Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1700 GÜN 4 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Bir Soysuzun Soysuzluğunu Açıklamak Küfür Etmekmidir (Nurkul & Fethi Hocadan Alıntı)

Bu konuyu aslında çok önce açacaktım ama izin alamamıştım, İznim Yeni Geldi Allah 'a Şükür

Bir soysuzun soysuzluğunu açıklamak küfürmüdür yada küfür etmeye girermi

Bu konu özellikle sıkar67 soysuz grubu için geldi,

Sıkar 67 insanların gözü önünde hiç utanmadan yalan ve iftiralar atabilen , herhangi bilgisi olmayan, başkalarını arkasından karalayarak kendini bir haltmış gibi göstermeye kalkan zavallı aciz muhtaç gülünecek bir grup

Sadece sıkar67 denilen bu sahtekar ve yalancı adiler topluluğunun yalanları kesilsin erkek gibi adam gibi, mert gibi, delikanlı gibi doğrularla mücadeleye koyulsunlar diye zamanında dendiki yalancıya küfrediyorlar, yalan söyleyen sütübozuğun evladı olsun, dediğini ispat edemeyen ve yerine getiremeyene gündüzleme olsun ve benzeri şeyler

Bunlar denildiği zaman ben kendi elimle küfür yemem demesi gereken sıkar67 ve kendi gibi aşağılık adiler grubu bunu dememiş gelene Şükür dercesine yalan ve iftiralarına devam etmişlerdir ve hiç bir konuda hiç bir ispat yapamamışlardır

Yalanları yüzlerine vurulmuş, bakın yalancıya küfür ediliyor bizler geniş mezhepli değilizki yalan söyleyip bu küfürleri hak edelim denmiş aba bu kendi ailesini pazarlayan sıkar 67 grubu bunu bile duyduğu halde biz genişmezhepliyiz dercesine yalan söyleriz ve bu küfürleri hakederiz dercesina hakaret etmiş ve kendi ailelerine bu küfrü kabul edip almışlardır

O zaman bu sıkar67 artık ne idiğü bellisiz gruba peki böyle yapıyorsunuz anne , karı, ve kızlarınızın yüzüne bakarken utanmıyormusnuz hala yalan söylüyor ve bu küfürleri onlara kabul ediyorsunuz denmiş

Bu zavallı sıkar67 ne idiğü bellisiz zina grubu buna aldırmadan hala yana ve hilelerine devam etmişlerdir

Birde utanmadan demilşerdirki sizler küfürbazsınız ve küfürbaz hocalarsınız hayır değiliz biz şahsa küfretmedik dümbük olanlar o küfürleri hak edip ana ve avratlarını pazarladılar

Şimdi burda küfürbaz olan kim bizmi yoksa insanların yalan söylediklerini bildikleri halde kendi acizlikleri ve hırsları yüzünden bu alana devam ederek kendi hareketleriyle kendi ana ve avratlarını ****** yerine koyan şerefsiz sıkar 67 ve grubumu

Yalan söyleyen sütübozuk olsun demekmi küfürdür yoksa yalan söyleyen sütü bozuk olsun denildiği halde be4n yalan söylerim annemede lekeli derim hareketlerimle diyen şerefsiz ana avrat pazarlıyıcısa adimi

Ve bizler madem öyle sizler kendi karı ve kızlarını pazarlayan şerefsiz adilersiniz deyince küfürmü etmiş oluruz yoksa sütsüz gündüzlemenin sütsüzlüğünü ve gündüzleme olduğunumu açıklamış oluruz

kendi ailesine bunları yapabilene beyefendimi denir yada asilsinmi denir elbetteki denilemez

O zaman sütsüz, gündüzleme bu laflardan başka ne denir

Kim küfürbaz bizmi yoksa hareketleriyle kendi annelerine küfreden bu sütsüzlermi

Nurkul Hoca 2011

Bence şöyle diyebiliriz yanlış tavır karşısında insanın hali üçtür. bilmeden yapan. Bilerek yapan ve kandırılan

Önce eğer kişi kandırılan ise doğrusu gösterilir yanlışın yada yalan ve iftiranın açığa çıkması sağlanır ve ispatı yapılır

Kişi gerçekten art niyetli değil ve dürüstse gerçeği görecek ve islah olacaktır

Ama kişi art niyetli yada ego sahibi duygularının esiri olmuş bir zavallıysa gerçeği inkar edecektir, inkarcı bir

İkincisi bilmeyerek yapan, bunada hatası yanlışı gösterilecek ve doğrusu ispatıyla ortaya konulacaktır eğer kişi gerçekten samimi ve dürüstse kendini düzeltecektir ama duygularının esiri olmuş, ego sahibiyse inkara devam edecektir inkarcı iki

Üçüncüsü bilerek yapan zaten bellidir baştan art niyetlidir ama tebliğ amaçlı yaptığının yanlış olduğu ona izah edilecek ve düzelmesinin daha doğru olduğu vurgulanıcaktır

Kişi nefsine yenilmiş ama içten azda olsa asalet taşıyan biriyse düzelecektir ama böyle değilse inkara devam edecektir inkarcı üç

İşte bu üç inkarcı çeşidinde kişilerin özlerindeki asalet ve şeref devreye girecektir

Eğer kişide asalet ve şeref varsa zaten kabul etmese bile bükemediğin bileği öpeceksin hesabı sana hak verecek ama kendini yanemediğini beyan edecektir

Yada kişi efendice susacaktır

Ama kişinin özünde temizlik yok, asalet ve şereften nasibini almamış ise zafere giden yolda herşey mübahtır diyerek şerefsizce ve asaletsizce yalan ve dolanlarla , iftira, gıybet, dedikodularla mücadelesine devam edecektir

Önce uyarmak için ikna yolları madem öyle bilmini ortaya koy gibi

Olmadı mecburiyet yolları, bak bunu diyorsun ama ispat istiyorlar, ispat edemezsen yalancı duruma düşersin

daha anlamadı tahriğe dayalı mecburiyet yolları , hadi madem doğrusun ispat et, edemezsen gerçekten şerefsiz yada yalancısın gibi yada yalan söyleyene sövüyorlar gibi

Dahada olmadı kişi buna rağmenyalan ve iftirasına devam ediyorsa zaten kendi şerefsizliğini ve o küfre layık olup yemek istediğini ispat etmiş olurki

isteyenede, istediğini vermek haktır. Elbette küfür etme pozisyonunada giriliyor olsa gerçek ortaya çıkarılacak ve soysuzun soysuzluğu deşifre edilecektir

Zaten soysuz kişi bu kadar aşamadan geçerken adam olsa idi olaylar ve sözler bu aşamaya gelmeden yalan ve iftirayı bırakırdı eğer bırakmıyorsa zaten namussuzdur, namussuzada namussuzsun demek küfür değildir bence

Allah Razı Olsun bencede soysuzun soysuzluğunu açığa çıkarmak küfür etmek değildir

Soysuz, namususz ve şerefsiz bir Hoca olmaktansa küfürbaz bir hoca olmak bencede her zaman evladır

Sonuna kadar sana katılıyorum ve yanındayım nurkul Abim

Allah Razı Olsun, bu görüş aklı selimlerin görüşüdür, akılsıza zaten laf anlatamazsın. Onlara he deyip yolluyacaksın bencede en güzeli budur.

Özür dilerim bu arada nurkul Abim akıl verme mahiyetinde söylemedim son sözlerimi

Fethi Hoca 2011