Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Bu İslam'ın Emrettiği Giyim Tarzı DEĞİLDİR!

(Müslim) ve (Muvatta) kitaplarındaki hadisi şerifte,Efendimiz Sallahü Aleyhi ve Sellem Şöyle Buyuruyor: "Örtülü çıplak ve başları deve hörgücü gibi yükseltilmiş kadınlar, Cennete girmeyecek Kokusunu bile duymayacaklardır Halbuki, Cennetin kokusu, çok uzaklardan duyulacaktır" buyuruldu Bu hadisi şerif, kadınların ince, şeffaf veya cilde yapışık dar elbise, çorap, baş örtüsü ile örtünmelerini ve saçlarını, başlarının üstünde küme yapmalarını yasak etmektedir Böyle örtünmek, çıplak gezmek gibidir.

http://www.ilimyuvasi.com/forum/islamiyet-genel/18746-kuran-ve-sunnete-gore-tesettur.html

kapalı olmak tabikide fazrdır yerine getirilmelidir...ama ben şunu söylemek istiyorum lütfen kapalı olan ablalarımız kardeşlerimiz hakkını vererek bunu yapın başörtüsü başı örter ama kalbinizi örtmez ...dinin gereklerini yerine getirirken kalplerimizede dikkat edelim çoğu kapalı olupta saçma sapan şeyler yapan insan tanıyorum bu beni ilgilendirmez ancak günümüzde zaten kapalılara karşı bir ön yargı var...başörtüsü bir araç değildir...İnsanlar sorun çıkaraya yer arıyorken bizde bunları yapıyoruz........Allah hepimize hakkıyla tesettürlü olmayı nasip etsin..Tesettür sevdasıversin...AMİN...

:52: