Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

DUALARINIZA cok muhtacım..

aslıhan

Çavuş
Hocalarım abılerım ablalarım duanıza cok muhtacım..ALLAH razı olsun hatem hocam benımle cok ılgılendı ve bazı sıkıntılarımda gıttı saolsun onun forumdan ayrılmasınada cok uzuldum.. benı rahatsız eden sıkıntılarım basta çekingen olmam çok iyi bildiğim bi şeyi ifade edip anlatamam utangaç olmam insanlar arasina girmeye cekinmem insanlarla konuşurken heyecanlanmam kekelemem kendıme yeterınce guvenememem ALLAH'a sukur aklım var basarılıyım ama soz konusu konusmaya gelınce ıfade etmeye gelınce cok utanıorum anlatamıorum inann çok rahatsiz edıyo bu durum benı kendımı de cok kotu hıssedıyorum ALLAH rızası ıcın DUAlarınızı beklıyorum ınsallah..

aslıhan sendeki sornun aynısı bendede var tıp dilinde sosyal fobi (Anksiyete bozukluğu) olarak adlandırılıyor kesinlikle ilaç içme ben içtim çok zararını gördüm halende görüyorum senin gibi bende hatem hocadan yardım aldım (Allah razı olsun) yazını okuyunca kendimi gördüm seni çok iyi anlıyorum Allah büyük o isterse ol der hemen oluverir. Allah ikimize ve bütün hastalara şifa versin

Moderatör tarafında düzenlendi:

aslıhan

Çavuş
ALLAH razı olsun zumrut ablacım..
Haklısın esra kardesım ALLAH dılerse hemen olur bu bı ımtıhandır belkı boyle dusunmek lazım..ALLAH yardımcımız olsun ınsallah :)

aslıhan

Çavuş
ALLAH razı olsun zumrut ablacım..
Haklısın esra kardesım ALLAH dılerse hemen olur bu bı ımtıhandır belkı boyle dusunmek lazım..ALLAH yardımcımız olsun ınsallah :)

Üst Alt