Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2200 GÜN 6 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

arkadaşlar lütfen benim için dua edin

çokzor günler geçiriyorum neyapacağımı inanın bilemiyorum sıkıntım okadar büyükki çokkötü durumdayım benim yaşadığımı RABBİM kimseye yaşatmasın çok zor arkadaşlar seenelerdir beraber olduğum insanla evlendim ve hamile kaldım eşim benim çocuğumolmuyor diyerek bana neler yaptı doktora gittik ve çocuğunun olacağını söylediler yinede benimyavruma gözümün nuruna biriciğime kıydı ve ayrıldık şimdi ise bir kadınla beraber ve bu kadın daha önce evlilik yapmış ve bir çocuğu var bu çocuğu birakıp kaçmış şimdi yine hamile benim eski eşimden ve doğuracak içim yanıyo benim yavruma kıydı canımdan can aldı gözümün yaşı dinmiyor içim acıyor benim cankuşumun suçu neydi ,arkadaşlar inanın içimacıyor sizinle paylaşmak istedim bir nebze olsun rahatlarımdiye neolur bana dua edin yoksa dayanamıyorum anlatılı gibi değil acım.esirgemeyin dualarınızı benden kardeşlerim çok kötü birşey bu dua edin bana neolur neolur

*kardelen*

Çavuş
canım kardeşim rabbim yardımcın olsun.Rabbim sıkıntılarını dindirsin inş.anla işte nasıl bir insanla evlendiğini!aklına geldikçe düşünmemeye çalış.önüne bakmaya çalış.Rabbim onların cezasını verecektir,çünkü O mazlumlarla beraberdir,unutma!önüne bakmaya çalış hernekadar zor olsada.Senin üzüntün en çok anne ve babanı üzer.onlara bu acıyı yaşatma.RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN.AEO...

kardeşim evet anladım nasıl bir insan olduğunu,benim acım yavruma onu istemedi.ona sarılamadan kokusunu alamadan kıydı ona şimdi sadece ultrason resimlerine bakıyorum onu orda seviyorum dua et bana kardelen kardeşim çok ihtiyacım var

*kardelen*

Çavuş
kardeşim tabiki ederim...rabbim sana gönlüne göre çok güzel yavrular nasip etsin inş.nasıl kıyıldığını bilmediğim yavrun da cennete girmene vesile olsun inşş.orda kavuşasın inşş.toparlan güzel kardeşim.zor biliyorum ama sabır...

*kardelen*

Çavuş
canım kardeşim böyle dua etme.yaşayacağın ve insanlara faydalı olacağın çok güzel günlerin olacak inş..sadece sabır ve bol dua et.olur mu?böyle söyleyip üzme bizi ve aileni...başaracaksın.unutma...seni yaradan mevlam ,elbet sana da güzel günler gösterecektir...

bol bol duamı ediyorum RABBİME yalvarıyorum,arkadaşım RABBİM senden razı olsun biraz hafifledim hakkını helal et seninde vaktinden çaldım duanı esirgeme benden RABBİMDE senin kalbine göre versin güzel kardeşim

*kardelen*

Çavuş
olur mu kardeşim ne hakkı, eğer varsa helal olsun.üzüntünü hafifletmişsem ne mutlu bana.hayat işte kimisine böyle,kimisine başka türlü sıkıntı veriyor.Rabbim beterlerinden ve aynılarını yaşatmaktan korusun...aeo...dualarımdasın inş....

meleknur58

Çavuş
selamun aleykum kardesim nazlim 61 Rabbim yar ve yardimcin olun insaallah yasadiklarinin mukafatini
sana bu acilarin icin daha guzel bir hayat ve senin kiymetini bilecek imanli salih bir es nasip etsin hayir ve serde allahtan Rabbimin bir bildigi vardir sakin isyan etme senin icin belkide boylesi hayirliydi cekilen sikintilar gunahlariniza insaallah kefaret olsun yasayan bilir hepimizin cesit cesit acilarimiz vede cilelerimiz var ,senden ricam rabbime tevekkul et kendin icin hayir dile evladin da insaallah ahirette kavusacaksin ama sakin simdi hemen kavusayim deyip te isyana girme
onunde daha uzun yillar var dua et .Hocalarimiz ve bizlerde sana dua edecegiz insaallah guzel bir hayatin olur canim kardesim sen Rabbine sigin tevekkul et o eski esinide artik dusunme onu unut sil kafandan kurtuldum de zaten hayirsizin birisi evladin yasasaydi belkide o hayata tahammul edemeyecegin imtihanlarla ugrasmak zorunda kalabilirdim oysa simdi yeni bir yuva kurabilirsin hayatin duzene girer
ben her zaman sikildigimda
soyle derim ( Mevlam neyler , neylerse guzel eyler )Rabbimin her yaptiginda bizim icin ser gibi gorunsede bir hayir vardir kaderini Rabbim guzel yazsin sanada hayirli bir es ve evlatlar versin burdan sonra konusacak baska bir sozumuz yok sizde biliyorsunuz artik gecmisi unut onune bak .Ne guzel bir site buldurmus Rabbim sana burada hocalarimiz kardeslerimiz var hepimiz birbirimize dualar ediyoruz cok guzel baska yerde bulunmayacak seyler paylasiyoruz artik sende buradasin insaallah mutlu olacaksin artik sadece boyle dusunmeye bak Rabbim senin yardimcin olsun insaallah Allaha emanet ol

meleknur58

Çavuş
selamun aleykum kardesim nazlim 61 Rabbim yar ve yardimcin olun insaallah yasadiklarinin mukafatini
sana bu acilarin icin daha guzel bir hayat ve senin kiymetini bilecek imanli salih bir es nasip etsin hayir ve serde allahtan Rabbimin bir bildigi vardir sakin isyan etme senin icin belkide boylesi hayirliydi cekilen sikintilar gunahlariniza insaallah kefaret olsun yasayan bilir hepimizin cesit cesit acilarimiz vede cilelerimiz var ,senden ricam rabbime tevekkul et kendin icin hayir dile evladin da insaallah ahirette kavusacaksin ama sakin simdi hemen kavusayim deyip te isyana girme
onunde daha uzun yillar var dua et .Hocalarimiz ve bizlerde sana dua edecegiz insaallah guzel bir hayatin olur canim kardesim sen Rabbine sigin tevekkul et o eski esinide artik dusunme onu unut sil kafandan kurtuldum de zaten hayirsizin birisi evladin yasasaydi belkide o hayata tahammul edemeyecegin imtihanlarla ugrasmak zorunda kalabilirdim oysa simdi yeni bir yuva kurabilirsin hayatin duzene girer
ben her zaman sikildigimda
soyle derim ( Mevlam neyler , neylerse guzel eyler )Rabbimin her yaptiginda bizim icin ser gibi gorunsede bir hayir vardir kaderini Rabbim guzel yazsin sanada hayirli bir es ve evlatlar versin burdan sonra konusacak baska bir sozumuz yok sizde biliyorsunuz artik gecmisi unut onune bak .Ne guzel bir site buldurmus Rabbim sana burada hocalarimiz kardeslerimiz var hepimiz birbirimize dualar ediyoruz cok guzel baska yerde bulunmayacak seyler paylasiyoruz artik sende buradasin insaallah mutlu olacaksin artik sadece boyle dusunmeye bak Rabbim senin yardimcin olsun insaallah Allaha emanet ol

selamün aleyküm nazlım61 kardeşim Rabbim yar ve yardımcın olsun inşaallah Rabbimin izniyle refaha ereceksin yeterki içini ferah tut, Rabbime yönel O kimsesizlerin tek dayanağı tek can yoldaşıdır dualarımdasın inşaallah

c sonay

Çavuş
kardeşim allah gönlünden ne geciyosa onu tez zamanda göstersin sana neyi cok arzu ediyorsan toprağim benim okurken ağladim

Rabbim yardımcın olsun kardesım. İnşAllah burada ki hocalarımızın ve kardeslerımızın duası üzerine olsun. En kısa zamanda sıkıntılarının bıtmesı dileğimle inşAAllah

kubra8784

Çavuş
"Hoşunuza gitmeyen şeyde hayır olabilir. Allah bilir siz bilmezsiniz!"

(Bakara Suresi 216. Ayet)

Kardeşim, senin yaşadığın bu olaydaki hikmeti görmeye çalış. Ne kadar hayırsız bir insan ki bir bebeğin ölümüne neden olmuş. Yolun başında sana acımayan, acaba daha neler çektirecekti sana. Belki şimdi yanıyor, üzülüyorsun ama ileri de o çocuk sana en büyük sıkıntıları yaşatacaktı. Bilemezsin. Herşeyi ancak Mutlak Sahip olan Allah bilir. Onun için böyle sıkıntılara düşüp Allah'a isyankar olma. O senin düşündüğünün bin misli daha çok düşünmüştür ölen yavrunu. Ve O yine seni herkesten, herşeyden daha çok düşünendir. O senin geleceğini görüp, hakkında en hayırlı kararları verendir. Üzme kendini, herşeyi seni senden daha çok düşünen Allah'a tevekkül et.

Moderatör tarafında düzenlendi:
kurban olduğum RABBİM hepinizden razı olsun benim acıma ortak oldunuz ben RABBİME çok inanan biriyim el açıp yalvarıyorum duamı ediyorum benimde imtahanım buymuş diyorum ama inanın arkadaşlarım çok zor benim yavruma sahip çıkmazken nikahsız yaşadığı bir kadının çocuğuna sahip çıkması benim içimi çok acıtıyor benim yavrumun suçu neydi diyorum.ama olsun kurban olduğum RABBİM okadar büyükki mazlumun ahını alır yavrumun ahını alır hiç beddua etmedim ben onu RABBİME havale ettim. bana bu günümde destek olup dualarınızı esirgemediiniz için hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlarım RABBİM gönlünüzdekini versin sizin dualarınız benim içimi çok rahatlattı.iyikibu siteye üye olmuşum iyiki varsınız

Üst Alt