Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Ey Cahil Esedullah ve Haydarı Kerrar Okuyunda Öğrenin

T

Teknik Admin

Guest
Cahillerin yazısının resmi altta, öğrenmeleri gerekenleri ise biz en altta yazdık XD:

Kayıp İnsanların Bakımının Kanuni Sorumluluğu Nedir

Bu konuyu kanunlardan habersiz konuşmayı marifet zanneden cahil cühele takımı insanlar aydınlansın diye özel istek üzerine yazıyorum.
Kayıp insanların bakım yolu ile yer tesbiti ve yerinin keşfi kanunlara göre bakan insanı suçlu duruma düşürecek bir olaydır.

1. Kayıp kişi zorla alıkonulmuşsa ve dışarıdan kayıp kişiyi görebilme ve direk yada telefon gibi uzaktan iletişim araçları ile konuşabilme şansı yoksa direk suç ortağı kabul edilirsiniz. Savcılık size nerden biliyorsun diye sorar, demekki suç ortağısın, arkadaşlarınla aran bozulunca intikam almak için onları şikayet edip yerlerini tespit ettirdin kendini aklamak için bakımla gördüğün yalanını uydurdun der. Ve savcı bey size vücudumda kaç tane kırık kemik var, bakımla bak ve yerlerini söyle der. Tabiki yapamazsınız ve aynen içerdesiniz. Unutmayın savcılık ve kanunlar hoca, şıh, şeyh, medyum tanımazlar. Zaten öyle olsaydı tüm olaylara polis ve kolluk kuvvetleri değilde şeyhler, medyumlar, hocalar, şıhlar, havasçılar, cinderler bakardı.

2. Kayıp insan gönül rızası ile yalnız yada birileri ile gitmişse eğer yaşı reşitse ve bulunduklarında aile yada akrabaları tarafından gelenek göreneklerine göre hayati tehlike arzediyorsa ve bu olay gerçekleşirse ölüme sebebiyet vermekten suçlusunuzdur.
Kayıp insan gönül rızası ile gitmişse hiç bir tehlike olmasa dahi ortaya çıkarılması onu huzursuz ediyorsa ve ailesiyla karşılaşmak huzur ve rahatını bozacaksa özel hayata karışmaktan suçlusunuz ve duruma göre manevi tazminata mahkum edilirsiniz.

3. Kayıp insan gönül rızası ile gitmişse ve yaşı reşit değilse ve cinsel tacize uğramışsa ilk maddede yazdığımız sebepten suç ortağısınızdır ve çocuk istismarcısınızdır. Cinsel tacize uğramamışsa ise çocuk hırsızısınızdır.

4.Kayıp insan ölmüş ise cesedini buldurmanız halinde sen ilk madede yazdığımız sebepten olayı sen nerden biliyordun yerini şeklinde katil hükmüyle hükümlenirsiniz. Yada cinayete ortaklıktan.
Dediğimiz gibi kanun ve yasa havasçı, gizli ilimci, şeyh, hoca, medyum bilmez ve tanımaz somut delil ve verilere bakar. Sizin orda ben bakımcıyım bakımla gördüm demeniz sadece kendinizi kandırmanızdır ve sizi aklamaz.
Bundan dolayıdır ki kayıp insana sadece dua edebiliriz ve elimizden geleni yapabiliriz. Elimizden işse sadece dua etmek gelir denir.
Kayıp insan vakalarına karşı uygun şekilde cevap vererek ve dua konuları açarak hem kayıp insanın açığa çıkmasını dualarla sağlamaya çalışan sayın ulvi hocalara ve sayın zümrüt hocaya, hemde bu hareker tarzı ile forum üyelerini ve kendi talebelerini cahilliklerinin kurbanı olmaktan kurtaran ve koruyan sayın ulvi hocalara tüm hocacıklar örnek teşkil ettiği ve kendi başlarının belaya girmesine mani olduğu için teşekkür etmelidirler.
Havas yurdunun konuşmayı marifet zanneden cahil esedullahçığına ve onun kanunlardan habersiz talebe hocacıklarını ateşe sürüyen cühele haydarı kerrarcığına duyurulur.
Bizden o cahillere ikram ve iyilik olsun.

Unutmayın kanunlara göre evinize giren hırsız yatak odanıza girmediği müddetçe dokunamıyorsunuz bile. Siz polis değilsiniz vatandaşsınız, vatandaşın görevide bu gibi konularda polis yani kolluk kuvvetlerini çağırmaktır.
Yani yatak odanıza girmediği müddetçe bir hırsızı yakalamanız, bir insanı zorla alıkoymaya girer ve suçlu olursunuz.

zümrüt

Uzman Onbaşı
hocam burada yakın tarihte oldu konu tv da haberlerde geçti duyan olmuştur

Şile’deki fırtınada kaybolan
Kurtarma personeli Mehmet Genç içinde hoca ile aranmaya çıkılmıştı deniz den dönüldüğünde savcı tutuklamış hocayı sanıyorm o hocayı ben tanıyorum oda sahtekar hoca değildi eğer tahminim oysa
fakat kaçırılma olayını gökçede irdelemişti zamanında birde ulvi hocama bu adam yalan söylüyor dedi bu kardeş

işte medyadaki haber

SAMSUN'un Çarşamba İlçesi'nde geçen yıl Mayıs ayında kaybolan 17 yaşındaki Ayşegül Akgün olayı ile ilgili yürütülen soruşturma sonucunda, genç kızın ağabeyi ve dayısı ile bir kişi tutuklandı.

Çarşamba İlçesi Donurlu Köyü'nde liseyi bitirdikten sonra üniversiteye hazırlanan Ayşegül Akgün, geçen yıl Mayıs ayında dershaneye giderken ortadan kayboldu. Kendisinden haber alamayan ailesi jandarma başvurarak kızlarının bulunmasını istedi. Ancak yapılan araştırmalar sonucunda genç kızın izine rastlanılmadı. Akgün'ün akrabalarını ve aile bireylerini teknik takibe alan jandarma, genç kızın kaybolmasıyla ilgili dün 8 kişiyi gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen şüphelilerden 3'ü cumhuriyet savcısı tarafından serbest bırakılırken, nöbetçi mahkemeye sevk edilen 5 kişiden genç kızın ağabeyi Ramazan Akgün, dayısı Resul Yıldız ile Aslan Aksüt tutuklandı

bana kaybolan kızın müge anlıya çıktığını söledi ozaman çarşamba ilçesinde ve maden kuyusuna yakın yerler hissetmiştim allah bilir en doğrusunu

hanne

Uzman Çavuş
Cehalet öyle bir binektir ki, üzerine binen zelil olur, arkadaşlık yapan yolunu kaybeder HzOsman

zümrüt

Uzman Onbaşı
evet sizin arkadaşınız tecavüzcü star ve saz ekibi bizim arkadaşımız asrı saade savunucusu ulvi hocam nurkul hocam hatem hocam allah onlardan razı olsun senin gibi kıytırık hocamız yok öle imzaya ı love you yazmakla iş bitmiyor XD:

güncel XD:

birgün

Uzman Onbaşı
selamun aleyküm...öncelikle şunu belirtmek isterim ki dinim,kitabım üzerine binlerce yeminler ederim ki yazdıklarımda zerre yalan yoktur.hiç bir site yada kişilerlerlede uzaktan yakından bir bagım yoktur.

