Ezan oldum dinmedim, bayrak oldum inmedim, şehit oldum ölmedim. Adım Müslüman soyadım Türk benim...
  • ULVİ HOCAM NURKUL HOCAM 2300 GÜN 7 YIL OLDU LÜTFEN GELİN SİZİ ÇOK ÖZLEDİK.. İlimyuvası Yönetim İletişim ilimyuvasi.com@gmail.com

Aferin Haydarı Kerrar Adam Olacaksın

Haydarı kerrarın son konularında yazdığı şeyler, artık yavaş yavaş ulvi ve nurkul hocamın seneler önce dediklerinin aynısı olmaya başlamış. Hala yolun gafil ve batıl tarafında olmasına rağmen bu bile haydarı kerrar için güzel bir gelişme. Bakın haydarı kerrar ne demiş
Ulvi ve nurkul hocamın internete ilk çıktığı günden beri dediğini. Havasın yüzde sekseni büyüdür yüzde yirmisi iyidir, hatta mükemmeldir diye. Yani dört beş sene öncesinden. Ondan sonra hatem hocamdan duyduk havasın yüzde yetmişi büyüdür yüzde otuzu büyüyr girmez hak ilimdir diye. Bu zamana kadar kafası çalışmamış haydarı kerrar sonunda kendi ağzı ile ikrar etmiş görüldüğü gibi.

Ama haydarı kerrar daha öğrenmen gereken çok şey var hala bu sözünde bile cehaletini sergilemektesin.
Önce nurkul hocamın konuşurken ve yazarken dikkat ettiği şeylere dikkat edeceksin
Sana maddeler halinde sıralayalım, öğrenmen kolay olsun.

1. Bir gemide 99 idamlık mahkum varsa ve birde masum varsa o gemi batırılmaz. Dini hüküm budur.
Bunun için havas alimleri arasında eğer bir muhyiddini arabi varsa ve havasla ilgili eserleri varsa havas gemisi batırılamaz.
O zaman ne yaparsın nurkul hocamın yaptığı gibi sapla samanı birbirinden ayırırsın.
Yani havas ilminin yüzde sekseni büyü yüzde yirmisi ise hak ilimdir dersin.
Bunu derken sana tavsiyem cin mektubununda sırrını düşünmendir. niye efendimiz dua etmek yerine cin mektubunu yazdı. Sizin ebcede helal etmek ve haklı çıkarmak için dört gören gözleriniz, yok yahudiler ümmetin ömrnü hesap ederken peygamberimiz cevap vermişti buda ebcedin varlığını ispat edermişte gibi safsatalarınız vardı ya.
O zaman havas konusunda efendimiz cin mektubunu yazmıştır direk dua etmemiştir o zaman ayetlerin sırları yani havas vardır der inşallah.

2. Zamanında ulvi ve nurkul hocamız demişlerdiki aynı havas alimlerinden muhyiddini arabi büyük bir alim ve evliya, ahmet el buni ve süleyman el hüseyni gibi şeyhler ise şeytanların oyununa gelmiş sonsuzculardır. Yani ilhamını şeytandan alıp şeytana tabi olanlardır.
Senin şimdi dediğin nedir

Bak haydarı kerrar şemsul maarif şeyh ahmet el buninin kenzul havas ise eşşeyh el seyyid süleyman el hüseyninindir.
Bu adamların kendi zamanlarının şeyhleri olduğunu vurgulama dürüstlük olarak yapılması gereken bir şeydir.
Hatırlarsan ulvi hocam ve nurkul hocam ne demişti sana ve bizlere cincilik diye ayrı bir ilim yok. Cinciliği çıkaran havasçılardır yani eski şeyhlerdir.
Hangi havas kitabına bakarsan bak yazarı bir şeyhdir günümüz türkiyesine kadar şeyh olmayanların havas eseri yazdığı görülmemiştir..
Ne demiştir ulvi hocam ve nurkul hocam havasçı hocaya gidersin havas adı altında kuranın esrarıdır adı altında bağlama yapar, başka hocaya gidersin sana büyü yapılmış seni bağlamışlar der.
Hoca kendi yaparken adı havas olur ama kendi bağladığı hastayı bir süre sonra kendine getirseler unuttuktan sonra adama sana büyü yapılmış seni bağlamışlar der.
Bak bunları haydarı kerrar sanada banada hepimizede ulvi hocam ve nurkul hocam öğretmişti.
Sende bende hepimizde ulvi ve nurkul hocamdan çok şey öğrendik ama Allah nankörleri sevmez ayeti gereğince bazı Allaha sevimsizler senin gibi nankörlük yaparak sevimsizliklerini hak ettiler. XD:
3. Haydarı kerrar gerçek havasın cin davetleri ile işi yoksa niye muhyiddini arabide, imamı gazalide aynı cin davetlerinden bahsetmekte. Elbetteki senin gibi bir ezver alimi bunu düşünememiştir, düşünmeyi bırak akılına bile gelmemiştir. Çünkü sende nankörlük ön planda. Hem havas diye eski havas alimlerinin kitaplarından alıntılar paylaşacaksın, hemde eski havas alimlerine nankörlük edip karalayacaksın. Aynısı sen ulvi ve nurkul hocamada yapmıştın, sende bu yediğin kabı kirletmek karakteristik olsa gerek. batılın gönüllüsü hakkın düşmanı haydarı kerrar.
Madem ki havas bu değildir sana zahmet havas diye paylaştığın şeyleri bir kaldırıverde dürüst olmaya çalışmış ol biraz. sahtekarlıkta sende karakteriksel.
4. Peki 18.000 alemden geçtik elhamdurillah diyen yunus emrenin sözüne ne dersin. Peki yunus emrenin niye tek havas eseri yoktur açıklaması nedir.
Senin gibi çalıntı aşığı, ezverci bir çakma alim tabiki bunları açıklayamaz. Sen üç beş sene ulvi ve nurkul hocamın yanında kalmakla kendini alimmi zannettin hödük. İşte böyle apışıp kalırsın. yalancının mumu yatsıya kadar sahtekarlığın mum u bana gelinceye kadar yanar.
5. peki havas alimleri, havas kitaplarını kendilerininde 18000 alemden geçtiklerini ve 18000 alem yolculuğı yapmayanlar için insanlara şifa olabilsin diye birebir kısayol olarak hediye mahiyetinde yazıp bırakmış olamazlarmı bu eserleri. Sen bunada cevap veremezsin haydarı kerrar, senin kendine salak salak isim takmanla, kendine mal mal veli, evliya demenle sen veli evliya olmazsın bu kadar basit soruların cevabınıda veremezsin ama işyi bir ahmak ve iyi bir eşşek olursunda böyle rezil olursun.
6. İçinde muhyiddini arabi varsa havas alimlerini , içinde muhyiddini arabinin eseri varsa havas eserlerini eleştirmek senin ne haddine hödük. Daha sana ulvi ve nurkul hocam dört beş sene anlattığı ve öğrettiği halde iki kelimeyi öğrenemeyecek kadar ahmak ve gerizekalıyken.
Senin islama en iyi hizmetin islama hizmet etmemendir haydarı kerrar, etrafına sadece cehalet saçıyorsun çünkü.
Naş naş hadi bakalım yürüde ense traşını görelim XD:

zümrüt

Uzman Onbaşı
Bir sürenin hadim sayısını isteyenler bir sürede hadim sayısı bellisizdir. Zannetmeyin tek hadim bulunur. Mademki hadimler meleklerdir sadece ihlas süresinin en az 1001 tane meleği olduğu rivayet edilir. Hangisinin ismini istersiniz.
Diğer öğrenmeniz gerekn husus ise hadimler sürelerin değil insanların hizmetine verilmiştir. İnsanlar ayetleri okudukları zaman kudukları ayet yüzusuyu hürmetine insana hizmet etmeye inerler. Aynı Allah rızası için yardım isteyene Allah rızası için yardım etmek gibi. Hangi müslüman yerde harap bir halde yatmış Allah diyen müslümanı ortada koyar , görmemezlikten gelir. Allah dedi diye harap halde yerde yatan müslümana yardım etmek Allah esmasının hadimi yapmaz bizi. Ama müslümanlığın bize verdiği sorumluluk olarak her zorda kalıp Allah diyenin yardımına koşmamız yükümlülüğümüzdür.
Bir süre okuduğunuz zaman sayısız melek icabet eder, bunun içindirki surelerin sayısız hadimi vardır. Yani hizmetlisi.

T

Teknik Admin

Guest
Bu konuya bir katkıda benden olsun istedim. İşte sayın ulvi hocaların 06 Kasın 2012 de açılmış ve ilk defa internet dünyasına halumiye meleklerinin şeytani olduğunu söylüyor.
http://www.ilimyuvasi.com/forum/dusunceler-ve-paylasimlar/20433-zahir-ilimlermi-ustundur-ilhami-
ilimlermi.html

Üst Alt