Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Esedullaha Cevaptır

Gökhan

Çavuş
eyy havasyurdu gafilleri herkes çok iyi bilirki alim övünmekten hoşlanmaz sizler herkes tarafından övünmek istiyodunuz. övünülmek hoşunuza gidiyodu. herkes iyi bilirki alim ben alimim demez sizler kendinizi alim gösterdiniz kendinizi üstün gördünüz. normal üyelere tepeden baktınız bu ne kibir. hiç müslüman müslümanla alay eder mi siz ettiniz bu nasıl müslümanlık Efendimiz hiç alay etti mi? hayır etmedi. siz kimleri örnek alıyosunuz kimin yolundan gidiyonuz. gittiğiniz yol şeytanın yoludur.yaptıklarınız bunu gösteriyor. islamı kullandığınız apaçık ortada. münafık şeref fakirleri. islam düşmaları.

zümrüt

Uzman Onbaşı
herkes girdiği yolun akibetini çeker kimi dar yolda ilerler kimisi güllük gülistanlık bahçelerde kimbilir az yazdım belki anlarsınız fakat sanmıyorum anlıyacağınızı sizde bakım filan yok:3:neyse o sizin sorununuz :3:

ipek

Uzman Onbaşı
:9: e ben de yetiştim şakşakcılığa şükür XD::9:şakşakçi başı geldi hanımm :)))

zümrüt

Uzman Onbaşı
bakım ve görüm olmayınca ne yapsınlar idiaya bilmem ne güncel yazacaklar tabiki hayır yanındaki vatandaşlar sormuyorlar mı hatemler niye ölmedi diye yada alamadık diye meraksızlar demekki :3: onu geçtim hiç biride kara dumanları göremiyor

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
zinnurreyn çarli alamandı, starın hocalarından nasrettin hoca alamanyada alaman, esedullah alanyada okumuş alaman. Aslında devletin bunları bir araştırması lazım adamlar alamanyada okuyorlar sonra Atatürk ve Türkiye cumhuriyeti düşmanı olarak nedense aşırı dinci olarak yani islami kesim gözükerek yurda dönüp yandaş toplamaya çalışıyorlar.
Ama aynı adamlar yalan ve dolanla insanların paralarını sömürüp sermaye etmeye çalışıyorlar, başka yerlerde Allah'a Peygamber'e Din'e sövüyorlar.
Şerefleri yokki tek yüzleri olsun çoklu babanın evlatlarının babalarının sayısınca yüzleri var :))))

rana1981

Çavuş
esadullah adını yalakalıklamı temiz tutuyosun yoksa ilim vaadedip sitesine günde beş kere davet eden hocan şerrinimi yükselticek senin ilmin olmuyacagına göre anca şerrin artar .......

ALLAH akıl vermiş haydarı kerrar ve saz ekibine nasip etmemiş anlaşılan. Daha dün zifiri karanlığı ile rezil olan esedullah şimdide körlüğü ile ünlenmeye başlamış. esedullah ürmek marifet olsaydı köpekler eşrefi mahlukat olurdu bak o kadar ürüyorsun, havlayan bir köpek olmaktan öte gidemiyorsun. O kadar gerizekalısınki, o kadar körsünki sana Ulvi hocam sen yazmadan dört gün önce cevap vermiş onu göremiyorsun. Senin ve senin gibiler hakkında ayet var onlar kördürler göremezler. Helal olsun Ulvi ve Nurkul hocama ki yokluklarıyla bile sizi rezil ediyorlar birde olsalar neler olurdu ALLAH bilir. esedullah kurtuluşun stara özür yazısı var, starın hocasının nisraya tecavüz etmeye kalkması var, tecavüze uğramış bir bayanı hem üyeniz yapıyor, hemde ona tecavüz etmeye kalkanların talebelerinden diz çöküp özür diliyorsunuz. Nursuzluk ve aşağılık olmak bu olsa gerek. haydarı kerrar ve saz ekibi Nurkul hocanın tuvalete bıraktığı pislik kadar bile adam değilsiniz. Siz hangi yüzle kime nasıl bakıyorsunuz anlamış değiliz. Hadi çek sülalenle mutlu fotoğrafını, çekemiyeceğinin garantisi bende. yanında hanımın kıvranıyor ama sen hanımını bile insan yerine koymaktan aciz olduğun için ( çünkü iyi aile babası ! ) hala yalanına devam ediyorsun. E ne olsun eski putperestlerin soyundansın Peygamberimiz ayı ikiye bölmüş yine inanmamış kafirler aynı senin gibi. Aslında inanmışlarda işlerine gelmediği için inanmadık gözükerek yalana devam etmişler aynı haydarı kerrar ve saz ekibi gibi. Şimdi kör gözlerine şu resimleri sokalım esedullah, gözlerine değil başka yerine soksakda sen yine anlamazsın senin için farketmez ama hadi neyse

Bak ulvi hocamın sen yazmadan sana dört gün önceden vermiş olduğu cevap.

''''şok şok şok .... ulvi hocaları ertelemiş iddayı eee kaçacak delik kalmayınca böyle olur. Ya söz verip büyük konuşmayacaksınız yada haddinizi bileceksiniz...Birde element uyduruyorlar neymiş...''' kahriye
Hani bu sözleride hocan haydarı kerrara söyledinmi diye düşünüyoruzda eminim söylemedin hani haydar hocanda ALLAH'ı kendine asker etmişmide Nurkul hocaya gününü gösteriyordu ya. Ne oldu haydarın ve senin rabbin nerde kaldı Evet büyük konuşmayacaksın. Ama hepsinden önce emrolduğun gibi dosdoğru olacaksın .- Mevlana'nın dediği gib-i içi dışı bir olacaksın. Senin gibi içi farklı dışı farklı olupta sıkıştığı yerde -yalan söyleyen bir zavallı olmayacaksın hele yalancın-ın annesine küfrederlerken. Sen anneni ne kadar ucuza veriyorsun sadece be-nl-iğine pazarlıyorsun. Yalancının annesine küfrediyorlar hadi anneni bir kere pazarlamada haydarın rabbi nerde kaldı Nurkul hocama Hatem efendiye Salih hocanın 2-3 cinine bile ne yapabildi söyleXD: Peki sahtekar ve şarlatanlar kralı esedullah haydarı düştüğü bu zavallılıktan kurtarabilmek için kendi şerefini niye satarsın haydar rabbinden değerlimi. Sen sadece kapı köpeğisin senden çok var unutma. Peki esedullah sen kendi hocana bu kadar körken başkasına niye bu kadar köpeksin çünkü sen ebu lehebsin. Senin ALLAH inancın olduğu bile bellisiz. Kurtuluş zorun devamlı deyipte bir türlü olamadığı sözü gibi olacaksın. Erkek olacaksın dürüst olacaksın. kendine kör olupta, kendi kıçını kurtarmak için olmadık yalan ve iftiralara girmeyeceksin. Dünyada baş edilmeyecek iki tane varlık var biri ahmaklar diğeri domuzlar. Ahmaksın kendi yalanınız içinde boğuluyorsun hala başkasına iftira atıyorsun. Domuzsun yalan söyleyebilmek için anneni feda ediyor küfrü kabul ediyorsun. Nurkul hocam sana daha ne yapsın aşağıların aşağısı bir hayvan yapmış seni haydar denilen mal ne yapabilmiş. Oda seninle beraber aynı akıbete uğramış. Hala vücut derdindesin, olum ahmak oğlu ahmak adam seni helak edeceğim demedi senin hayatını eziyet ve işkenceyle dolduracağım dedi ve yaptı. Senin koynundayken karını hasta etti, ne yapabildin senden şerefini aldı aşağılık domuz etti ne yapabildin. sadece boş köpek ürmesi. Senin gibi tenekeye ancak salak olanlar inanır. Seninde haydarında onun şeyhide beş kuruş etmez itlersiniz. haydarın ne yetkisi var lan söyle hadi XD: Hadi haydarın yada senin ilahın bana yapsın bakalım ne yapabilecek soytarılıktan başka. '''okunuyormuş onlara çok güldüm ya Ahmaklar işinize bakın hizmet etmekten yoksun kişiler , yapamayacağınız işi dile getirmeyin , yada adam gibi arkasında durun, yoksa sükut edin adam sansınlar. Allah c.c. size merhamet ediyor hala farkında değilsiniz umarım gözlerinizin önündeki perdeler açılırda batmazsınız....'''
Diyorsunda ben çok gülüyorum ahmaklığınaXD: Gözünde perde olup kör olan haydarı kerrar ve saz ekibi, ALLAH akıllar versin. Senin haydarın, ve haydarın taptığı ilahın yani haydarın rabbinin bize merhameti olmasın hadi, görelim merhametsiz olsunda ne yapabilecek. Nurkul hocamda Hatem hocamda Salih hocada gördük sadece saklanıp palyaçoluk yaptı XD: Olum mal esedullah sizin hizmetiniz bayan üyelerinize tecavüz edenlerden özür dilemek alın o hizmeti münasip yerinize sokun Sizin hizmetiniz tecavüzcüye uşak olup çakallığını yapmak kapı köpeği olmak, dinler arası diyalog diyip Peygamberi dinden çıkarmak bizim işimizde sizin gibi şerefsizlerin ne mal olduğunu açığa çıkararak insanlara göstermek. Siz şerefsizlikte iyisiniz yani iyi bir şerefsizsiniz. Bizde sizleri rezil eden asalet takımıyız asalette iyiyiz. ne oldu ben o kadar cevap yazdım tek birine cevap yazamadın gelip zümrüt ablaya hemen cevap vermişssin ne oldu sadece gücün kadınlaramı yetiyor XD:bakın sizde bin tane yalanı biz gösterirken siz bizde tek yalan gösteremediniz. Çünkü bizde yok, şerefiniz yokki yüzünüz kızarsın, domuz suratlısınız yalanınızı yalan ve iftirayla kapatmaya çalışıyorsunuz. Siz ulvi hocamın hizmetini yok etmeye çalışan star grubuna uşak olabilecek şerefsiz insanlarsınız yakında senin karında hasta ya star grubu ona tecavüz eder iyileştirir merak etme sen XD: Hakkın bu çünkü senin zaten istediğinde bu. Ulvi hocamın formu haremlik selamlık sizin formunuz tecavüzcü coşkunlarla bayanlar aynı odada halvetlik XD:Allah bizimle, şeytan sizinle merak etme herkes layığından yardım alıyor. Biraz dürüst olda haydar hocanın Nurkul hocaya çektirmesi nerde kaldı onuda yaz bir tarafın yiyorsa XD:

Fecir

Onbaşı
Be ahmak sürüsü , yalan bir bakım masalı ile site dediğiniz şer yuvasında masum insanları kandırıyorsunuz. İlk basta aynaya bakın. Sadece bakabileceginiz yer o, ne göreceğiniz ise malum koca bir boşluk göreceksiniz...
Sizin ne haddinize hocalarıma laf söylemek. Tamam biliyorum geri zekanız da yok ama, insanın IQ su ayakkabı numarasından küçük olur muXD:

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gökhan

Çavuş
be ahmak sürüsü , yalan bir bakım masalı ile site dediğiniz şer yuvasında masum insanları kandırıyorsunuz. Ilk basta aynaya bakın. Sadece bakabileceginiz yer o, ne göreceğiniz ise malum koca bir boşluk göreceksiniz...
Sizin ne haddinize hocalarıma laf söylemek. Tamam biliyorum geri zekanız da yok ama, insanın ıq su ayakkabı numarasından küçük olur muXD:

XD:XD:XD:

T

Teknik Admin

Guest
Sayın esedullah galiba sayın nurkul ve ulvi hocanın her fırsatta cevap verdiklerini unutmuş. Aslında kaçacak delik arayan ve sindiği saklandığı yerden çıkamayarak tek cevap veremeyen sayın haydarı kerrar. İşte ulvi ve nurkul hoca ile sayın haydarı kerrar farkı bu. Aslanla fareyi ayıran bu.
Sayın ulvi hoca ve nurkul hoca talebelerine küfür yada sataşma geldiği zaman siz karışmayın başınızı belaya sokmayın der, aslanlar gibi kendileri öne atılır ( ordusunun önünde savaşa giden bir komutan misali ) kendileri küfürleşir kendileri kavgalaşır ama sayın haydarı kerrar ise kendine yada talebelerine yada üyelerine bir hakaret, sataşma geldiği zaman talebe ve üyelerini mafya köpekleri gibi kullanır gidin siz küfür edin, siz kavga edin der. ( Ordusu savaşa giderken en arkada giden korkak fransız generaller gibi XD: ). Ama kendisinin vermiş olduğu tek cevap göremezsiniz. Bunun adınıda edep koyar XD:. Sayın nurkul ve sayın ulvi hocanın kahramanlıklarının adınıda küfür koyarlar, aslında sayın nurkul ve sayın ulvi hocanın cesaretinin binde biri yoktur sayın haydarı kerrar ve saz ekibinde. Kıskançlıkları bundandır.
Sayın nurkul ve sayın ulvi hocanın kavgalaştığı ister ateist olsun, ister küfürbaz olsun, ister başka sebepten olsun hiç bir grupla sayın haydarı kerrar ve saz ekibinin tek kavgalaşmasını göremezsiniz. Ama korkak köpekler gibi arkadan gidip onlardan özür dileridklerini çokça şahit olursunuz.
Aklın yolu bir kimse kusura bakmasın, bana küfredildiğinde sana edilmiş küfür bize edilmiştir diyerek aslanlar gibi öne atılan sayın nurkul hoca dururken, bize küfür edildiğinde edeptir sus o küfrü hazmet diyen sayın haydarı kerrarı tercih etmek ancak ahmaklık olsa gerek :34:

rana1981

Çavuş
Allah aklını almış canını bırakmış.... demek hocanın oturdugu koltuga oturunca ilim bulaşıyo demekki bu sizdeki ilim grip gibi bulaşıcı bişiy .....saçmalayıp duruyosun....üzerinde çokmu sıkıntı var yoksa :49: tabii napıcaksın sıkıntı bastıkça saldırcaksın........
geçen gün fatihayla çagırıyosunuz diyodun bugün fatihaylada getiremiyosunuz diyosun bak azcık aklın kalmış oda gelip gidiyo gel çok geç olmadan özür dile...

Ulan ahmak oğlu ahmak ulvi hocam sizin şeyhinizi bile ezmeye başlamış sen gerizekalı aklınla neler sayıklıyorsun. Al oku beyinsiz herif.

Buda senin gerizekalılığının ispatı

Ulan ahmak oğlu ahmak esedullah bak ne kadar doğru demişsin bunun için cahil haydarla gezdiğin için hep böyle rezil olursun.

Olum hocanın yerine oturup ilim bulaşmasını bekliyeceğine hocanın babasının altına yatda evliyalık bulaşsın XD:
Mollalar sülalesi ya, evliyalık hocalık saltanat misali babadan oğula geçiyorya, sende hocanın babasının altında kal o mübarek zekerinden sana nur fışkırtsın işte XD: Sende evliya olursun. O kadar gerizekalısınki kendi yazdıklarınla kendin düşüyorsun enayi XD:
Hz. Osmanın sözünün en güzel ispatı sensin cehalet öyle binektirki üzerine binen senin gibi rezil olur, arkadaşlık eden senin gibi yolunu kaybeder.
Siz varya topluca rezil sürüsüsünüz. Hocanın yerine oturacağına mübarek dışkısını yede evliya hocandan çıkan ilim sana girsin işte XD:
Bari ilimle sadece ten temasınız olmaz içli dışlı olursunuz. XD:
Hocasının yerine oturuyormuş gerizekalı ilim bulaşsın diye, aslında sana cevap vermeye bile değmez esedullah hakikaten malın önde gidenisin.
Sana hocanın oturduğu zaman oturduğu yeri ısıtan kıçının sıcaklığı ilim öğretecekse hocanın arkasına geçte puan kazanırsın bari, hem o kıçtan yayılan ilimle içli dışlı olursun. Yada o kıçtan çıkanı yersin, ilim dışına bulaşmazda içine girer bari XD:

Ulan gerizekalı esedullah tabiki hocan hatem hocalarla işi olamaz, hocanız senin gibi bok böceklerine yani talebelerine bok yetiştirmekle meşgul XD:
Sizde ilim vermek kıçla oluyor, hocanız kıçıyla ilimi taze taze ısıtıyor, sizde taze taze o sıcak ilimden pay alıyorsunuz ya. Ancak yetiştiriyordur hocanız size ilimi, adamda tek kıç var ne yapalım XD:
Salak esedullah senin hocanın anlattığı hak galiba kıçından yayılan ilim olsa gerek, biz almayalım sizede mani olmayalım. Buyrun afiyetle devam edin.
Hakka bak oturduğu yere oturana ilim bulaşırmış, gördük sende esedullah bulaştığı ilmi ancak iyi bir mal yapmış seni inek kadar aklın yok. XD:
Esedullah galiba zamanında ulvi hocam senin köpek olduğunu anlamışta zincirlerle tutmuş seniki bizide senin gibi aynı zannediyorsun. Yok esedullah bizde zincir yok, ulvi hocam bizim insan olduğumuzu bildiği için sana taktığı tasmanın bize uygun düşmeyeceğini zaten bilirdi. Esedullah hocana söyle, kendi evliyasının kıçıyla ilim yayan ilahına selam söylesin hala piyasada yok.
Sizin hak dediğiniz eski alimlere laf atmak, bayan üyelerinize tacizde bulunanlardan özür dilemek olsa gerek herhalde XD:
Hocanızda dahil topluca salak sürüsünüz siz.

Esadullah malı beyinsiz gerizekalısı sana ulvi hocamın devamlı söylediği hadisi hatırlatırım mümin aynadır bakan kendini görür. Sen kendi rezilliğini ulvi hocamda görüyorsunda bundan böyle yazıyorsun. Ama ayet var onlar kördürler göremezler diye sen buna rağmen salaklığına devam edeceksin ahmak herif XD:
Yukarıda düştüğün rezalet, alemlerin zifiri karanlığında olduğun rezillik seni akıllandırmamış anlaşılan, ahmaksın akıllanmazsın tabi XD:
Ulan esedullah malı mümin ulvi hocamdan yardım istediyse senin kendini evliya ilan eden sahte ve sahtekar şeyhin haydarı kerrar müslüman değilmiydi o koşaydı ya yardımına. Niye koşmadı niye yardımcı olmadı. Ulan gerizekalı şimdiye kadar kaç tane kaybı buldurabildiniz. Yoksa hocanız o aralar hocasının kıçından çıkan ilimi yemekle meşguldude görmedimi. Havas yurdunda ulvi hocamın taklidini yapmaya çalışan hocacıklar niye bu müslüman kaybına yardımcı olmadılar.
Madem öyle esedullah malı bir müslüman bizden değil tüm müslümanlardan yardım istiyor televizyonlara bile çıkmış. Madem müslümandınız yardım edeydiniz ya. O zaman sağır ve körmüydünüz, yoksa ahmakmıydınız yada o zaman müslüman değildiniz de şimdi ulvi hocama laf atmak içinmi müslüman oldunuz ahmaklar sürüsü XD:
kendini ve hocasını müslüman göstermeye çalışan ahmak ve zavallı esedullah o zaman 10 aydır kaybını arayan müslüman kardeşimize buyrun yardımcı olun hadi buldursun sahtekar haydar hocanızda görelim. Ulvi hocam en azından elimizden geleni yaparız demiş sizin gibi dilini saklayıp saklanmamış köşe bucak. Hadi haydar rabbiyle myhataptı ya öğrensin rabbinden yerinide görelim XD:
Senin dediğin gibi esedullah büyük lokma yiyeceksin ama büyük konuşmayacaksın Allah adama lafını böyle yedirtir işte. Bak ulvi hocalara tek söz söyledin iki üçgün geçmeden Allah senide hocanıda böyle rezil etti. Hadi bir kolaylık benden sizin gibi ahmak sürüsüne hediye olsun haydar rabbine dua etsinde o müslüman kardeşimizin yitiği açığa çıksın hadi. Hadi havas yurdunun bakım yapan hocacıkları bulsun XD:
Gökçe çok zırlıyordu hadi baksında bulsun ypksa gökçede sizemi benzedi içi dışı farklı sahtekar ve yalancımı oldu. Hani bakım yapabiliyordu ya bulsunda görelim hadi XD:
mallar ve ahmaklar sürüsü sizi ancak bu kadarsınız işte XD: XD:
Noldu sizin haydarı kerrarınız 18000 alemde katlima yapıyordu rabbiyle muhatap oluyordu hadi bulsun gerizekalılar sürüsü XD:
Ulvi hocamın elinde bir şey yok ama nedense senin gibi ve haydar ahmağı gibi aptallar ulvi hocama laf atınca hep böyle kendi sözleriyle rezil oluyorlar tabi olacaklar Allah tuzak kuranların en hayırlısıdır
Şeytan eşer kendi düşer, esedullah haydarınız dahil hepiniz enel şeytan diyen insanlarsınız bunun için hep kendiniz düşüyorsunuz XD:

Kayıp olan kişiyi hadi senin haydarı kerrar hocan hadi onun şeyhi 100 senede getirsinde görelim mal XD:
En azından zümrüt taşının çakması dilinden zümrüt gibi selavatlar damlayan bir insan. Senin gibi esedullah deyipte kendine kedi resmiyle dolaşan çoklu babanın evladı değil XD:
Kedilik sana yakışmış desem yalan olur sen ancak aptal bir faresin kedi çakması XD:
Bak reçeteni tutturmuşun hergün bir avuç fındık ye zekan açılsın ama sende hiç zeka yokki açılsın. Yazdıklarıyla kendini bu kadar rezil eden kurtuluş ahmağından başka bir seni tanıdım sen ondanda betersin XD:

Herhalde bu beğenenler ve Allah razı olsun diyen ahmaklar esedullah hocanın kıçından çıkan pisliği yedirdiğin için Allah rzı olsun diyorlar ve o pisliği beğeniyorlar XD:

zümrüt

Uzman Onbaşı
Bir gün Nasreddin hocaya bir mektup gelmiş. Mektup arapçaymış. Mektupu ters çevirmiş düz çevirmiş okuyamamış. Yoldan geçen birine sormuş:

- Yahu şu mektubu okusana bana demiş. Adamda okuyamamış. Üç kişiye daha sormuş onlarda okuyamamış. Sonuncu kişi Hocaya şöyle demiş:

- Yaşından başından utan. Çok bilirim diye kavukla gezersin, sonrada bir mektup bile okuyamazsın yuh sana! Hoca da sinirlenmiş:

- Çok biliyosan al bu kavuğu tak kafana hoca ol sen oku bakalım! demiş.:45:

hanne

Uzman Çavuş
Allah merhamet etsin bunlara akıl fikir versin ama bilindigi gibi hayvanların aklı yoktur o yüzden burada okunan fatihalara bile laf etmiş biz hocalarımıza fatihada okuruz bakarada okuruz hatimde indiririz sen önce kendime ne okusamda adam olsam diye düşün mal ama siz kahiriyeden başka okuma bilmiyodunuz galiba şeytanın dostları..birde gözünüz aydın demişsin bizim gözümüz hep aydınlıktı zaten asıl sizin gözünüz aydınlık olsunda önünüzü görün..tam bir hainsin gesp kendine yeni isim koymak istersen sana tavsiyem bukalemun olabilir renkten renge giriyorsun..birde bi hizmettir tutturmuş gidiyosunuz ama doğru siz çok fazla hizmet ediyorsunuzda yanlış yere şeytana hizmet ediyorsunuz şeytanınız bol olsun .size ışık tutanlara sırtınızı dönerseniz göreceginiz tek şey kendi karanlığınızdır işte bakar körler olacağınız budur.ayrıca taş attığın yere dikkat et bak sana kaya olarak dönüyor altında kalmıyasın

güncel XD:

Üst Alt