Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Caner Taslaman Ve Mehmet Okuyan ortak inkar

Artık İlahaytçıların yeni modası “yarı çıplak dekolteli” kadın sunucuların karşısına çıkıp İslami konuları tartışmak ve inkar etmek oldu. İlmi hikmetten dem vuran adamlar kalkıp yarı çıplak bir kadının karşısında “bana göre” diyerek İslamın asırlardır var olan inanç sistemini yıkmaya çalışıyorlar. Elbette konumuz karşısına geçtikleri yarı çıplak sunucular değil ama bu da dikkat çekilmesi gereken bir husus…
Caner Taslaman ve Mehmet Okuyan hakkında açık açık ayetlerin olduğu “nesih mensuh” meselesini inkar ediyor ve “ayetin ayeti nesh edemeyeceğini” söylüyorlar. Nisa Suresi 18. ayeti alarak neshi kabul etmenin çelişkiyi kabul etmek olacağını iddia ediyorlar. Halbuki bir hükmün yerine yenisini getirmek hiçbir zaman çelişki olmaz. Akıl ve mantık da bunu kabul etmez.

Buna delil olarak da Kur’an-ı Kerimden sonra kitap gönderilmeyeceğini beyan eden ayeti okuyorlar. Milletimiz ilimden uzaklaştığı, araştıracak birikime de sahip olmadığı için bunların sözlerine kanabiliyor… Gösterdiğimiz deliller karşısında susup kalıyorlar..

Mehmet Okuyan ve Caner Taslamana Nesih mensuh cevabı - YouTube!