Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1825 GÜN 5 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Bıçak Kurşun ve İnsan Yapımı Silahlar İfritleri Öldürebilirmi

ulvi

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Hayır öldüremez, bazıları cin kestiğini iddia ediyor , inanmayınn o sahtekarlar hayatlarında cin bile görmemişlerdir.

Zaten cinlerde böyle sahtekarlar kendilerini kessin diye sıraya girmişler kuyrukta bekliyorlar :)

Cinlerde olduğu gibi ifritlerde bıçakla ke3silemez ve silahla öldürülemezler, aslında bunun yolu olsada söylemek bize düşmez

Zaten şu var hız olarak insandan çok daha süratli olan o cin yada ifrit sen o bıçağı eline alamadan seni bin sefer çarpar

Zaten senin beynini okuyor kandıramazsında

Bakmayın siz insanların saflıklarını ve arayışlarını paraya çevirmek için üç beç tan4e şarlatanın uydurması bu hikayeler yok cin kesiyoruz, yok cin yakıyoruz gibi saçmalıklar

Ben 20 Küsür sene eğitim aldım daha böyle cin kesme, cin yakmaya denk gelmedim :)

Çok komik

Hocam espirili cevaplarınıza hayranım diğer paylaşım ve yazılarınızda da hoşuma gidiyor okurken tebessüm oluşuyor yüzümde.:47: Verdiğiniz bilgiler çok değerli Allah razı olsun.

Zaten senin beynini okuyor kandıramazsında

Bu kısım düşündürdü beni. Benim düşüncelerimi okuma yeteneği nasıl açıklanabilir.