Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Anlaşılan Bazı Eşşeklerin şeytanları tamamen bağlandı :)

nJZAqV.png

Evet üst tarafta görüldüğü resimde olduğu gibi hayvan yurdunda GÜYA! tek kuruş almadan Allah rızası için manevi yardım bakım yapılıyormuş ama bir de sitenin içine girelim :extremelyhappy:
3pQ9ZA.png

RO2JZ1.png

Evet yukardaki görülen resimlerde olduğu gibi gerçekte ise bakım yardım vs yapıldığı yok hemde acil hastalara bile. Ulan eşşekler bari erkek olun da o yazıyı kaldırın saf temiz müslümanların duyguları ile oynamayanı kandırmayın ne oldu eşşekler şeytanlarınız toptan mı bağlandı hee XD

olum size Ulvi hocam demedi mi sizden bir halt olmaz İslam a en büyük hizmetiniz İslam'a hizmet etmemenizdir diye aha da ıspatı XD hani lan 5 tane teşekkür mesajı gösterin sizin bakımlarınız sonucu düzelen hastaların teşekkürlerini gösterin eşşekler körler sağırlar birbirini ağırlar XDXD

olum Ulvi hocam size demedi mi he artık bakım vs yapamayacaksınız diye ne oldu eşşekler olum size Nurkul hocam demedi mi sizi aleme rezil edicem batırıcam ulan bataklığa döndünüz eşşekler XD daha çok kafanızı duvarlara vuracaksınız bu sadece bir başlangıç XDXD

Zaten sizde İlim olsa arkadan sokak dedikodusuna giren yalan ve iftiraların muhabbetini yapmaz, açarlardınız adam gibi bölümlerinizi bizim gibi başarılarını işleriyle teşekkürleriyle gösterirdiniz :closedeyesmile:

Ama onlarda biliyorki kendileri sadece sahtekar, insanları kandırarak duyguları ile oynayan ilim nedir bilmeyen ve kendilerini devamlı rezil eden zavallı insanlar :closedeyesmile:

Bir ilimleri yokki ürün verebilsinler, o zaman ne yapıyorlar meyvesi veren ağaç taşlanır hesabı meyve veren ağaçları taşlıyorlar:closedeyesmile:

Buda eşşekyurdunda ki acizlik, sefalet, zavallılık ve muhtaçlığı gösteriyorx'D

Zaten aklı olan herkes bunu biliyor ve görüyor, eşeğe ise zaten lafımız yok, olmaz olamazdax'D

Eşek eşektir çünkü, laftan anlamaz asla x'D

Son düzenleme:
itlere binaen güncel x'Dx'Dx'Dx'D

Üst Alt