Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
Neler yeni
ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 1700 GÜN 4 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.

Allah Duanı Kabul Etmiyor Be Haydar

dost : siz nasılsınız hocam

nurkul : Elhamdülillah kardeşim çok iyiyim

nurkul : hala bazılarının muhatap olduğu Allahın bana sıkıntı ve eziyet etmesini bekliyorum

nurkul : ulvi hocama öyle demişler ya

nurkul :

dost: onun duası kabul olsa gökten kemik yağardı hocam
daha çok beklersiniz

nurkul: bunların Allahı tersine iş yapıyor anlaşılan

nurkul :hayatım daha da güzelleşti MaşaAllah

nurkul :

nurkul :ben bunları kızdırayımda bana hep beddua versinler

nurkul :

dost :

nurkul :zaten bölüm açacağım

nurkul :hayatınızın güzelleşmesini istiyorsanız

nurkul :gidin onlardan beddua ve kahriye isteyin

dost: O zaman ben istiyorum onlardan lan hıyar bekliyorum kahriye ve beddularını

nurkul :Hz.Muhammed ' le zıtlaşıyor hadsizler

nurkul :Kelimei Tevhid'den Muhammedun ResulAllah'ı sileceklermiş çapsız köpekler

nurkul :hristiyan uşağı şerefsiz itler

nurkul :artık evliyası oldukları Allah hangi şeytandır kim bilir

nurkul :şirin kardeşim bu konuşmamı sana zahmet konu olarak aç İnşaAllah dinler arası diyalog bölümüne hepsini

nurkul :

nurkul : Allahlarınınve beddularının dualarının pek işe yaramadığını görsünler

dost: konunu başlığı ne olsun hocam

nurkul : Allah duanın kabul etmiyor be haydar olsun başlığı

nurkul :ulvi hocam gelene kadar zaten az kaldı gelmesine

nurkul :şu şapsızla biraz zıtlaşayım

nurkul :

nurkul :bu son cümlelerimide dahil et İnşaAllah

nurkul :kardeşim Rab'bime Emanetsiniz

Nurkul Hoca / 2012

nurkul Nickli Üyeden Al?nt?

Allah Razı Olsun zümrüt kardeşim hazır ulvi hocam halvete çekilmişken şu Allah'la muhatap olanlarla bir uğraşayım istedim. Biliyorsun Allah'la muhatap olan haydardan önce daha kıdemli ve daha eski olan Allah'la muhatap olan iskender evrenesoğlu var

Haydara helal olsun demek geliyor içimden adım adım iskender evrenosoğlunun izinden gidiyor

Hani İskender Evrenosoğluda Allah'la muhataptı Rab'bi ile açıktan konuşlmaya başlamıştı XD:

Ulan haydarı kerrar veledi zinası ırağa bile gittim. En berbat yerlerden geçtim noldu lan duan çakal. Hayatım her zamankinden daha güzel ve daha kolay. Artık anla haydar senin duan kabul olsaydı gökten kemik yağardı

Haydarı kerrar hadi olum et taptığına istediğin kadar dua, bakalım ne olacak. Hani sen Rab'binle muhatapmışın öyle diyormuşun sağda solda. Olum sen şeytana tapıksın, yoldan çıkıp azıksında haberin yok aklın gitmiş gözün kör olmuş senin.

Lan haydar köpeği nasıl bir Allah'a tapıyorsun, seni esadullah, kurtuluş gibi çakallara muhtaç ediyor. Kulundan medet bekliyen bir ilahıda sende gördük lan dangalak. Bak haydar bir insanın sülalesi nasıl süründürülür benden seyret. sen sadece kendine ve çevrene yazık ettin

Sebe Suresi

40.Allah’ın, onları hep birden toplayacağı, sonra da meleklere, “Bunlar mı size ibadet ediyorlardı?” diyeceği günü bir hatırla!

41.(Melekler) derler ki: “Seni eksikliklerden uzak tutarız. Onlar değil, sen bizim dostumuzsun. Hayır, onlar cinlere ibadet ediyorlardı. Onların çoğu cinlere inanıyordu.”