Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Cübbeli Ahmet Hoca Efendi Sanal Kalp Anjiosu Oldu

Cübbeli Ahmet Hoca Efendi Sanal Kalp Anjiosu Oldu.

Cübbeli Ahmet Hoca efendi kalp rahatsızlığı nedeniyle yaklaşık 10 aydır tutuklu bulunduğu metris cezaevinden bugün sabah saat 09:30 da çıkartılarak ambulansla Halkalı'da bulunan Mehmet Akif Ersoy Hastanesine getirildi. Burada yapılan tahiller ve Efor Testinden sonra, Cübbeli Ahmet Hoca Efendi Saat 10:30 da Sanal Kalp Anjiosu oldu. Geçen sene yapılan kontrollerde Kalp damarında %40 daralma görülmüştü, Cübbeli Ahmet Hoca Efendinin, Bugün yapılan kontrol sonuçları, geçen seneki sonuçlarla aynı olduğundan, Doktoru tarafından kalp damarına stent takılmaması uygun görülmüştür.

2006 yılında bypass ameliyatı olan 2009 yılında kalbine stent takılan ve 2011 yılında da kalp anjiosu olan Cübbeli Ahmet Hocaefendi Yaklaşık 5 saat süren kontrollerinin ardından tekrar ambulansla tutuklu bulunduğu metris cezaevine götürüldü.

Hocamızın sağlık durumu iyidir. Sevenlerinden dua beklemektedir. Cübbeli Ahmet Hoca Efendi | Facebook

ALLAH Şifa versin Hocam