Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Ayetel Kürsi Bazı Hassaları

yaraliasik

Er
Yasaklı Kullanıcı
Ayetel kursi hassalarindan.

Ayet-el Kürsî

Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm.

Ayetel kursi okuma şekli:

Haftanın perşembeyi cumaya ve pazarı pazartesiye bağlayan gecelerinde olmak üzere
gündüzleride oruc tutularak ve en az 3 defa aşağıdaki gibi ayetelkursiyi
okuyanin mutlak matlup ve muradina nail olur.Ancak bu istekler seri istekler
olmamalidir zararlarindan Allah muhafaza etsin.Dileyeceginiz niyetiniz hayr için
olmalıdır.Serr icin kullanilmaz kullanmayin.Orucunuzu acarken hayvansal gıdalar
ile acmayın.

1 - Mümkün mertebe tenha ve sessiz bir yerde 2 rekat Allah rizasi icin namaz kilinir

2- 2 rekatta peygamber efendimizin ve rabbimizin rızası sefaat eylemesi niyetine namaz kılınır.

3- 2 rekatta muradinizin dilegniizn kabul olmasi niyetine namaz kilinir.

4-Namazlarda fatihadan sonra zammı sure olarak ayetel kursi okunur.

5-selam verdikten sonra 100 tevbe istigfar 100 kelimei tevhid 100 salavat getirlir 100
ayetel kursi okunur

Dilek hacetiniz için : 1381 kere de Ya huu Ya
Allah Ya Hayyu ya kayyum ya aliyyu ya azim denir Tekrar 100 defa ayetel kursi okunur dilegniz niyetiniz matlup muradiniz istenir peygamber efendimizi sefaat ev ayrdimi sitenerek vesile kilinarak duamiz sonlandirilir.

Ayni okuma sekli ile iş hulmak hapisten kurtulmak fakirikten kurutlmak kötulukten iyi hale dönmek icin imtihanalrda muvaffak olmak icin 10 ekrede bu dua okunur

Allahümme ya muhavvilel
havli vel ahval havil hali ila ahsenil hal bihavlike ve kuvvetike ya kebir ya
müteal ya azizü ya müfdal ve sallalahü ala seyyidina muhameddin ve ala alihi ve
sahbihi ve selemle…okunur

Dusmanlarin veya dostluk ve muhabbetin artmasi kazanmak icin yahut evlenmek isteyen bir kiz veya ana babasini razi etmek niyeti ile yukardaki uygulama okunmus ise ozamanda 66 kere

Fe in tevellev fe-kul hasbiyallahü la ilahe illa huu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşül azim ayeti kerimesi okunur.

Hasiz yere götürüldüğü bir mahkemede veya benzeri mahal vazifesini kötuye kullarak sana fenalik yapacak bir zalim ve cebbarin agzini ilini baglamak icin 21 kere asagidkai
duayi oku

Allahümme ya hayyu ya kayyum ya bedius semavati vel ard ya zülcelali vel ikram eselüke bihakkı hazihil ayetil kerimeti ve ma fiha minel esmail azimeti en telcüme fahü anni ve
tahris lisanehü hatta la yentiku illa bilhayri ev yusmit hayrike ya filan
(kişinin adi söylenecek) beyne yedeyke ve şerike tahte kademeyke okunur.

Zuleden ve kendisine gucunuz yetmiyorsa mntekim ve cebbar ve mazlumlarin tek sıgınagı olan Rabbimize havale etmek icin bas acik ve eller ters cevrilmis sekilde 41 kere okunur

Allahümme inni eselüke bi bereketi hazihil ayeti ve sırrı ma de avtüke bihi en takhure ada-i ve men yürideni bi su-in ve hüvel kahirü fevka ibadihi Allahümme akhir fülan bin fülane (kişin adi söylenir) Allahümme ürdüd keydehü fi nahrihi vekfini şerrehü vasrif anni gadrihi ve mekrihi ya rabbel alemin

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt