Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Bugun Şehit olan Askerlerimize 1 Fatiha 3 İhlas ve 1 Kelime i Şehadet okuyalım

Hakkari'nin Irak sınırındaki ilçesi Şemdinli'nin Dağlıca kesimindeki birliklere bu sabah ağır silahlarla saldıran PKK'lı teröristlerle çıkan çatışmada 8 asker şehit oldu, 16 asker yaralandı.
10 TERÖRİST ÖLDÜRÜLDÜ

Çatışmayla ilgili ilk resmi bilgi Hakkari Valisi Orhan Alimoğlu'ndan geldi. Alimoğlu çatışmada 8 askerin şehit olduğunu açıkladı. Hakkari Valiliği'nden yapılan açıklamada 10 teröristin de öldürüldüğü belirtildi.

Bismillahirrahmanirrahim.

Elhamdü lillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtel müstâkim. Sırâtellezîne en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Kul hüvallahü ehad Allah'üs-samed lem yelid ve lem yûled ve lem yekûn lehu küfüven ehad.

Eşhedü Ella İlahe İllallah Ve Eşhedü Enne Muhammeden Abdühü Ve Resulüh

dua_dede

Er
Yasaklı Kullanıcı

Elhamdü lillâhi rabbil'alemin. Errahmânir'rahim. Mâliki yevmiddin. İyyâke na'budü ve iyyâke neste'în, İhdinessırâtel müstâkim. Sırâtellezîne en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.

Kul hüvallahü ehad Allah'üs-samed lem yelid ve lem yûled ve lem yekûn lehu küfüven ehad.

Eşhedü Ella İlahe İllallah Ve Eşhedü Enne Muhammeden Abdühü Ve Resulüh