Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Cinlerin Bedeni ve Şekli Varmıdır

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Evet cinlerin bedeni ve belli bir şekli vardır, bu kainatta hiçbir canı bedensiz değildir

Burdaki yanılgı şurdan çıkmaktadır, insanlar beden deyince elle tutulur, gözle görülür taş gibi toprak gibi nsensler aramakta

Hayır her beden cismani olacak diye bir kural yoktur

cinlerin bedensizliği sadece cismaniyete göredir yani insanın Yaratılış Tabiatına göredir

Ama kendi ateşsel yapılarında elbetteki sabit şekle sahip bedenleri vardır

İkinci husus ise cinlerin şekil değiştirebilme yetenek ve özelliğidir, cinler o an içinde bulundukları konuma, yada göreve, yada niyete, yada seviyeye, yada etkiye göre şekil alır ve gözükürler

Bunlara sistemsel yada görevsel yada tabii gözükme denir

Bir cin size gelip bembeyaz hayır üzere gözükürken başka bir yerde simsiyah şer olarak gözükebilir

Bir cin tabiatı hayr iken , gerekkli tasarruflarla şer üzere yönlendirebilir

Buna tabiatı yönlendirme yada seviyeyi değiştirme denilir

Cinler alemindeki şekil değişikliği yanılgılarından kurtulabilmek için Mertebe sahibi olmak yada Kuranı Kerim İlimleri 'nin En Güçlülerinden ve Büyüklerinden Olan M.... V........ bilmek gerekir

Yada E......H......... T.......... B........ A........ G.........

Bu olmalıdır

Cinlerin bedeni, şekli ve ayakları elbetteki vardır, yeryüzü cinleri havada uçamazlar, uçmaya yetkili ve özel donanımlı bir kaç görevli yada kesim vardır, onlarda yeryüzü cinlerini kontrol ve yönetim altında tutarlar

Cinleri insanlar hep ışık olarak algılamaya çalışmaktadırlar ve buda algı ve benzetme hatası doğurmaktadır

Televizyon ekranındaki görüntülerde ışıktır ama baktığınız zaman insan ev şeklindedir sla kimse şekilsiz diyemez

Işığın şekli göründüğü gibi olmasıdır ama birde o ışığın kütlesel yani cismani şekli vardır

Cismani şekli gerçek şeklidir, insanlar diyorlarki televizyondaki görüntüye hayır şekli yoktur hayır vardır sadece cismaniyetler arasında farklılık vardır

Aynı hava gibi, elle tutulmaz, gözle görülmez ama bir cismaniyeti vardır ve ağırlık yapar . Bize şekilsiz gelir ama gerçekte şekli bellidir

Tabi bunlar benim bilgilerim , ille doğrudur demiyorum

Doğruda olabilir yanlışta

En Doğrusunu Allah Bilir

Sonuç olarak bana göre cinlerin belirli bir şekli ve elleri , ayakları vardır

Evet cinlerin bedeni ve belli bir şekli vardır, bu kainatta hiçbir canı bedensiz değildir

Burdaki yanılgı şurdan çıkmaktadır, insanlar beden deyince elle tutulur, gözle görülür taş gibi toprak gibi nsensler aramakta

Hayır her beden cismani olacak diye bir kural yoktur

cinlerin bedensizliği sadece cismaniyete göredir yani insanın Yaratılış Tabiatına göredir

Ama kendi ateşsel yapılarında elbetteki sabit şekle sahip bedenleri vardır

İkinci husus ise cinlerin şekil değiştirebilme yetenek ve özelliğidir, cinler o an içinde bulundukları konuma, yada göreve, yada niyete, yada seviyeye, yada etkiye göre şekil alır ve gözükürler

Bunlara sistemsel yada görevsel yada tabii gözükme denir

Bir cin size gelip bembeyaz hayır üzere gözükürken başka bir yerde simsiyah şer olarak gözükebilir

Bir cin tabiatı hayr iken , gerekkli tasarruflarla şer üzere yönlendirebilir

Buna tabiatı yönlendirme yada seviyeyi değiştirme denilir

Cinler alemindeki şekil değişikliği yanılgılarından kurtulabilmek için Mertebe sahibi olmak yada Kuranı Kerim İlimleri 'nin En Güçlülerinden ve Büyüklerinden Olan M.... V........ bilmek gerekir

Yada E......H......... T.......... B........ A........ G.........

Bu olmalıdır

Cinlerin bedeni, şekli ve ayakları elbetteki vardır, yeryüzü cinleri havada uçamazlar, uçmaya yetkili ve özel donanımlı bir kaç görevli yada kesim vardır, onlarda yeryüzü cinlerini kontrol ve yönetim altında tutarlar

Cinleri insanlar hep ışık olarak algılamaya çalışmaktadırlar ve buda algı ve benzetme hatası doğurmaktadır

Televizyon ekranındaki görüntülerde ışıktır ama baktığınız zaman insan ev şeklindedir sla kimse şekilsiz diyemez

Işığın şekli göründüğü gibi olmasıdır ama birde o ışığın kütlesel yani cismani şekli vardır

Cismani şekli gerçek şeklidir, insanlar diyorlarki televizyondaki görüntüye hayır şekli yoktur hayır vardır sadece cismaniyetler arasında farklılık vardır

Aynı hava gibi, elle tutulmaz, gözle görülmez ama bir cismaniyeti vardır ve ağırlık yapar . Bize şekilsiz gelir ama gerçekte şekli bellidir

Tabi bunlar benim bilgilerim , ille doğrudur demiyorum

Doğruda olabilir yanlışta

En Doğrusunu Allah Bilir

Sonuç olarak bana göre cinlerin belirli bir şekli ve elleri , ayakları vardır

Allah razı olsun hocam.Çok güzel bilgiler bunlar.İnşallah şifreli yerleri de öğretirsiniz bizlere)))):

SRKN

Er
Hocam ALLAH razı olsun :) o ilme vakıf olabilsek keşke...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt