Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Esedullaha Cevaptır

zümrüt

Uzman Onbaşı

Dikkatimi çektite şu esadullah hep bana cevap veriyor ama semihe ve diğerlerine cevap veremiyor. neden esadullah. Elbette haklısın karşı cinsinle muhatap olmak istemiyorsun. O zaman tamam hadi seninle kadın kadına konuşalım XD:. Semih ve diğerleride kendi muhatapları ile erkek erkeğe konuşsunlar.
Esedullah hiçbir şey bulamadında cahilliğimi dil bilgisi kurallarındamı keşfettin XD:
Arife tarif gerekmez, arif olan yazdığımın ne anlama geldiğini anlar ahmak olan cümle hatasına takar XD:
Evet cebrail bile Rabbiyle muhatap değildi çünkü cebrail Rabbine kuldu.
Rabbiyle muhatap olanla, Rabbine kul olan arasındaki fark nedir bilirmisin, öğreteyimde öğren. Hoş bu senin gibi daha cümle hatasından medet bekleyen zavallı cahile ağır gelir aynı üniversite dersi gibi ama.
Bol balık ye birazda fındık belki zekan açılır XD:
Şeytan Rabbiyle muhataptı, secde etmedi, lanetlendi cennetten kovuldu. Melekler ise Rabbine kuldu emre itaat ettiler bak melek kaldılar XD:
Anladınmı cahil esedullah, Rabbine kul olanla Rabbiyle muhatap olan arasındaki farkı. Konuşmayı marifet zannetme konuştukça batıyorsun XD:
Bu kadar cahilce bir cümleyi kimmi sarfeder dur onuda sana öğreteyim cehaletin piri esadullah. Senin hocan haydarı kerrar. Hani hocan haydarı kerrar diyordu ya haydarı küçük görmeyin haydar rabbiyle muhatapdır diye. Sanki çay içmeye gidiyor rabbine cahil.. XD: Muhatapmış.
Allah c.c ile cebrail bile muhatap olamazken arşı alada belirli bir yerden öte gidemezken Allah c.c ile haydar nasıl muhatap olur ey cahil esedullah. Haklısın ilim bir noktaydı senin haydarı kerrar hocan gibi cahiller onu çoğalttı, senin gibi zekası olmayanlarda bu cahilliği yaydı esedulllah. Orda bir (ile) kelimesini göremedin diye tantana çalmışsın, nerden bileyim senin bu kadar gerizekalı olduğunu, anlayacağını zannetmiştim.
Tamam söz cahil esedullah bir daha yazarken senin zeka seviyeni ve anlama kapasitenin kıtlığını kaale alır öyle yazarım. XD:

Cehaletin temsilcisi esedullah kendni ve haydarı kerrarı nede güzel tarif etmişsin şu dediklerinle.
Bu arada seninle kadın kadına sohbet güzeldi esedullah XD:

Allah merhamet etsin bunlara akıl fikir versin ama bilindigi gibi hayvanların aklı yoktur o yüzden burada okunan fatihalara bile laf etmiş biz hocalarımıza fatihada okuruz bakarada okuruz hatimde indiririz sen önce kendime ne okusamda adam olsam diye düşün mal ama siz kahiriyeden başka okuma bilmiyodunuz galiba şeytanın dostları..birde gözünüz aydın demişsin bizim gözümüz hep aydınlıktı zaten asıl sizin gözünüz aydınlık olsunda önünüzü görün..tam bir hainsin gesp kendine yeni isim koymak istersen sana tavsiyem bukalemun olabilir renkten renge giriyorsun..birde bi hizmettir tutturmuş gidiyosunuz ama doğru siz çok fazla hizmet ediyorsunuzda yanlış yere şeytana hizmet ediyorsunuz şeytanınız bol olsun .size ışık tutanlara sırtınızı dönerseniz göreceginiz tek şey kendi karanlığınızdır işte bakar körler olacağınız budur.ayrıca taş attığın yere dikkat et bak sana kaya olarak dönüyor altında kalmıyasın
MaşaAllah hanne kardesim ne güzel yazmışsın , ama boş be kardesim karşındaki . Baksana neler ile uğraşıyor gevşek...
Esadullah sen bırak bu isleri git kumda oyna ağır geliyor sana bak ... Zaten fotosentez solunumu yapıyorsun oksijen az gidiyor beynine. Yapma yazık etme kendine...

http://www.ilimyuvasi.com/forum/duyurular-ilanlar/21801-haydari-kerrar-esadullah-kurtulusu-zorun-dumbukluklerinin-ispati.html

Güncel şerefsizler güncel.... verecek cevabınız yok, kahpe kadınlar gibi kendi rezilliğinizi gizleyip utanmdan güncel yazıyorsunuz. Bakın nurkul hocam almış sizin hayatınızı rezilliğe, Esadullah şerefsizi karını staramı tedavi ettiriyorsun yoksa XD:
Sakın starıda bir ifrit transta ele geçirip nisraya olduğu gibi hanımına saldıttırmasın, taciz ve ötesi ettirmesin XD:
Tabiki atalar ne demiş deveye diken insana ise sen anladın onu yararmış XD:
Nurkul hoca karını kızını transata ifrit yaptı gibi bahanelerle taciz ve ötesi etmediği içinmi kuyruk acın XD:

T

Teknik Admin

Guest
Sayın esedullah sayın haydarı kerrar ve kendisi için olan ayeti nasılda bulmuş XD:
Hadim öldürmeye kalkarlar, yalan söylerler, ilim bilmezler, peygamberlerine küfrettirirler, şeyhlerine sövdürürler sonrada utanmadan başkasına cinci derler, sayın esedullah sizin gibilere cinlerin uşağı olmuş denmez cinlerin eşeği olmuş denir.
Size ve sayın haydarı kerrar gibilere hitap eden ayeti güzel bulmuşunuz. Herhalde mümin aynadır sayın ulvi hocalara baktınızda kendinizden buldunuz bu ayeti.

Sayın esedullah sayın haydarı kerrar ve kendisi için olan ayeti nasılda bulmuş
Hadim öldürmeye kalkarlar, yalan söylerler, ilim bilmezler, peygamberlerine küfrettirirler, şeyhlerine sövdürürler sonrada utanmadan başkasına cinci derler, sayın esedullah sizin gibilere cinlerin uşağı olmuş denmez cinlerin eşeği olmuş denir.
Size ve sayın haydarı kerrar gibilere hitap eden ayeti güzel bulmuşunuz. Herhalde mümin aynadır sayın ulvi hocalara baktınızda kendinizden buldunuz bu ayeti.

Araf suresi, 7/179: "Andolsun ki, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yarattık. Onların kalbleri vardır, fakat onunla gerçeği anlamazlar. Gözleri vardır, fakat onlarla görmezler. Kulakları vardır, fakat onlarla işitmezler. İşte bunlar hayvanlar gibidirler. Hatta daha da aşağıdırlar. Bunlar da gafillerin ta kendileridir."...

Amenna ve Saddakna.

zümrüt

Uzman Onbaşı
benimde aklıma rahman süresi 11. ayet geldi :) anlamını şimdi baktım

11 - Orada meyvalar ve salkımlı hurma ağaçları vardır.
ve 20 ayet

20 - Fakat aralarında bir engel vardır, birbirlerine geçip karışmıyorlar

Benimde aklıma körler sağırlar birbirini ağırlar sözü geldi, haydarı kerrar eşşeği ve avanesini nede güzel anlatmış XD:

Kimin kör olduğu göremediği bu resimden anlaşılıyor esedullah malı. Hani hatem efendi ölmüştü, cinlerin oyuncağı şeytanların eşşeği olmuş esedullah ve haydarı kerrar XD:
Fotoğrafa bakında belki kör gözleriniz açılır XD:

[/QUOTE]

Araf suresi, 7/179: "Andolsun ki, cinlerden ve insanlardan birçoğunu cehennem için yarattık. Onların kalbleri vardır, fakat onunla gerçeği anlamazlar. Gözleri vardır, fakat onlarla görmezler. Kulakları vardır, fakat onlarla işitmezler. İşte bunlar hayvanlar gibidirler. Hatta daha da aşağıdırlar. Bunlar da gafillerin ta kendileridir."...

Hatem efendi öldü diye görerek ölmediği gerçeğini ANLAMAYAN siz değilmisiniz, işte ispatı XD:
Gözleri olupta şu yalanınız bile görmeyen siz değilmisiniz XD:
Bu kadar yazı yazdım size esedullah ve haydarı kerrar eşşeği, size o kadar nasihat çektim anlamayan, duymayan siz değilmisiniz XD:
Ayetin bahsettiği hayvan gibi siz olmazmısınız o zaman XD: ve hatta daha aşağısı, bunuda tacizcilerle birlik olmanız ispat ediyor ya anlamıyorsunuz ama, Ayet anlamazlar diyor çünkü XD:
Bakın ayet size gafil diyor haydarı kerrar ve esedullah eşşeği ve kabinesi XD:
Şimdi defolun gidin bizim ahmak gafillerle işimiz olmaz XD:

Yalancıya küfredilirken hala niye yalan söylersin esedullah. XD:
Esedullah ben sana öğreteyim. Mümün aynadır bakan kendini görür, siz peygamberimize küfredenlerle birlik olduktan sonra ulvi hocalarımızı bilerek küfrettirmekle suçlamıştınız ya da yandaşlarınız. Yalancıya küfredilirken hala yalan söylemeniz asıl küfrettirenlerin siz olduğunu ve ulvi hocalarımızın mümin olduğunun ispatıdır.
Yanar döner esedullah şu aşağıdaki fotoğraf sana bir şey hatırlatıyormu XD:

Esedullah yalancıya küfredilirken devamlı yalan söylemeniz zaten sizin ne mal olduğunuzu gösterir.
Hırıstiyanlar domuz eti yiye yiye namusu unutmuş domuzlaşmışlar ya sizde hırıstiyanla diyalok kura kura hırıstiyanlaşmış, onlardaki domuz ahlağına sahip olmuşunuz.