Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Bizler Kimiz, Bizleri Karalayanlar Kim? (Ulvi Hocadan Alıntı)

Arkadaşlar bizleri ve bizleri karalayanları karşılaştırma yöntemi ile anlatacağım artık karar sizin

1- Bizler internet dünyasında binden fazla insana karşılıksız Allah Rızası İçin yardım etmiş ve bu insanlardan teşekkür almış insanlarız, onlar bunları göre göre inkar edip bizleri karalayanlar

2- Biz insanlara ne kadar doğru olduğumuzu ve yaptığımız işi göstermek için bu teşekkürleri yazmış insanlarız onlar bu teşekkürleri silerek iftira atanlar

3- Bizler sadece bize yazanlara değil , yazanların bahsettikleri insanlarada yardımcı olmuş insanlarız, onlar bunu bile bile inkar edenler

4- Bizler sözle değil, lafla değil anında canlı sohbetlerde herkesin gözü önünde canlı canlı faydasını anında vermiş, bilgisini mkonuşturmuş ve ispat etmiş insanlarız, onlar bunları canlı canlı göre göre inkar edip bizleri karalamaya çalışan insanlar

5- Bizler sözle değil, ispatıyla gelen insanlarız , onlar ispatlarımızı görmemezliğe gelerek sözle gelen ve hiçbirşey yapamayıp sadece eski kitablardan alıntı terkibler vererek alimlik taslamaya çalışanlar

6- Bizler bilgi gördüğümüz herşeye saygı duyan ve devamlı İmi Araştıran insanlarız Hadisdi Şerif Emrince '' İlim çinde dahi olsa gidip alın '', onlar gözleri önündeki bu kadar ispatıyla gelmiş Müslümanlar'a ait denilen ilmi yok etmeye çalışan ve bizleri karalayarak insanlara unutturmaya çalışanlar

Hak belli Batıl belli

7- Bizler büyü yapanda yaptıranda küfre düşer deyip bunla ilgili Ayetler'i Anabaşlık Olarak açanlarız, onlar bu açtığımız ana başlığı silerek büyü terkibi verenler ve Ayetleri köpeklere yedittirmeye kalkanlar

8- Bizler İLmi yaymaya çalışan insanlarız onlar yaydığımız İlmi bizden öğrenmeye çalışıp beli bir yere gelince insanların gözünde bizi karalayarak küçük düşürmeye çalışanlarki yazışmalardan zaten bazılarını koydum daha önceleri okuyan anlar, İlmin yayılmasına engel olmaya çalışanlar

9- Bizler Asrı Saadet'ten şaşmayın diyenleriz Kurtuluş Takvadadır diyenleriz , onlar bize gelin diyenler

10- Bizler anabaşlık açarak ulviler sadece birar İlim Kullanıcısıdır, Alim, Evl,iya , Veli değildir buda onlara Büyüklerin Hediyesidir diyanleriz, onlar açtığımız bu anabaşlıkları 6 ay okuduktan sonra silerek ilmi ledüncü olduğunuzu iddia ediyorsunuz diyerek iftira atan ve rufai dervişi olduğunu iddia edenler

11- Bizler İlmimizin ismini en baştan beri vermiş insanlarız İlmiİ..... diye onlar herkesin bildiği bu gerçeği bile saptırmaya çalışan ilmiledüncü olduğunuzu iddia ediyorsun diyenler

12- Bizler Allah'tan Korkumuzdan dediğimiz şeyleri Asrı Saadetle karşılaştırın uymayan varsa bizim o dediğimize uymayın diye anabaşlıkla 6 ay millete söyleyen insanlarız, onlar yalanlarına Allah'ı Şahit tutanlar

13- Bizler her zaman gündeme Din'i getirip kendimizi geriye çekmeye çalışan insanlarız, onlar gündeme kendini getirip Dinm'i geri çekmeye çalışanlar en büyük ispatı bu kadar Din'den bahsedip o kadar küfürler etmeleri, tehditler sallamaları

14- Bizler çok kişi olduğumuz halde az nik kullananız onlar az kişi olduğu halde çok nik kullananlar fakat hala birden fazla nikiniz vardı diye iftira atanlar

15- Onlar aramızda 6 ay kaldığı halde hiçbir hata bulamayıp çok nike takanlar, onla karalamaya çalışanlar ama yanlarında kırktan fazla nik almış insanları taşıyıpta bunu söylemeyenler

16- Onlar bizden almış olduğu izinle insanlara fayda verenler canlı canlı bunu yaşayan ve gelen teşekkürleri görenler ama sonunda hainlik edenler Çünkü Ayet'te Derki yanlış hatırlamıyorsam '' Onların gözleri kördür göremezler....... ''bizlerde ihanetlerinden dolayı verdiğimiz izni iptal ederk artık bu gücü ve bilgiyi kullandırmayanız

17- Bizler meyvesi olan ağaçlarız her an taşlanırız, onlar asla taşlanmayıp hep taşlıyanlar

İnanım yazsan sayfalar yetmez, orda kalıp bize karşı yazanların çoğunun üzerinde emeğimiz ve faydamız vardır onlar bun u inkar edenler

Demişya Atalar '' Yiğidi vur hakkını yeme '' bunlarda buda yok o kadar şeyi gördüler yaşadılar, hepsini inkar ediyorlar

Gerçeği bilen biliyor, tüm insanlar biliyor, fazla yazmaya gerek yok

Ulvi Hoca / 2014