Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1500 GÜN 4 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Çarp Beni haydar :)

Ulan eşşek haydar duyduğuma göre çok güzel adam çarpıyormuşsun hadi ben gönüllüyüm beni bir çarpsana
ulan seni adam yerine koyup soru soruyorlar ya ölüyorum gülmekten
sen rabbinle muhattaptın değil mi lan dur hadi muhattap olduğun rabbine bır kıyak geçeyim beni çarpman için işini kolaylaştırayım al gerçek bilgilerim bunlar

Adım: Semih
Anne Adım : Pakize
Doğum Tarihim: 15 Temmuz 1992
Memleketim : Kocaeli (İzmit)

Bu arada beni çarparken yanına istediğin hocayı, cinciyi, havasçıyı, sihirbazı , kahini, büyücüyü, muskacıyı ve bildiğin ne ilimde insan varsa alabilirsin tüm dünyadan istediğin sayıda.İstediğin herkesi

Ben çarpılmayı çok severim
tüm Ulvi hoca düşmanları Ulvi hocalar size 1000 gömlek üstün gelir
hadi adam çarptığını iddia eden tüm insanlar beni çarpsın görelim bekliyorum

bu eşşekler bizi kendileri gibi sanıp kendi bilgilerini vermedi diye iftira atar al eşşek haydar yukardaki resim e devletten nufus örneğimin resmi gerçek mi sahte mi bilgilerim ;) gerçi eşşek haydar siz sitenizde sadece yaş ve cinsiyet isteyip bakım yapıyorsunuz güya benim bu bilgilerime hiç ihtiyacın yok dimi;) ama hadi ben muhattap olduğun rabbine kıyak geçtim ;) bakım yaptığını sanan eşşekler geçerse haydardan geçmezse imtihanın bitmedi ne bakım be ;) hadi eşşek sen ve senin gibi kim varsa starıydı ozanıydı kurtuluş itiydi tüm Ulvi hoca düşmanları ne yapabiliyorsunuz görelim hadi bekliyorum ;)

Hadi ama basit havasçı, anca dilin var iti gibi ürer, kendini pazarlarsın. Lan köpek çabuk ol sıkılmaya başladım. Olum itlerin duası kabul olsaydı gökten kemik yağardı. Bak ne sizin dualarınız nede veledi zina şeytanların kulu haydar eşşeğinin duasıyla kemik yağmıyor:closedeyesmile:

Lan dangalak haydar hani rabbinle muhataptın, hani nazın geçiyordu rabbine. Lan dangalak haydar rabbinde iş olmadığını bildiğim için işini kolaylaştırmak istedim. Gerçek bilgilerimi verdim. Yok haydar yok senin rabbinde iş yok. Senin rabbin anca putperestlerin kendi elleriyle yapıpta sonra ilah edindikleri ve aptallıklarından korktukları putlara benziyor. Lan dangalak haydar madem rabbinde iş vardı da niye o kadar yalana muhtaç kaldın yoksa senin rabbin yalanmıydı.:closedeyesmile::closedeyesmile:

hadi palyaço sürüsü topunuz bir araya gelinde okuyun bana bildiğiniz ne kadar hadim hüddam cin şeytan ifrit varsa yollayın üstüme hadi yapında size sahtekar demiyeyim :) üç kağıtçı palyanço sürüsü :) ya sizin komedyenliğiniz olmasa ben neye gülerdim çok merak ediyorum :D

ah eşşekler sürüsü sizde olmasanız kime güleceğiz siz ancak 2 kere 2 yi çarpasınız eşşekler :D:D

itlere binaen güncel x'Dx'Dx'Dx'D

ulan eşşek haydar nerde muhattap olduğun rabbin muhattap olduğun rabbinin işini kolaylaştırmak için ameliyat bile oldum 45 kilo verdim tık yok senin bu muhattap olduğun rabbinde eşşek hem nasıl rab ki bu ramazanda bağlanıyor bakım yaptıramıyor sana :extremelyhappy::extremelyhappy::extremelyhappy: