Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Forumlarda Dönen Olaylar (Ulvi Hocadan Alıntı)

Arkadaşlar forumlar bir çarktır, her yatkili için geçerli olmasada bazı yetkililerin birden fazla niki vardır, bu niklerin bir kısmıyla karşı çıkarlar, diğeriyle taraftar olurlar, diğeriyle yaşamış olduğu uydurma sorunları yazarlar yardım arar yardım isterler

Bu şekilde gündem oluşturarak forum toplumu psikolojisine yön verirler

Bir kısmıyla yardım isterken başka bir nikle sizle arkadaş olurlar, sorunlarınızı öğrenirler, başka bir nikle ise size hoca olur ve durumunuza bakarlar, sizde a nerden bildi dersiniz

Yada bir kısmı sizlerle arkadaş olup durumunuzu öğrenirken , öğrendiklerini hoca adı altında çıkarılmış insanlara aktarırlar, sizlerde onlardan yardım istediğinizde eskaza herşeyi bildiklerini zannedersiniz

Sonrada onların uydurmuş olduğu abuk sabuk şeylere inanmaya ve kanmaya başlarsınız yok astral seyahat gibi, yok cinlerden korkun gibi zavallı akıl almaz şeyler

Bu forumlara bakın hepsi korku yuvasıdır ve genelde insanları korkutarak psikolojisini bozmaya ve yıkmaya yöneliktir

Doğruları yazıp gerçeği göstermeye çalışanları asla barındırmazlar ve hatta şerefsizlik yapıp tüm yazılarını silerler, bu kadar sahtekar olanlarıda vardır içlerinde

Aklıma geçmiş geldi sanki

Evelden bir forumdayken hocayım diyen insanlara karşı çıkmıştım çünkü içlerinde Kelimei Şehadet bile getirmeyen vardı

Dedim siz dedim insanlara müslüman gözüküyor menfaat temin ediyor sonrada arkalarından inananlar salak diye dalga geçiyorsunuz

Bunu deyince beni yasakladılar, girdiğim her forumda saldırı ve küfürde bulundularki ben bu insanlık düşmanı insanlarıı gözü önünde çok insana fayda vermiştim halbuki

Aslında bu kadar küfür ve saldırının sebebi , insanların bana olan inancını yıkmaktı ve benden korkmamasını sağlamaktı

O bişey yapamaz canım şeklinde ama bir taraftanda insanları cinlere karşı korkak hale getirmeye devam ediyorlardı

Halbuki ben insanların gözü önünde çok cinin canını yakmıştım

Bundan çıkarılacak sonuç neydi, bu hoca geçinen maymun takımı şarlatan ekibi aslında cinlere ve manevi sorunu olan insanlara inanmıyorlardı bile

İnanıyor olsalardı bu kadar salak kahraman olup hayatlarını bize rezil ettirmezlerdi

Ama ne hikmetseki bu inanmadıkları şeylere yani cinlere karşı insanlara devamlı korkun diye telkinde bulunuyorlardı

Kardeş madem öyle sen korkmuyorsunda insanların korkmasını neden istiyorsun değilmi

Ve yalancılıkları, iftiracılıkları ile tüm Türkiyeye ün yapan bu insanlar aslında insanı kek yerine koyuyarlardı

Yani elimizdeki salağımız gitmesin, istediğimiz gibi rant ve çıkar sağlıyalım. Şimdiye kadar başka forumların bazılarında sizlere yapılan buydu

Akıllı olun, cinlerden korkmak sadece salakların işidir, cinden korkulmaz, cin zavallı bir yaratıktır

Kimki cinden korkar aklına şaşarım,

Püfleri yazmıyorumki bu şarlatan takımına ilmin giriş kapısının yollarını öğretmiş olmayayım

Çünkü bunlar gönüllü insanlık haini, eğriyide görseler değişmez doğruyuda görseler değişmez

Hain her zaman haindir çünkü

Ulvi Hoca / 2010