Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Bu Siteye Kim Düşmanlık Eder ( Akıllı İnsanlara Akıllı Sorular ) (Ulvi Hocadan Alıntı)

Şimdi akıllı sorular soralım ve düşünelim kendi kendimize

1- Burası Dini bir site, bu siteye kim saldırır Dini Olanmı din düşmanı Dinsizmi

2- Burası Ehli Sünnet Sitesi, buraya kim saldırır Ehli Sünnetmi yoksa ehli Sünnet düşmanımı

3- Burası insanlara karşılıksız yardım eden hayırsever bir site buraya kim saldırır hayrı seven insanların iyiliğini düşünen insanmı yoksa menfaati uğruna insanlara gelen hayrı kesmeye ve insanlardan rant elde etmeye çalışan sahtekar hayır ve insanlık düşmanlarımı

4- Burası ilimlerin canlı canlı insanların gözü önünde sergilendiği yer ( Hadisi Şerif İlim çinde bile olsa gidip alın ), buraya kim saldırır Alimmi, gelişmekten ve ilimden yana insanmı, yoksa ilim, insan ve gelişim karşıtı insanlık düşmanı, ortaçağ hırıstiyan kafasına sahip yobaz gerici cahilmi

Tüm bunlar akılları sıra bizi lekelemeye çalışan sahtekar ve şarlatanların zaten ne mal olduğunu anlatmaya yeterde artar bile

Bu yazı düşünebilen insanlar için yazılmıştır,

Ulvi Hoca / 2010