Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1600 GÜN 4 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Aşağıların Aşağısına Çekilenler

nurkul

Sayfa Yönetici
Yönetici
Yönetici
Ulvi Hocalar
Bir ara bir zinnurreyn çarli vardı Atatürk düşmanlığını İslammış gibi göstermeye kalkan. Buna dedikki git ırağa İslam Devleti kurulması için mücadele ver o zaman, almanyada yaşıyan bu veledi zina alman karılarını bırakamadı ve gidemedi. Ama Türkiye'nin insanlarına isyan etmeyi telkin ediyordu. Ona göre Müslüman Türk halkı bir salaktı ama kendi salak duruma düştü. En sonunda biz buna bir kıssa anlattık Pir Abdulkadir Geylani benim ayağım tüm evliyanın boyunu üzerinedir dediğinde velinin biri kabul etmemiş. Pirde demişki boynuna domuz hayası değsin. Gün gelmiş bu veli bir hırıstiyan kıza aşık olmuş, derken kızın babasının domuz çiftliğinde çalışmaya başlamış. Birgün domuzun birini ensesine alıp taşarken domuzun hayaları bunu rahatsız etmiş. Aklına birden Pirin sözü Gelmiş. Hemen domuzu yere atıp Tövbe Etmiş ve Pirden özür dilemiş.
Biz bu zinnurreyn çarliye dedikki sen daha beterini olucaksın, fazla geçmedi ateist uşakları ve tecavüzcülerin yanında yer aldı.
Şimdi ise hıyarın biri bu veledi zina haydarı kerrar oluyor, evliyalık davası için isyan etti. Hemde biz buna git Allah'tan sor istihare yap, Pirlere sor dediğimiz halde.
Sonra aynı pirin kıssasında olduğu gibi gördükki Peygamber Efendimiz'in İsmi Şerifini indirmiş bu hıyar yerine yahudi bayrağı koymuş.
Sonra gördükki kendini langutiden kovan ateist m.scalinin emri eri köpekleri ateist ve tecavüzcü kişiler buna kardeşim demeye başlamış. Huylu huyundan vazgeçmez bununda bir taraflarına yakında tecavüz ederler.
Aynı zinnurreyn çarlinin düştüğü gibi kendiside düşmüş. İşte bu kadar.
Allah kimseyi böyle ahmak edipte Ehli Sünnet'ten tecavüzcü ateistlerin oyuncağı durumuna düşürmesin.
Yeni kankan davut ve starına benim adıma merhaba dersin haydarı kerrar çakalı. Sen İslamı öne sürer insanları çekersin, onlarda tecavüz eder gönderirler. Senin layığın ve şerefin bu, ve artık sana kurtuluş yok. Artık bu seviyeden ve halden yukarı çıkamazsın. Davut kim, davut Peygamberimize küfredenlerin başında gelen bir şerefsiz. Buda açığa çıkacak, o zaman haydarı kerrar seni benim elimden kimse alamıyacak. O işe yaramaz taptığını selam söyle, hala senin duanı kabul etmesini bekliyorum XD:XD:. Olum Hz. Muhammed'i olmayanın Allah'ı olmaz. Peygamber'ine hain olanı Allah kabul Edermi zannettin be salak , be mal.
Daha çok düşüceksin haydar veledi zinası inan çok daha fazla düşeceksin, sakın kızların hırıstiyanlara metres olmasın ve sen bunu dünya gözünle görmeyesin. Her an herşey olabilir, artık sen hazırlıklı ol. XD:XD:XD:XD:

turklugu asagilayanlar turklugu yok sayanlar turkluge dusman olanlar bilmezlerki islami asagiliyor ve islami yok sayiyorlardir turke dusman islama dusmandir bu bu kadar basit kaldiki ataturk ve onun yolundan gidenlere yapilan hakaretler bilinmelidirki turk islam sentezini gururlarina yediremeyen ve islami bir kac alim denen evliya denen kisilerden ogrenip ahkam kesenlerdir unutulmamalidirki o alimcikler zamaninda kurtulus savasina karsi cikmis ataturkun ve onun yolundan gidenlere fermanlar cikarip idamini isteyen yezit soylaridir ama az kaldi o yezitlerin dilleri koklerinden kopacak

güncel