CIA’nın Sünnetsiz İslâm Hamlesi | İlim Yuvası - Ulvi Hocaları Sevenler Platformu
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1300 GÜN OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK - ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1300 GÜN OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK - ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1300 GÜN OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK

CIA’nın Sünnetsiz İslâm Hamlesi

'Türk Milleti Dikkat' forumunda dost-semihbaba4125 tarafından 10 Tem 2017 tarihinde açılan konu

Bu Sayfayı Paylaş

 1. dost-semihbaba4125

  dost-semihbaba4125 Asteğmen
  Özel mesaj gönder

  Katılım:
  29 Ara 2010
  Mesaj:
  2,216
  Alınan Beğeniler:
  19
  Sünnetsiz İslâm Hamlesi CIA tarafından yürütülen bir siyonist ABD hamlesi. Kuraniyyun, Kurancılık, Mealcilik olarak uzun bir geçmişi bulunan bu hamlenin ifşası için Üveys Akı Hoca Efend pek çok yazı kaleme aldı. Bunlardan birini daha istifadenize sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

  Siyonist ABD derin devleti, yeniden ayağa kalkmaya başlayan Osmanlı’nın dirilişine Allah’ın izniyle mânî olamıyor ve durduramıyor. Zîrâ biz inanıyoruz ki “ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır..!”

  İşte bu sebeple ardı arkası kesilmeyen oyunlarına bir yenisini daha eklediler. Bize giydirilen asırlık deli gömleğini yırtarcasına sinelerimizde canlanmaya başlayan İmparatorluk ruhunu değiştirmeye ve kontrol altına almaya çalışıyorlar..!

  Sünnetsiz İslâm Hamlesi “Kur’âncılık”
  Fetö uzun yıllar ılımlı İslâm ve dinlerarası diyalog propagandası yaptı, “Muhammedun Resulullah’a gerek yok!” dedi. Ancak Allah’a şükür ki, bu siyonist proje neticeye ulaşamadan çöktü.

  Şimdi de “Muhammedun Resulullah’a gerek yok!” anlayışıyla aynı kapıya çıkan, “sözde Kur’an’cılık” tiyatrolarıyla sünnet ve tasavvuf düşmanlığını yaymaya çalışıyorlar ki; böylece şanlı tarihimizin mânevî mimarları olan Ahmet Yesevî, Şeyh Edebalı, Akşemseddin, Molla Hüsrev, Ebussuud ve Mustafa Sabri Efendi gibi kâmil ve mükemmil mâneviyyat ve ilim adamlarına yeniden sahip olamayalım.

  Bu dev şahsiyetlerin vârisleri çıkıp da yeniden milletimize önderlik yapamasınlar ve böylece bin yıl dünyaya hakim olmamıza vesile olan ilim ve mâneviyattan yoksun kalalım..!

  Graham Fuller’in Ağzından Gizlenen Hedef
  Siyonizm çok iyi biliyor ki bizler, mutasavvıf ve ehli sünnet bir medeniyetin bakiyyesiyiz. Şâyet tam anlamıyla özümüze döner, eski kimliğimize tekrar kavuşursak, zulümleri sebebiyle karşılarına dikilir, başlarına fenâ halde belâ oluruz..!

  Buyrun size bu siyonist projeyi özetleyen bir replik;

  “Benim onlara vaad ettiğim Kur’an, Muhammed’e inanan kitap değil. Ben onları, benim anlattığım dine çağırıyorum; onların ayetleriyle, ama benim yorumlarımla..!” (Graham Fuller / CIA / ABD)

  Alıntıdır
   
  Son düzenleme: 8 Oca 2018

Bu Sayfayı Paylaş