Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2200 GÜN 6 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Cinler Işık Hızındadır Hurafesi

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Son zamanlarda moda olmuş cinler dumansız ateşten Yaratıldı , onun için ışık hızındadır diye bir söylev yani cahil söylevi

Bunu diyenlerdeki mantık nedir zehirleyici dumansız ateş bunu lazer olarak kabul etmişler lazerde ışık olduğu için ışık hızında demişlerdir alakası bile yoktur

Cin nüfusu insan nüfusundan kat be kat fazladır olaya şöyle bakalım. 6 milyar insan varsa 60 milyar cin var demektir, dünyanın yüzölçümü 540 milyon kilometre kardeir ve bunun üçte ikisi sudur

Yani toprak olarak geriye 180 milyon kilometre kare kalır

Dünyanın en geniş çevresi ise ekvatorda 40.000 kilometredir

Sorması ayıp 60 milyar ışık hızındaki varlık 180 milyon kilometrekarede çarpışmadan nasıl geziyorlar

Türkiye uzunlamasına 1200 kilometre genişlemesine 600 kilometredir

Türkiyedeki cinler çarpışmadan nasıl yaşıyorlar

Işık hızında iki cinin birbiri ile çarpıştığını düşünün, diyelimki birbirleri içinden geçiyorlar peki bunların hiçmi kendi evleri yok, evlerinin duvarlarınadamı çarpmıyorlar :35:

Onu bırakın ışık duvardan geçemez insanoğlu evlerinin duvarlarınadamı çarpmıyorlar

Yani hesap nedir biliyormusunuz 3 metrekareye dünyada ışık hızında bir varlık yani cin düşüyor ve bunlar dünyaya sığıyorlar öylemi :))
XD:

Kimse saçmalamasın lütfen XD:

Peki bu cinler o hızla denize dalarlarsa boğulmazlarmı XD:

polathoca

Uzman Onbaşı
Son zamanlarda moda olmuş cinler dumansız ateşten Yaratıldı , onun için ışık hızındadır diye bir söylev yani cahil söylevi

Bunu diyenlerdeki mantık nedir zehirleyici dumansız ateş bunu lazer olarak kabul etmişler lazerde ışık olduğu için ışık hızında demişlerdir alakası bile yoktur

Cin nüfusu insan nüfusundan kat be kat fazladır olaya şöyle bakalım. 6 milyar insan varsa 60 milyar cin var demektir, dünyanın yüzölçümü 540 milyon kilometre kardeir ve bunun üçte ikisi sudur

Yani toprak olarak geriye 180 milyon kilometre kare kalır

Dünyanın en geniş çevresi ise ekvatorda 40.000 kilometredir

Sorması ayıp 60 milyar ışık hızındaki varlık 180 milyon kilometrekarede çarpışmadan nasıl geziyorlar

Türkiye uzunlamasına 1200 kilometre genişlemesine 600 kilometredir

Türkiyedeki cinler çarpışmadan nasıl yaşıyorlar

Işık hızında iki cinin birbiri ile çarpıştığını düşünün, diyelimki birbirleri içinden geçiyorlar peki bunların hiçmi kendi evleri yok, evlerinin duvarlarınadamı çarpmıyorlar :35:

Onu bırakın ışık duvardan geçemez insanoğlu evlerinin duvarlarınadamı çarpmıyorlar

Yani hesap nedir biliyormusunuz 3 metrekareye dünyada ışık hızında bir varlık yani cin düşüyor ve bunlar dünyaya sığıyorlar öylemi :))
XD:

Kimse saçmalamasın lütfen XD:

Peki bu cinler o hızla denize dalarlarsa boğulmazlarmı XD:
allah razı olsun can hocam doğru bilgi her zaman şart herkese....

Üst Alt