o zmanlar ben ve arkadaşlarım ilim yuvasında admindik.sürekli sistemde olurduk.(en canlı sahidi zümrüt abladır)konuşmalara ve de yapılan işlemlere yüzlerce kez şahit olduk.hürgeneral kardeşim sürekli sisteme gelip ayşegül adlı kayıp kardeşimize bakım isterdi.zümrüt abla ve gökçe kardeşim 7/24 bakım yaptılar .ilk önce zümrüt abla baktı sonra gökçe bakmaya başladı.hürgeneral bizlerede vebal veiridi. lütfen ulvi hoca gelirse ALLAH rızası için durumu haber verin diye. zümrüt abla ve gökçe konuyu ileteceklerini söylerlerdi.bizlerde denk geldiğimizde ulvi hocaya konuyu iletecegimizi söylerdik. bir gün ulvi hoca ile formda karşılaştı zümrüt abla ve gökçe durumu anlattılar ulvi hoca hürgeneral kardeşin bu konu hakkında yanlış bilği verdiğini böyle bir şey olmadıgını söyleyince gökçe dogru söylüyor ulvi hocam bakımda önceden görebiliyordum ama sonradan karanlık oldugunu görüyorum dedi .kartal nikli kişininde hürgeneral oldugunu dile getirdi .zümrüt ablada hocam tv de m.a çıktı izledim dedi . ve konunun silinmesini istendi ...o günden sonra kimse o kayıp kız hakkında yorum yapmadı.bu olay böyle gelişmiştir.ALLAH hakkı için bn bu olayın böyle oldugunu söylemeyi kendimde vebal olarak gördüm..hepimiz ordaydık tüm adminler bn hak katına cıktıgım zaman bunun hesabının benden sorulmasını istemediğim için yazmayı kendimde mecbur gördüm. İPEK,KATİP,GÖKÇE BEN EBRU SİBEL O ara tüm adminler oradaydı...tekrara altını çizerek belirtiyorum kii sadece o gün ordaydım ve konuşmalar böyle geçti .bn sadece hak katında vebal almayım diye yazdım .. ve aleyküm selam ...

O zaman bizde susup açığa kavuştarmadığımız bir gerçeği dile getirelim. Ama ilim yuvasında silinen hatem hoca isminde ama silinen diğer sitelerden birinde hürgeneral nikinde biri özelden bize mesaj atıp dua 20 olduğunu belirtmişti. Ve ip ler o zaman tutmaktaydı. Sayın ulvi hocaya sayın dua 20 olduğunu ve ip lerin tuttuğunu biz söylemiştik. Ama hürgeneral niki o zamanın yöneticileri tarafından silindi yada değiştirildi,
Ama başka bir nik hürgeneral nikine değiştirildi, ama tevafuktur hürgeneral nikinde yeni bir üye kaydoldu bilemeyiz sonradan kayıbını arayan bir hürgeneral daha çıktı.
Biliyorsunuz biz yönetimi ele alana kadar eski yöneticiler sayın dua 20 bile yönetici yapmışlardı ilim yuvasına hacker lamer ondan kendini yönetici yapmış gibi bahanelerle insanları kandırıyorlardı.
Hayır dua 20 eski yöneticilerden biri tarafından yönetici yapılmıştı, ve bu bu yetki sayın birgün, sayın zümrüt ve sayın semihbaba da yoktu. Yani onlar isteselerde yapamazlardı.
Biz fitne çıkmasın ve konu dallanıp budaklanmasın diye daha ötesini yazmıyoruz.
Yani sayın birgün hürgeneralin sayın dua 20 olduğu bilgisi bizler tarafından sayın ulvi hocaya verilmiştir. Bulabilrisem ispatlarınıda sunarım sizlere. Ve bu doğrudur. Bu olayın da görünmeyen yüzü ve gerçeği budur. Burda eski adminlerin hileli bir oynudur sayın ulvi hocaları düşürmek için.

birgün

Uzman Onbaşı
sayın hatem hoca , bizler de zan ve vebal altına alındıgımız için bu konuyu yazmayı kendimde mecbur gördüm....bizler adminken bizde panel şifreleri yoktu .ayrıca bnm söylemek istediğim zümrüt ablanın bu mesajında gökçenin hürgeneral için yalan söylediğini beyan etmiş.bu olayda bn oradaydım.konunun böyle olmadıgını belirtmek için açıkca yazdım.sizin ve benim mesajımdan anlaşıldıgı gibi burda gökçenin herhangi bir yalan beyanı olmadıgı ortaya cıkmıştır.yanlış anlaşılmasını asla istemem bnm hiçbir cıkarım yoktur vebal ve zan almayım diye yazma mecburuyeti hissettim .dogrusunu ALLAH BİLİR. ALLAH HERŞEYİ GÖRENDİR...

Sayın birgün teşekkür ederim ama sayın gökçenin bu konu ile bakımlarını şu an hatırlayamıyorum. Ama şu var belki sizinde bizimde olmadığımız bir oratmda geçmiştir sayın gökçe, sayın zümrüt ve sayın ulvi hoca konuşması yada o an sohbet alanında bizler yoktuk konuşma oldu. Sizde bilemezsiniz o zaman bizde. Bu konuyu en doğru şekilde sayın zümrüt aydınlatacaktır. Olmadığınız zamanların şahitliğini yapmak dürüstlüğede, sizede, bizede yakışmaz. Tekrar teşekkür ederiz biz sayın zümrütün yorumu bekleyelim o zaman açığa çıkacaktır deriz.

T

Teknik Admin

Guest
Sayın bu birgün örnektir. İnternet aleminde gördüğünüz hiç bir şeye güvenemezsiniz. Bir sayın yöneticinin hainliği çpk yerde insanları yanıltabilir ve insanları birbirine düşürebilir. Bu olayı ilk olarak sayın by burak açığa çıkarmıştı, açıklamasını ve nasıl yapıldığını bizde sayın ulvi hocalara anlatmıştık. aynı sistem.

T

Teknik Admin

Guest
Bakın isterseniz sayın birgğn sayın ulvi hocayıda sayın dua 20 yapalım. Dediğimiz gibi zamanında ilim yuvası yöneticileri içinden tam yetkili biri gerçekten hainmiş. Kim bilir daha neler yapmıştır. Sizle sayın ulvi hocalar yokken gelip sayın ulvi hoca olarak bile sohbet etmiş olabilir, sohbet alanında küfürler etmiş olabilir ve benzeri daha bir çok şey. İşte örnek olarak verdiğimiz ispatlar.
Aşağıdaki resimlerin gerçek sayın ulvi hoca ile hiç bir alakası yoktur, konunun derinliğini açıklayabilmek için biz yaptık.

zümrüt

Uzman Onbaşı
sayın hatem hoca , bizler de zan ve vebal altına alındıgımız için bu konuyu yazmayı kendimde mecbur gördüm....bizler adminken bizde panel şifreleri yoktu .ayrıca bnm söylemek istediğim zümrüt ablanın bu mesajında gökçenin hürgeneral için yalan söylediğini beyan etmiş.bu olayda bn oradaydım.konunun böyle olmadıgını belirtmek için açıkca yazdım.sizin ve benim mesajımdan anlaşıldıgı gibi burda gökçenin herhangi bir yalan beyanı olmadıgı ortaya cıkmıştır.yanlış anlaşılmasını asla istemem bnm hiçbir cıkarım yoktur vebal ve zan almayım diye yazma mecburuyeti hissettim .dogrusunu ALLAH BİLİR. ALLAH HERŞEYİ GÖRENDİR...
birgün kardeşim hoşgeldin allah razı olsun hepinizden öncelikle hürgenaral HÜRGENARAL MI İDİ Nicler bilmiyorm fakat kayıp kızın varlığı tespit edilmişti ben şahiddim ulvi hocamda bana güvenerek konuyu inceledi ve karar verdi belki hergenaral duadır bilemem ama kayıp kız kesinlikle doğrudur ben olaya bu gözle baktım benm için hatice değil neticedir.
amaç kaybolan kızın bulunması

Üst Alt