Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Allah hepinizden razı olsun...

S.A. Kardeşlerim; abilerim; ablalarım
Ben yaklaşık 1,5 sene evvel rahatsızlanmıştım. tıbbi olarak bir şey bulamadık. Daha sonra piyasada hocalara gittik 4 cin musallat olmuş dediler. Vücudumda sürekli gezinen ağrı;sıkıntı; kabuslar;tembellik ve ağırlık... her neyse bütün bunlar hayatımı olumsuz etkiledi.gittiğimiz hocaların çoğu muska falan yazdı ama nafile bazıları ağrıları hafifletti ama geçirmedi oda süreli oldu ağırlaştığım zamanlar çoktu.
1,5 sene uzun süre insan sabrediyor ama isyanada gidebilir Allah korusun.
İçimde isyan etme gibi bir istek oluştuğunu farkettim. Rabbime yalvardım. Allah'ım ben sana isyan eden bir kulun olmak istemiyorum burada canımı al yada şifa ver diye günlerce...
bir akşam gene böyle bir duadan sonra bu site ile karşılaştım. Dünde Ulvi hocanın dediği gibi yardım istedim 1-1,5 saate ağrılarım dindi akşama kadar rahat bir gün geçirdim. bu sabah biraz ağrım vardı ama gece rahat bir uyku geçirdim çok şükür. sabahleyin hafif bir ağrım başladı gögüş ve başımda ama hafif çok şükür işlerimi aksatmadı. elhamdulillah 1,5 senedir geçirdiğim nadir günlerden biridir. şu anda biraz ağrım var ama çok şükür her türlü işimi yapabiliyorum beni engellemiyor.
Allah'a şükür. İnşallah yoğunluk bitince ulvi hocam ilgileniceğini söyledi. Ulvi hocama emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Allah bu hizmette sizleri muvaffak eylesin; ilminizi arttırsın; bizleri sizleri azabından gazabından emin kılsın; emeği geçen herkesten Allah razı olsun. inanın bu site bana çölde susuz insanın bulduğu kuyu gibi geldi. Allah hepinizden razı olsun.
 

Benzer Konular

Üst Alt