Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3300 GÜN 9 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Büyü Tekrarlar Mı? (Ulvi Hocadan Alıntı)

Büyü eskidikçe kuvvetlenir

Yalnız şu var yapılan bazı büyü ve muskalar bulunduğu ortam şartıyla çürürler ve içindeki yazı ve uygulamalar kaybolur

Böyle olunca bozulmuş olur ve etkisini yitirir

Onun için zaman geçtikçe etkisini yitirip kaybolan büyülerde vardır

Birde zamanlı büyüler vardır zamanı bittiğinde hükmü otomatikmen ortadan kalkar

--------------------

is... yazdı:
Kardeşcan sen Allaha kulluğunu yap ve ona güven gerisine aldırma.
Ulvi Hoca: Ama bak sır buradadır bu sır eski yeni her türlü büyüyü çözer

Allah'ı olanın kuldan korkusu olmaz

.. yazdı:
büyü nedir ki eskidikçe kuvvetlensin.önce şu büyüyü bir tarif ediniz ki insanlar ne olduğunu anlasın.biz büyüyü;domuz yağı,sabun,iki kağıt parçası zannediyoruz bu ritüeller ne ki bunlardan korkuluyor sizler bunları açıklamadıkça kimse neyin ne olduğunu asla anlamıcak,kişide gerçek bir psikolojik rahatsızlık olsa bile bunu ömür boyu büyüden bilecek.çünki her gittiği bu işlerle iştigal eden ve sektör haline getirenler,paranı alabilmek için önce seni korkutmalı sana büyü yapılmış demeliki istediğini elde edebilsin.şunu hiç unutmayın;hiç bir kimse asla ve asla müslüman cinlerle çalışamaz,çünki bu o varlıkların sistemine aykırıdır,eğer bir kişi ben müslümanlarla çalışıyorum derse o kişiye asla itibar etmeyiniz.büyüde ben Allaha sığınıyorum demekle gerçekleri deve kuşu misali örtemessiniz Allah ilim vermiş.eyyub a.s bile 18 yıl boyunca eziyet gördü,cinler onu perişan ettio peygamberken Allaha sığınmadı mı ki veya bunca insan Allaha sığınmıyor mu ki(Allah cc her işte ilimle kurutlmayı öğretti)unutmayınız
Ulvi Hoca: Kardeşim bazı yerlere katılıyor çoğu yerini kabul etmiyorum yazdıklarının

Şuna katılıyorum sektör haline getirmişler senden büyü var der kazanç sağlar insanda ömür boyu büyüden şüphelenir

Ama bak dikkat şuraya psikolojik rahatsızlık büyüyle aynı basamakta değil bir üst basamaktadır bu rahatsızlığın sebebide büyü olabilir ama büyüyle aynı basamakta olanlarda vardır zaten karışıklık buradan çıkar

Müslümanlar'la çalışabilme işine gelince Müslümanlar'la çalışılabilir derken cinlerin Müslüman Olanları zor gelirler yani milyonda birdir

Ama görünmeyen alemlerden olupta cinlerden daha farklı olan taifelerin Müslümanlar'ı daha kolay gelirler ve insanlarla çalışırlar

Allah'a sığınıyorum demekle gerçekleri deve kuşu misali örtüyorsun demek Allah İstemedikçe Onlar Asla Zarar Verici Değildirler Anlamına gelen Ayetler'e Terstir

Aşağıyı iyi oku

113-el-FELAK

Felak, sabah manasina geldigi gibi yarmak manasina da gelir. Bunndan sonra gelen Nâs sûresiyle birlikte ikisine "iki koruyucu" anlaminda "muavvizeteyn" denir. Bu sûrelerin sifa maksadiyla okunduguna dair hadisler vardir. Medine'de inmistir. 5 (bes) âyettir.

Rahmân ve Rahîm (olan) Allah'in adiyla.

1. De ki:"Ben agaran sabahin Rabbine siginirim,

2.Yarattigi seylerin serrinden,

3.Karanligi çöktügü zaman gecenin serrinden,

4.Ve dügümlere üfürüp büyü yapan üfürükçülerin serrinden ,

5.Ve kiskandigi vakit kiskanç kisinin serrinden sabahin Rabbine siginirim!

114-en-NÂS

(21/114.sure)Nâs, insanlar demektir. Medine'de inmistir, 6 (alti) âyettir.

Rahmân ve Rahîm (olan) Allah'in adiyla.

1. De ki: Siginirim ben insanlarin Rabbine,

2.Insanlarin Melikine (mutlak sahip ve hakimine),

3.Insanlarin Ilâhina.

4.O sinsi vesvesenin serrinden,

5.O ki insanlarin gögüslerine (kötü düsünceler)fisildar.

6.Gerek cinlerden,gerek insanlardan(olan bütün vesvesecilerin serrinden Allah'a siginirim!

Kardeşim kusura bakma ama kendi bildiklerini doğru kabul edip insanlardan öğrendiğinin peşine gitmek kafanı devekuşu gibi toprağa sokmaktır

Allah Bile Deki Diyor

Bana Sığındığını Söyle Diyor

Sana göre insanlara kafanı devekuşu gibi toprağa gömmüş olması içinmi bunu diyor

. yazdı:
yazını biraz daha dikkatli okursan kendini çürüttüğünü göreceksin.eğer o varlıkların sistemini bilmiş olsaydın.astral harici onlar hükmetmenin imkansız olduğunu anlıcaktın.o sistemde hiç bir zaman müslüman gelip kişiye yardım etmez,neden biliyormusun;o sistemde hadi müslüman geldi diyelim seninde dediğin gibi milyonda bir,ne kadar imkansız görünsede,birinciye gelir,ikinci çağırdığında gelir,üçüncü çağırdığında onu öldürürler ve yerine kafirler geçerler çağırdığında bu sefer o boyuttan onlar gelir sen onun müslüman olup olmadığını ayırt etmen ise imkansızdır.çünki karşında seni senden daha mükemmel derecede iyi bilen yapıda varlıklara karşısın.imkansızları oynuyorsun.bu ilmi bana öğretme güzel insan
Ulvi Hoca: Kardeşim benim Müslüman Cini öldürmek kolaymı zannediyorsun

Kim neyi kimi öldürüyor

Bak farkında değilsin ama bu yazdıklarınla şimdiye kadarki tüm havas ve simya Alimler'inin dediklerine karşı çıkıyorsun

Russu Erba denilen dört büyük padişah Müslümandır ve tüm dünyayı yönetir kitaplarda yazdığına göre

Hasanı Şazeli Hazretleri ise bu dört padişah'ı hüküm altına larak dünyadaki cin ve şeytanlara bpyun büktürmüştür yazdığına göre

Daha yazılacak Muhyiddini Arabi Hazretleri, İmamı Gazali Hazretleri ve çok Alim var

Benim kalbi güzel insanları kendi bildiği doğrulara göre uyarmaya çalışan güzel kardeşim

Bence konular biraz daha araştırılabilir diye düşünüyorum

.. yazdı:
güzel insan sanırım siz benim yazdıklarımı dikkatle okumamışsınız.bir insanın cinleri görmesi imkansızdır.ben görüyorum diyor sa bir kişi,o varlıklar kendilerini rüya gibi beyin aracılığı ile gösterirler.kendileri gösterirler istedikleri ritüelik şekilde bir tanedir bin kişi gçösterir,yansımayı biliyorsan ne demek istediğimi iyi anlarsınızçsadce karşı çıkmak için karşı çıkmayın,okuyun ve anladığınızda bana karşı çıkın yanlış olduğumu söyleyin.ışınsal bir varlığı bu gözle görmemiz ilme aykırı ama sen görüyordur ne biliyorsun diyorsun.gözlerimizin görme kapasitesini iyi öğrenmelisin güzel insan.
Ulvi Hoca: Kardeşim insanlar cinleri gözleri ile çok rahat görebilirler bunun canlı denemesi değişik şekillerde yapılmıştır bizler tarafından

İnsan görüm yeteneği aldımı onu emir almadan kapatmak cinlerin elinde değildir

Işık görülemez diye bir şey yok

Gerekli donanımı vücudunda açığa çıkarırsan anında görmeye başlarsın

Ama şu doğru şimdiye kadar gören bir tane insanla karşılaştım geriside birşeyler görüyor ama sadece cinlerin gösterdiğini görüyordu

Dediğin gibi gerçeği değil

..yazdı:
güzel insan yazdığımı iyi okumalısın.ben öyle bir şey demedim.muhyiddini arabiye cinler yazdırdı demedim.havas kitaplarına atıf yaptım.astral yok demen sana yakışmıyor.tayyi mekan hem bedenle hemde ruh bedenle yapılan bir yolculuktur,muhyiddini arabi hz leri daha iyi okumalısın.
Ulvi Hoca: Güzel kardeşim benim bak ben üç olaya canlı şahit olmuş insanlarla konuştum

Birinde yurt dışındaki bir insan anında ailesinin yanına getiriliyordu

Birinde bir insan anında yurt dışına gönderiliyordu ve telefonla arayarak ordaki insanlardan onay alınıp telefonla konuşuluyordu

Birinde bir insan başka bir şehre gönderilipi geri getiriliyordu

Benzer bir durum daha var bir insanda iğnsanların gözü önünde Cami'nin Üç Kapısından Birden Aynı Anda giriyordu

Ama bunların hepsi bu işleri hüddam ve hadimlerinin vasıtasıyla yapıyordu

Yani cinler aracılığıyla

Bak bu Belkıs'ın tahtının getirilmesi gibi bir şey

Gerçekte astral yoktur bu hallerde cinlerin bir özelliğidir

Bilgiyi çoğaltmak, çeşitlendirmek , ve yanıltarak kandırmak

j yazdı:
son bişey sormak istiyorum 5. boyut varlıkları diye bahsedilen varlıklar neler ?
Ulvi Hoca: Bak Alemler asıl olarak üçe ayrılır

1- Melekut Alemi

2- Cinler alemi

3- Zahir alem

Cinler alemi kendi içinde bölünmelere uğramıştır ve derecelidir

Değişik derecelerdeki varlıklara beşinci boyut yok üçüncü boyut falan isimlendirme ve tamlamalar yapılıyor

Başka bir şey değil

bagli yazdı:
ben maalesef sizlerin yaninda ilmi sifir bir insanim..
yazdiklarinizi ise ilgiyle okuyorum, ogrenmeye calisiyorum.

cogunlukla ise cok korkuyorum.
oyle seyler okuyorum ki bu forumda ne yapacagimi sasiriyorum..
ornegin insanlara uzaktan cin musallat edebilen kisiler filan..
astrali ya da cinleri bilmiyorum, gozumle de gormedim..
gormek de istemem, cok korkarim, yeterince guclu degilim.

merak ediyorum shadow siz buyu nedir filan gibi seyler yazmissiniz.
adi ne olursa olsun sizce bu seyler nasil cozulur?
eger buyu yoksa ben neden 25 senedir cekiyorum, olumlerden dondum?

herkes ilim sahibi insan tanimiyor..
sizce tum bu diger alemin varliklari kafir mi?
kafir ya da degil nasil kurtulacagiz?
mesela buyu yuzunden diyelim ki bende cin var.
diyelim ki bir sekilde gittiler gene gelirler mi?
eger buyuyu yapan kisi tekrar etmiyorsa neden ve nasil gelir bu varliklar?
hayatimizi korku icinde mi yasayacagiz?
annemin adini adimi bilen tonlarca insan var, bunlara buyuyu cozdurmek icin gittigim hocalar da dahil..
dunyanin civisi mi cikti, felak nas Ayetel kursi sizi korumaya yetmez diyorlar..
bu mudur yani?

cevaplariniz icin simdiden herkese tesekkur ederim.

1- ben maalesef sizlerin yaninda ilmi sifir bir insanim..

yazdiklarinizi ise ilgiyle okuyorum, ogrenmeye calisiyorum.

Ulvi Hoca: Abim Allah Razı Olsun sadece iyi niyetindir öğrenmeye ve gelişmeye çalışmak elbette iyidir

Ama şuda var önemli olan çok şey bilmek değil gerçeği bilmektir

Tüm akarsuyu bil köprüyü bilmiyorsan karşıya geçemezsin benzetmeyle

Ama adam akarsunun a sını bilmiyordur sadece köprünün yerini tesadüf olarak öğrenmiştir

Sana göre çok daha alimdir çünkü insanları karşıya o geçirenilir sen değil

Bu cihetle kimin Alim kimin zalim olduğunu anca Allah Bilir

2- cogunlukla ise cok korkuyorum.

oyle seyler okuyorum ki bu forumda ne yapacagimi sasiriyorum..

ornegin insanlara uzaktan cin musallat edebilen kisiler filan..

astrali ya da cinleri bilmiyorum, gozumle de gormedim..

gormek de istemem, cok korkarim, yeterince guclu degilim.

Ulvi Hoca: Abim korkma unutma Allah'ı Olanın kuldan korkusu olmaz

Okuduklarının yüzde doksandokuzu hoş ve boştur aldırma sen

Benimde bilgilerimi istediler goya beni çarpmak cinlendirmek için

Üç gün üst üste tüm formun gözü önünde yazdım hani beni cinlendirip çarpanlar nerde

Niye çarpılmadım hala

Abim onlar kendilerini bir halt göstermek için şov yapıyorlar aldırma sen

İnanıp korkarsan sana tahakküm kurarlar saflığından ve cahilliğinden faydalanırlar

Sır nedir biliyormusun cinciler insan cinlendiremezler bu onların haddini çok aşar

Goya ırsali Hatif yaparız hesabına gidiyorlar zaten benden isim ve bilgi isteme sebepleri bu

Yoksa cinleri olduğundan değil

Ama şu var irsali hatif için yeterli bilgi ve nefeste onlarda yok
:D
:D

Onun için her yazılana inanma ve aldırma

3- adi ne olursa olsun sizce bu seyler nasil cozulur?

eger buyu yoksa ben neden 25 senedir cekiyorum, olumlerden dondum?

Ulvi Hoca: Abim bozmak basittir Yasin Suresinden geçer

4- sizce tum bu diger alemin varliklari kafir mi?

kafir ya da degil nasil kurtulacagiz?

mesela buyu yuzunden diyelim ki bende cin var.

diyelim ki bir sekilde gittiler gene gelirler mi?

eger buyuyu yapan kisi tekrar etmiyorsa neden ve nasil gelir bu varliklar?

hayatimizi korku icinde mi yasayacagiz?

annemin adini adimi bilen tonlarca insan var, bunlara buyuyu cozdurmek icin gittigim hocalar da dahil..

dunyanin civisi mi cikti, felak nas Ayetel kursi sizi korumaya yetmez diyorlar..

bu mudur yani?

Ulvi Hoca: Abim hepsi kafir değil olurmu öyle şey sende büyü yüzünden olanlar büyü bozuldumu giderler ve tekrar sebep olmadan gelmezler

Hayatını korku içinde yaşamak sadece bir aptallıktır cin yada şeytan dediğin sivrisinek vızıltısıdır

Besmele çek hiç biri kalmaz

Nasıl yetmez öyle bir yeterki okuma şeklini bilir ve kurallarına uyarsan

Ulvi Hoca: / 2009

Son düzenleme:
Üst Alt