Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Dün aksam vefat eden yusuf kardesim icin....

Selamun Aleykum arkadaslar,
Kara haber tez yayilir derler ya oyle gercekten..Dun cok sevdigimiz aile dostumuzun birtanecik oglu vefat etti.Trafik kazasi sonucu cigerleri patlama gecirip ic kanamasi dolayisi ile hayatini yitirdi genc kardesimiz henuz 22 yasina yeni girmisti...Rabbim anasina babasina bacisina ve bizlere sabirlar versin insallah...Bu Kardesim icin bir yasini serif allah rizasi icin okurmusunuz...

kullu nefsin zâiqatul-mevt (Her nefis ölümü tadıcıdır)

كُلُّ نَفْسٍ ذَائِقَةُ الْمَوْتِ

Okuyan veya sayfaya girip bakip geri cikan kardeslerimden Allah razi olsun...
Rabbim herkeisn yuregine golune gore tecelli etsin insallah...

K

Korunacak Bilgiler

Guest
Allah Rahmet Eylesin amelince, İnşaAllah bir hafta boyunca günlük 1 Yasini, Şerifi bizler tarafından okunacaktır.

zümrüt

Uzman Onbaşı
ALLAH c.c rahmet etsin ailesine sabır versin inşaALLAH bizde ilim yuvası ailesi olarak 70 bin kelime tevhid okuyarak acıyı bir nebzede olsa dinidrmek isteriz vesselam veddua
02ucgensari.jpg
"Ölümü en çok zikreden ve kendilerine gelmezden önce onun için en iyi hazırlığı yapanlardır. İşte akıllılar bunlardır."
(Hz. Enes r.a.: Ibnu Mace, Zuhd 31, Kütüb-i Sitte, 16. Cilt , Sf. 330)

islam73

Uzman Onbaşı
hemen 1 fatiha 11 ihlas okuyup bagisladim. Allah Rahmet Eylesin,Mekanını Cennet olsun İnşaAllah

Allahim bir degil on binlerce kez razi olsun arkadaslar.Yureginize gonlunuze gore tecelli etsin rabbim...Ahiret gununde mubarek efendimiz s.a.v komsu eylesin..Aminnn ecmainnnn

K

katip

Guest
1 Yasin-i Şerif okunup Ruhaniyetine hediye edildi , İnşaAllah.Yüce Mevlam kabul eylesin.AMİN.

Üst Alt