereken şey, sadece bitkinin yetişmesindeki zaman surecidir

Bir bitkiyi mesela buğdayı toprağa gömdükten sonra verim alabilmek için1-2 ay beklemeniz gerekmektedir en azından

Ama bu zaman surecini azltmayı başarabilirseniz yani bir buğdayın gelişim surecini hızlandırark 1-2 ayda değilde 1-2 günde ürün vermesini sağlayabilirseniz hem topraktan hemde üründen karınız olucak gıda olarak dünya bolluğa bürünecektir

Şöyle bakın 10 dönüm arazien 2 ayda 10 ton buğday elde ediyorsunuz diyelim misalen

Ama bunu 2 ay değilde 2 güne indirebilirseniz

60 bölü 2 eşittir 30 tane 10 ton buğday edecktir buda 300 ton buğday edecektir 2 ayda

Eğer zaman surecini kısaltmazsanız 2 ayda 300 ton buğday için 30 çarpı 10 eşittir 300 dönüm araziye ihtiyacınız vardır

Bu size yaklaşık 290 dönüm toprak kar ettirecektir

Aynı zamanda bu besin üretim merkezlerini apartman şehirlerin üzerine kurarsanız ordaki insanların gıdasını ve gıdada çeşitliliğini bolca sağlamış olucak ve dünyadan açlığın kalkmasına bir nevi vesile olmuş olacaksınız

Yinede

En Doğrusunu Allah Bilir

ulvi - Düşünen Beyinlere

F@lsefe

Uzman Onbaşı
insAllah hocam, genetik mühendisligi gelisirde insanlik aclik derdinden kurtulur

bilim dergilerinde yazılanlar da keşke böyle positiv olsa , gentec
belirli yönlerde çok faydalı olabilir ama bu yeme içeceklerin manipule
edilmesi beni endişeye düşürüyor Allah Hayırlısını Versin.

Üst Alt