Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2200 GÜN 6 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

ben gidiyorum

GÜLbahçesi

Onbaşı
canım abilerim kardeşlerim hocalarım. Ben foruma belli bir süre giremeyeceğim sanırım. İnşallah girme fırsatım olur. sınavlarım olcak. Tatildeydim zaten. Hepinizden Allah razı olsun. Dualarınız sayesinde çok iyiyim şuan. nurkulhocam fethi hocam emir sultan hocam havvas hocamın duaları sayesinde. ulvi hocamızdan Allah razı olsun. Yani özetle hepinizi çoooooooooooook özleyeceğim. dualarınızı. hoş sohbetlerinizi. Hakkınızı hella edin. dualarınızı eksik etmeyin benden. önce foruma tekrar girebilmem için dua edin lütfeeeeeeeeeen! aaah ah ayrılık çok zor valla! musti abim çayını çok özlicem yaw. neyse artık... vakit geldi. yolcu yolunda gerek. ALLAHIM RABBİM İNŞALLAH DUALARINIZ KABUL ETSİN. ŞEYTANIN İNSANIN CİNLERİN ŞERRİNDEN SİZLERİ MUHAFAZA EYLESİN:152::215::71::176::154: HEPİNİZİ SEVİYORUM KARDEŞLERİM

Üst Alt