Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2200 GÜN 6 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

ayrılılığın en acısı nedir bilirmisiniz

ayrılığın en acısı nedir bilirmisiniz kardeşler söylemek istediğin şeyler olması na karşın söyleyememektir arkanı dönüp gitmek değil gitmek zorunda kalmaktır en acısıda giderken yüreğinden bir parcayı bırakmaktır.kader beni nası buraya sürüklediyse bi bildiği vardır çünkü bende hala parçalar yerine oturmadı dedim ya sonunu düşünen kahraman olamaz ben hep aşktan bahsettim bu sitede öle nam saldım ama gercekten seviyomuydum onu ben bile anlamadım bakın yine duygusala bağlıyor gözyaşlarım yanaklarımdan yavaş yavaş akıyor insan annesinden iki kere ayrılırmış bir doğarken birde ölürken insan sevdiğini iki kere çok severmiş bir ilk bakışmada biri son bakışmada ve ayrılıklarda ya edebi olurmuş yada kısa süreli dedim ya ben büyük sevdalar adamıyım benim sevdalarımda büyük olur öfkemde ben seversem destan kızarsam katliam olur artık nedense ne sevebiliyorum nede kızabiliyorum çünkü kafama şapkadan başka bişey takmıyorum çünkü artık gidiyorum dağlara vatan aşkını omuzlarıma yüklüyorum çünkü ben büyük sevdaların adamıyım insan ne kadarda kaçsa uzaklara mesafeler girse araya özlermiş arkada bıraktıklarını bende inanıyorumki özleneceğim dedim ya ben seversem destan olur sitede de destan olduk sözümde durdum bakın dostlar benden size bi öğüt ne kadar çok severseniz sevin sevilmezsenizhiç bi işe yaramaz buda aşığın tavsiyesi size ben artık aşık değilim neyim peki bende bilmiyorum ne amaca hizmet ettiğimi bilmeden dipsiz bi kuyuda kurtulaçağım günü bekliyorum ama ya kurtulamazsam düşünçeside beni umutsuzluğa düşürüyo ama şunu unutmayın karanlık ne kadar koyu olursa aydınlık o kadar yakındır ben salih ben yokum kısa bi süreliğine beni özleyenler olursa telden ulaşsınlar şimdi biz senin numaranı nerden bulçaz diyosunuzdur arayan bulur değil gerçekten özleyen bulur benim manevi kardeşlerim annelerim babalarım hocalarım efsane geri dönmek üzere gidiyo daha büyük destanlar yazmak için öle bi dönecemki size söz babadan oğula anlatılacak sevdalarım hadi fazla uzatmayayım yoksa ağlıcam sen kendini biliyon seni unutmuyacağım selamlıyorum hepinizi beni unutmayın olurmu yeni üyelerede bahsedin benden geldiğimde beni tanıyor olsunlar........elvada ilimyuvası elveda

canasu25

Çavuş

Gitti bir daha dönmüyor
Derinlere kaçtı huzur
Yaşamak Kolay değil
Ne yapsak kusur

Bir kuş kanat çırpıyordu
Akşama akşam
Alaca karanlıkta vurdular
Bütün İnsanlığımıza rağmen
Büyüdükçe büyüdü karanlıklar...........................

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt