Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Doktora Giden Peri

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Perinin biri ağız burun dağılmış, kaş göz patlak psikiyatrist bir cin doktoruna gitmiş.

Demiş ki :

- Doktor bey aman nolur yardım edin, kocam her akşam eve geldiğinde beni eşek sudan gelinceye kadar dövüyor

Mesleğine yeni atılmış genç bir cin olan doktor bakmış peri kadınına ve şöyle demiş

- Tamam korkma sadece dediğimi yap, kocan her akşam eve geldiğinde bir fincan kahve yap ve içinden bir yudum al. Kocan uyuyana kadar içme

Peri kadını tamam demiş ve gitmiş. Aradan bir hafta geçmiş aynı peri kadını yine doktora gelmiş. Ama bu sefer bakımlımı bakımlı, makyajlı, ojeli felan. Yüz göz sağlam, en ufak yara bere ve dayak izi yok.

Cin doktorun yanına girer girmez cin doktorum ellerine sarılıp öpmeye Dualar etmeye başlamış peri kadını

- Allah Razı Olsun doktor bey, sayenizde dayak yemekten kurtuldum kocam beni bir haftadır dövmüyor.

Ardından devam etmiş peri kadını

- Ama demiş doktor bey kocamın dövmesiyle kahvenin ne alakası var, bir türlü anlıyamadım

Genç bir cin olan doktor bakmış şöyle bir göz ucuyla peri kadınına, hafifçe gülümseyerek :

- Gördünmü demiş çeneni tutmanın ne kadar faydası var :231::231:

K

katip

Guest
Sabah sabah gülgüm .Demekki çeneyi tutmanın cildede faydası varmış :).

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Ama bu peri fıkrası zümral kardeşim :))))

Üst Alt