Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Benden İnsanoğluna Hediye

siyang

Uzman Çavuş
Allah razı olsun hocam sizlerden benim bugün haberim oldu bende bugün faydalanırım bu şifa pınarından inşallah...

ahmet 42

Onbaşı
ALLAH C.C sizden gani gani razi olsun hocam iki cihanda da yüzünüze baksin hakkiniz ödenmez hakkinizi helal edin bizlere insaALLAH RABBiM ilminizi artirsin

Maşallah.....................................bundan nasiplenmesem de ,nasiplensem de ne güzel bir yürek.....Allah razı olsun.....Rabbim ilminizi arttırsın......inşallah .ALLAH için bu.....

Önemi Not : Cinlerle uğraşıpta cinderlik yapan insanlar, fal bakanlar, büyü ve sihirle uğraşanlar bu sudan içmesinler, cinlerinden ve fal bakma yeteneklerinden olurlar, büyü ve sihirleri tutmaz olur

sadece kalleşçe mücadeleye girmemiş olmak için söylüyorum
... ANCAK BU TÜR KİŞİLER İÇİN HAKKIN VERDİĞİ MÜHLETİN TEZ DOLMASINI NİYAZ EDENLERDENİM...FAKAT İLMİNİZE GÖRE TUTUMUNUZ DOĞRU OLANI........ALLAH RAZI OLSUN

kenzul

Onbaşı
Hocam, degerli hediyeniz icin ne kadar tsk etsek azdir...Allah razi olsun...Yüreginize saglik...

Moderatör tarafında düzenlendi:

sahra

Uzman Onbaşı
şifalı suyumuz bir haftalıkmıydı hala devam ediyormu hocam.
Rabbim Razı Olsun.

polathoca

Uzman Onbaşı
Bugünden sonra İnşaAllah geri çekilene kadar hergün temiz bir bardağa çeşmenizden yada damacananızdan saat 17.00 da dolduracağınız saat bir bardak suyunuz vücutsal ve manevi sıkıntı ve dertleriniz için benim tarafımdan Şifalı Suya dönüştürelecektir İnşaAllah

Bu Şifalı Suya dönüştürme İşlemi saat 17.00 ve 17.01 arasında bir dakika için geçerlidir

Vede bu sudan sadece Ehli Sünnet 'e düşman olmayıp, kalben bize dost olanlar faydalanıp şifa bulacaklardır

Diğerlerine faydada vermez zararda vede herkes sadece kendisi için su alabilecektir, başkası için aldığı su etkili olaz

Birde üç yaşından küçük kendi evladı için

Bu uygulama şu an için bir hafta kadar devam edicektir , bir hafta sonra uygulamayı kaldırabilir, saatini değiştirebilirim

Bizlere herhangi bir bilgi vermenize ve içmek için haber etmenize gerek yoktur

Dünyanın neresinde olursanız olun önemi yoktur

sadece saate dikkat edin kaçırmayın İnşaAllah

Suyun kullanım şekli içilerektir
maşallah...

Üst Alt