Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 3700 GÜN 10 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

ALLAH Ulvi ve Nurkul hocam dan razı olsun

ben 4 martta bir arkadaşı ziyarete gitmiştim orda bana bişeler bulaştı hayatımı mahv etti büssürü hocalara gittim para verdik falan boynuma ip doladılar falan herşeyi yaptık bir türlü kurtulamadım semihbaba4125 sayesinde bu siteyle tanıştım ALLAH razı olsun ulvi hocadan herşeyimi bildi herşeyimi söledi hatta ailem bilmiyodu sigara ya başladımı o bildi bir kaç dakika içersinde kurtardı beni dertten fal baktırdım içinde omzuma görevli yerleşmiş onuda bir kaç dakika içinde aldı inanmıyorum gerçekten şaşkınlıktan gülmeye ve titremeye başladım mükemmel ya DUAlarım seninle ALLAH razı olsun ALLAH ne muradın varsa versin kelimelerle ifade edemiyorum ulvi hocanın mücizelerinde kelimeler bile anlamsız kalıyor ALLAH razı olsun

Moderatör tarafında düzenlendi:
K

Korunacak Bilgiler

Guest
Allah Razı Olsun kardeşim Rab 'bim Şifamızı ve Şifanızı Daim Etsin Amin, MaşaAllah

kardeşim rabbim şifanı daim etsin inşallah...maşallah hocalarımıza... allah razı olsun hocalarımızdan ve rabbim onları başımızdan eksik etmesin...

nurkul hocam çok sağol oda üzüerimdeki faldan kalan görevlileri aldı yine hisetiriyolardı MAŞALLAH ALLAH nurkul hocamdan da razı olsun

K

Korunacak Bilgiler 2

Guest
nurkul hocam çok sağol oda üzüerimdeki faldan kalan görevlileri aldı yine hisetiriyolardı MAŞALLAH ALLAH nurkul hocamdan da razı olsun

Amin Ecmain kardeşim, Allah Şifamızı ve Şifanızı Daim Etsin Amin İnşaAllah MaşaAllah

güncel....

güncel

Üst Alt