Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Gece Korkutulmalara Karşı :))

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Gece karabasan çöken, kabus ve korkulu rüyalar gören insanlar, bir sahtekar medyuma gidip 50 TL vererek üç tokat yerlerse bu durumlarından şifagayb olurlar yani kurtulurlar

Mücerreptir yani denemiştir ( Adam hergün hastalarını tokatlayıp dövüyor, dayağı yiyen hasta korkudan bir daha yememek için iyileştim deyip kendini kurtarmaya çalışıyor, görüyormusunuz şifa bulunmasında nasılda etkili :3::3:

Ama burda dikkat edilmesi gereken püf şudur 50 TL vardiyseniz 3 tokat yoksa 20 TL verdiyseniz niye az verdiniz diye ekstra tokatlar biniyor o cinden ancak 8 tokat yemekle kurtulabiliyorsunuz :3::3:

Kaynak : et den uydurma havaslar kitabı

Yakında kanallara reklamda verirler :) ALLAH(ZT.C.C.)şerlerinden korusun

H

HAVAS HOCA

Guest
Gece karabasan çöken, kabus ve korkulu rüyalar gören insanlar, bir sahtekar medyuma gidip 50 TL vererek üç tokat yerlerse bu durumlarından şifagayb olurlar yani kurtulurlar

Mücerreptir yani denemiştir ( Adam hergün hastalarını tokatlayıp dövüyor, dayağı yiyen hasta korkudan bir daha yememek için iyileştim deyip kendini kurtarmaya çalışıyor, görüyormusunuz şifa bulunmasında nasılda etkili :3::3:

Ama burda dikkat edilmesi gereken püf şudur 50 TL vardiyseniz 3 tokat yoksa 20 TL verdiyseniz niye az verdiniz diye ekstra tokatlar biniyor o cinden ancak 8 tokat yemekle kurtulabiliyorsunuz :3::3:

en pahalısıda uçan tekme
çok pahalı olduğu için kimse attıramıyor
zira onu atabilmek için özel ders bile almış :)

sahra

Uzman Onbaşı

:47::47:

XD:XD:XD:

Üst Alt